Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Powracający” gracze mogą wreszcie zapisać swoją grę (tak jakby)

Jedna z głównych skarg graczy , poza wysokim poziomem trudności, do tej pory nie było na to realnej drogi w środku biegu. Oczywiście, możesz pozostawić PS5 włączoną lub odstawić, ale jeśli w nocy nastąpi przerwa w dostawie prądu lub automatyczna aktualizacja oprogramowania systemowego, stracisz wszystkie swoje postępy. Ponieważ przebiegi mogą trwać kilka godzin, brak opcji zapisywania stanu nie był świetny.

Hoosmarku, Na koniec spróbuj rozwiązać ten problem w powrót 2,0 łata. Dzięki opcji Suspend Cycle możesz wstrzymać odtwarzanie, utworzyć punkt zawieszenia i zamknąć grę, nie martwiąc się zbytnio o utratę postępów.

Istnieją jednak pewne zastrzeżenia. Możesz wznowić bieg z dowolnego miejsca zawieszenia tylko raz. Więc nie oczekuj, że wrócisz do tego punktu, jeśli (lub co bardziej prawdopodobne, kiedy) Celine umrze. To sprytny sposób na wprowadzenie systemu zapisu i umożliwienie graczom przerwy bez zakłócania struktury gry, która zaczyna się od zera po śmierci.

W niektórych scenariuszach również nie będziesz w stanie utworzyć punktu wstrzymania. Jeśli jesteś w trakcie walki z bossem, intensywnych sekwencji walki, filmu lub sekcji pierwszoosobowej, musisz to zobaczyć w taki czy inny sposób. „Czuliśmy, że były pewne momenty w plecy Reżyser gry Harry Krueger napisał w .

Choć zabójcze w biomach atropos, często są również fascynujące. Aby pomóc Ci uchwycić sceny, jest jeszcze jedna funkcja plecy Gracze nazywali to teraz w grze – Photo Mode. Oprócz pewnych sytuacji (takich jak dywizje pierwszoosobowe), możesz wstrzymać ekskluzywne PS5 i przejść do trybu obrazu.

Masz do dyspozycji szereg narzędzi, w tym ustawienia takie jak ogniskowa, przysłona, odcień, nasycenie i kontrast, a także sposób na zmianę oświetlenia sceny. Dostępne są również filtry, efekty, ramki, opcje kolorowania i inne sposoby ulepszania zdjęcia przed jego zrobieniem.

Tymczasem Sony ma być gospodarzem kolejnego programu Środa. Pokaz potrwa około 20 minut i skupi się przede wszystkim na grach firm trzecich, ale nie zdziw się, jeśli Sony zakradnie się na jedną lub dwie gry firmowe.

READ  Samsung Tab S7 FE daje przewagę Androida nad iPadem - Pickr