Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Poprawka do „League Of Legends” równoważy Skarnera po przeróbce VGU

Poprawka do „League Of Legends” równoważy Skarnera po przeróbce VGU

Riot Games wydało małą, nieoczekiwaną łatkę dla liga legend Próbując naprawić pewne problemy z balansem Skarnera, odkąd jego VGU zostało wydane wcześniej w tym tygodniu.

Microbatch, który obecnie żyje liga legend, koncentruje się prawie wyłącznie na równowadze Skarnera. Według Matta Leung-Harrisona, głównego projektanta rozgrywki liga legend, Łatka koncentruje się na wzmacnianiu Skarnera w dżungli i osłabianiu go na górnej linii.

Jeśli chodzi o faktyczne zmiany, przyrost many Skarnera został zmniejszony z 60 do 45, podczas gdy potworne obrażenia zadawane przez jego umiejętność bierną i Q zostały zwiększone, aby ułatwić dżunglę. Następnie jego koszt many W został zwiększony, a czas odnowienia E został skrócony.

„Obecnie Top jest lepszy od Jungle, gdy jego poziom mistrzostwa jest niski (nie jest jeszcze jasne, czy dzieje się tak, gdy jest on opanowany, czy nie). Wysokie mistrzostwo Skarnera sprawdza się na nim dobrze.” Leung Harrison powiedział w programie X. „Uważamy, że chociaż jego średni współczynnik zwycięstw spadł, nadal jest bardzo silny, ale musi się jeszcze wiele ulepszyć (np. Q przed E itp.). Kolejną rzeczą, o której dużo słyszeliśmy, jest to, jak ciężki jest . Jego Q ciągnie kamień i stoi w miejscu. Próbujemy balansować między przeciwdziałaniem a dodawaniem wystarczającej ilości. Chcemy, aby ta umiejętność uderzała jak ciężarówka, a posiadanie przez jakiś czas kanału Skarnera, aby było to sprawiedliwe, to ciężka praca w trakcie.

Według Riot Pehrek, innego dewelopera w Riot Games, łatka zawiera także poprawki błędów związanych ze Skarnerem.

Zmiany wprowadzono zaledwie kilka dni po przeróbce Skarnera w VGU w patchu 14.7. Początkowa reakcja na przeróbkę była w większości pozytywna, a gracze cieszyli się z nowego wyglądu bohatera, mimo że najwyraźniej zajęło im sporo czasu, biorąc pod uwagę jego niski współczynnik wygranych. Zdenerwowanie bohatera, który nie ma wysokiego współczynnika zwycięstw, jest trochę niezwykłe, ale zespół deweloperów wyraźnie chce widzieć Skarnera w dżungli, a nie tylko na górnej linii, więc zmiany mają sens z tej perspektywy.

READ  Google chce mieć pewność, że nigdy nie zapomnisz swojej ostatniej pracy w chmurze

Prawdopodobnie będziecie mogli spodziewać się kolejnych zmian w Skarnerze, kiedy liga legend Aktualizacja 14.8 zostanie wydana za nieco ponad tydzień, a zespół będzie miał więcej czasu, aby zobaczyć, jak społeczność się z nią bawi. Obecny harmonogram aktualizacji obejmuje nową łatkę wydaną 17 kwietnia i choć prawdopodobnie nie będzie ona zawierać niczego tak dużego jak VGU, powinno zostać ujawnionych kilka interesujących zmian w balansie.

Chodź za mną Świergot Lub LinkedIn. spłacać Dla mnie strona internetowa.