Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Popularny produkt Marshalla Stockwell II spada do najlepszej ceny dzięki tej gorącej ofercie Amazon

Popularny produkt Marshalla Stockwell II spada do najlepszej ceny dzięki tej gorącej ofercie Amazon

Szukasz czegoś kreatywnego, co wzbogaci Twoje codzienne życie dźwiękiem 360 stopni? W tym przypadku Marshall Stockwell II może okazać się idealnym urządzeniem przenośnym zestaw Bluetooth dla Ciebie. Prezentują unikalny projekt Marshalla z solidną metalową siatką, ale jeszcze lepsze jest to, że są teraz dostępne w najlepszej cenie. W tej chwili możesz go kupić z zabójczą zniżką 40% na Amazon. Co sprawia, że ​​ten program jest tak dobry? Cóż, ten zły chłopiec nie jest dostępny w najlepszej cenie, ale ta 40% obniżka ceny nigdy wcześniej nie była dostępna na Amazon, przynajmniej według naszej wiedzy. Ponieważ na Amazon zwykle kosztuje około 220 dolarów, obniżka ceny o 88 dolarów wydaje się więcej niż rozsądna. Jeśli się zgadzasz, śmiało kup Stockwell II, póki jest jeszcze 40% taniej.

Stockwell II z pewnością nie jest tak nowoczesny, jak niektóre z najlepszych przenośnych głośników Bluetooth. Z drugiej strony głośnik wydany w 2019 roku nadal zapewnia wielu osobom szansę na wygraną dzięki swojej wysokiej jakości, solidnej konstrukcji, doskonałemu dźwiękowi i długiej żywotności baterii. O co więcej możesz prosić? Ten zły chłopiec ma wyjątkowo czysty i ostry dźwięk i powinien być wystarczająco mocny, aby wypełnić mały pokój dźwiękiem 360 stopni. Ponadto, chociaż Stockwell II nie jest wyposażony w najnowszą technologię Bluetooth, oferuje funkcję Multipoint.

Bluetooth Multipoint umożliwia łatwe przełączanie między dwoma urządzeniami, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnego rytmu. Co więcej, głośnik oferuje ponad 20 godzin na jednym ładowaniu, co powinno w zupełności wystarczyć na niezobowiązujące spotkania lub imprezy rodzinne.

Głośnik Marshalla jest bardzo wytrzymały, ale jest też nieco cięższy od niektórych konkurentów tej samej wielkości. Z drugiej strony waży 3,04 funta, czyli w rzeczywistości nie jest tak ciężki. Ponadto głośnik ma stopień wodoodporności IPX4, co oznacza, że ​​powinien wytrzymać okazjonalne zachlapania wodą.

READ  Wyciek szczegółów iPhone'a 17, Apple obiecuje sztuczną inteligencję, a iOS naprawia problemy z iPhonem 15