Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„ Portale ” pojawią się w Wilnie, na Litwie i Lublinie w Polsce, aby zjednoczyć ludzi pośród epidemii

Orbity zostały założone w Polsce, ale nie są to nadprzyrodzone czy pozaziemskie, ale stworzone przez człowieka „cyfrowe mosty”, które pomogą miastom takim jak Wilno, Litwa i Laplin połączyć się z epidemią. Celem projektu jest połączenie ludzi oddalonych o setki mil, aby mogli oglądać wydarzenia w czasie rzeczywistym w innym mieście i „zrewidować koncepcję jedności”.

(Zdjęcie: GO Vilnius)
W polskich miastach powstały strony internetowe w celu promowania „wzajemnych powiązań” i ponownego rozważenia „jedności”.

Tymczasem świat jest zamknięty COVID-19 W ten sposób infekcja zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusa i zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji, zwłaszcza u osób, które są uważane za narażone na nią. System szybko stworzył świat społeczeństwa opartego na technologii, w którym wszyscy polegają na swoich smartfonach do komunikacji i informacji.

Choć to, co zrobiły polskie miasta, nie było zaawansowane technologicznie, to jednak przyniosło to ideę „portali” i wzajemnych powiązań oraz dostarczyło ludziom oszałamiającego przekazu, pomimo tego, przed czym stał świat. To część kampanii miasta na rzecz pomocy ludziom w środku tej epidemii I trudne chwile, Świat wydaje się być swoim własnym.

Czytaj więcej: Niektórzy eksperci proszą właścicieli Tesli FSD: Popularne są różne filmy Dictoc bez sterowników Tesla

Portale istnieją w Wilnie, Litwie, Laplinie

Strony internetowe w Wilnie, Litwie i Dublinie, Polska

(Zdjęcie: GO Vilnius)

Duży, okrągły ekran pokazujący inne miejsce w mediach głównego nurtu jest uważany za „portal”, a te rzeczy mogą pomóc osobie przenieść się z jednego miejsca do drugiego. Jednak strony internetowe Wilna, Litwy i Dublina w Polsce nie są takie; W przeciwieństwie do nich, odzwierciedlają one tylko informacje w czasie rzeczywistym z miast oddalonych o ponad 300 mil.

Według Go Vilnius ” Informacja prasowa, Ta inicjatywa jest próbą pomocy mieszkańcom w „łączeniu się” z innymi w pobliskim mieście i stworzeniu między nimi poczucia „portalu”. Portal powstał w celu „ponownego rozważenia idei jedności” między różnymi miastami Polski, na czele z „założycielem” Fundacji Benedictas Kylis.

READ  Polska ustawa medialna stoi w obliczu niepewnej przyszłości w związku z podziałami koalicji

Połączenie tych miast odzwierciedla uczucie poznawania nowych ludzi z innych miast, unikając niebezpieczeństw związanych z przenoszeniem COVID-19 bez konieczności podróżowania z jednego miejsca do drugiego. Portal Wilna znajduje się w samym sercu miasta, a na dworcu kolejowym przejeżdżają setki ludzi, gdzie można zobaczyć ludzi z innych miast.

Dlaczego do stworzenia tego lustra czasu rzeczywistego wykorzystano strony internetowe?

Strony internetowe w Wilnie, Litwie i Dublinie, Polska

(Zdjęcie: GO Vilnius)

Według Go Vilnius and The Centrum Rozdroży W przypadku kreatywnych inicjatyw międzykulturowych okrągły i ogromny portal ma na celu reprezentowanie „studni czasu”, identycznej w mediach science fiction. Ma na celu pokazanie w czasie rzeczywistym, w jaki sposób miasta są ze sobą połączone, co działa jak lustro pokazujące sąsiednie miasta.

Chociaż żaden projekt ani przedsięwzięcie nie chce natychmiastowo przenieść człowieka z jednego miejsca do drugiego za pomocą portalu, jest on prawie tak blisko, jak ludzkość może dostać się w inne miejsce.

Powiązany artykuł: System automatyzacji MOXIE NASA będzie produkować „oddychający” tlen dla ludzi na Marsie

Ten artykuł należy do Tech Times

Napisane przez Isaiaha Richarda

21 2021 TECHTIMES.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie rozmnażaj się bez pozwolenia.