Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Późny dodatek do karty Usyk vs Dubois przed starciem Polski

Późny dodatek do karty Usyk vs Dubois przed starciem Polski

Niepokonany pretendent do wagi super lekkiej Ziyad „Giso” Almayouf (3-0, 1 KO) jest podekscytowany powrotem na ring w oczekiwaniu na zbliżającą się walkę z Janosem Pensesem (2-4, 1 KO) z Budapesztu na Węgrzech.

Sześciorundowa walka ma się odbyć 26 sierpnia 2023 roku w ramach długo oczekiwanego starcia pomiędzy Ołeksandrem Usykiem a Danielem Dubois na Tarczynski Arenie we Wrocławiu.

Trenowany w Vero Beach na Florydzie, Almayouf rozwija swoje umiejętności pod okiem legendarnego trenera Buddy’ego McGirta. Jego dotychczasowa podróż była nieskazitelnym rekordem. Czyniąc go wschodzącą gwiazdą w kategorii super lekkiej. Promowany przez Skill Challenge Promotions, Zizo jest gotowy do występów na arenie międzynarodowej.

„Nie mogę się doczekać powrotu na ring w tej chwili. Napisz więcej historii w Arabii Saudyjskiej i kontynuuj moją podróż w świecie boksu zawodowego” – powiedział Zizo. „Trenuję ciężej niż kiedykolwiek z Buddy McGirtem. Mamy świetny gameplan, a ja jestem w świetnej formie. Możliwość bycia częścią gali Ołeksandr Usyk vs Daniel Dubois to zaszczyt i jak zawsze jestem gotów dać fanom wspaniały występ!

Amar Abdullah, dyrektor operacji bokserskich w Skill Challenge Promotions, wyraził zaufanie do umiejętności Ziada. „Ziad podchodzi do tej walki z dużą pewnością siebie. Wiem, że jest zaangażowany w swój program treningowy i jestem zadowolony z jego postępów. Wszystkie sparingi i treningi z Patti i jego stajnią wojowników sprawiły, że Jizo stał się lepszym wojownikiem. Walka na tej karcie zapewni mu świetną ekspozycję i jesteśmy podekscytowani jego przyszłością.

Nadchodząca walka daje Zizo szansę na wygłoszenie oświadczenia, gdy kontynuuje swoją karierę w świecie boksu. Fani mogą spodziewać się lepszej wersji Ziada, gdy wejdzie na ring 26 sierpnia we Wrocławiu.

READ  Premier Polski mówi Zełenskiemu, aby już więcej nie „upokarzał” Polaków | Wiadomości o wojnie rosyjsko-ukraińskiej