Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Powstają jeszcze cztery geeki

To była „wielka niedziela” w Beauty and the Geek w tym tygodniu, a czterech innych geeków — George, Lachey, James i Alex — przeszło bardzo oczekiwany lifting.

W zeszłym tygodniu Sam pożegnał się ze swoją marką Afro-red i wyszedł z transformacji Wygląda jak zupełnie inna osoba. A wcześniej Kiran brzydki Przeszła swoją pierwszą w tym sezonie przemianę, na entuzjastyczne przyjęcie.

Cztery inne duże transformacje poniżej…

Jerzy

Bądźmy szczerzy, 27-letni George był fanem Dungeons and Dragons, zdecydowanie na „tradycyjnym przystojnym facecie, który od jakiegoś czasu się nie golił” na końcu spektrum maniaków. Jednak ta transformacja jest imponująca:

Jego transformacja miała również największy sprzeciw w odcinku, ponieważ Josie w „Pięknie” George’a wyglądała, jakby potrzebowała pilnej pomocy medycznej. “Wyglądasz tak dobrze… wyglądasz seksownie. Czy to ty?” Zapytała.

George powiedział, że czuł się “całkowicie inny. Młodszy i bardzo pewny siebie”.

Latchi

Lachlan, 32-letni Gemini w sportach motorowych, nie mógł ukryć rumieńca, gdy jego nowy wygląd został powitany okrzykami piękności. „Nie pamiętam, kiedy ostatnio wyszedłem przed ładnymi dziewczynami i spotkałem się z taką reakcją” – powiedział nieśmiało.

Mama Lacheya zwykle kupuje jego ubrania – co sądzisz o nowym stroju? „Może to nie jest coś, co kupiłaby mi na własną rękę, ale myślę, że się na to zgodzi”.

meczety

Związane z: Szokująca ewolucja Beauty and the Geek

„Zawsze byłeś przystojny, ale teraz jesteś dodatkowy Jess, 25-letni fanatyk kostiumów Jamesa, powiedział po ujawnieniu. Nowy wygląd przyniósł mu nawet porównanie do Ryana Goslinga z innej firmy z The Beauties.

James też nie mógł w to uwierzyć, wykonując kilka tanecznych ruchów, kiedy po raz pierwszy zobaczył siebie w lustrze. „Jestem bardzo zadowolony z wyglądu – mam nadzieję, że dodaje mi pewności siebie” – powiedział.

READ  Młodzież rzuciła etykietkę w zabawnym thrillerze Drunk Bus College

Alex

W The Beauties pojawiły się spekulacje na temat tego, jak chirurgia plastyczna poradzi sobie z cofającą się linią włosów Alexa – „Myślę, że dadzą mu perukę” – szepnął Ira. Na szczęście tak się nie stało – zamiast tego nożyce zyskały nowy, świeży wygląd.

Alex składa zaskakująco bolesne wyznanie, zanim pozwolono mu spojrzeć na siebie w lustrze.

Ujawnił: „W moim życiu patrzyłem tylko w lustro i czułem głębokie rozczarowanie i żal”. “Więc jestem bardzo zdenerwowany.”

Jaka jest jego władza po zobaczeniu swojego nowego wyglądu? “Niesamowite. To dobre chłopaki! Czuję się, jakbym od starego nauczyciela matematyki stał się naprawdę fajnym alternatywnym nauczycielem. “