Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Popijaj Margaritas Bottomless na najnowszym Underground Cloud Show w Sydney

W Sydney jest kilka rzeczy, które naprawdę przenoszą cię do zupełnie innego świata, a dziwne rzeczy w Prince of York są właśnie takie.

W dawnym budynku Johna Solomona w CBD (hałaśliwy zabytkowy magazyn na York Street) Prince of York i jego tętniąca życiem dyskoteka w piwnicy spędzają późną noc, aby pamiętać (lub nie) przez prawie dwa lata. Teraz niekończąca się promocja na brunch została zniesiona, aby zaprezentować najlepsze drag queens Sydney, nieograniczoną ilość margarity i ucztę tak wspaniałą, że będziesz się zastanawiać, dlaczego jadłeś gdzie indziej.

Zainstalowany jako „Disco Baby Bottomless Brunch” księcia Yorku, będziesz mieć dostęp do dwóch godzin swobodnego przepływu Tommy’s Margaritas, różowego spritzu, prosecco, wina i piwa z beczki. W menu dla smakoszy ostrygi, kingfish crudo, domowa focaccia, czarny pieprz i miodowa burrata, falafel z sosem czosnkowym, sandos kraba z ostrym sosem truflowym, a na zakończenie (jeśli masz jeszcze miejsce) – pomarańcza i pistacjowe cannoli.

Disco Baby Bottomless Brunch rozpoczyna się w każdą sobotę od 12:00 do 14:00, a każdemu brunchowi towarzyszyć będzie nieustanna rozrywka najlepszych królowych Sydney. Oczywiście, jeśli chcesz się dobrze bawić, zawsze możesz udać się do piwnicy na podziemną imprezę księcia Yorku, znaną jako Pamela’s.

Zarezerwuj sobie miejsce na dyskotece z brunchem dla dzieci w Prince of York Tutaj.

Aby uzyskać więcej najlepszych ofert loterii w Sydney, wskocz tutaj.

Zdjęcie: Prince of York

READ  Sally Hansen wypuściła linię lakierów do paznokci Cruella i mamy obsesję