Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pracownik Disneylandu ujawnia tajemnice w parku rozrywki, którego goście nigdy nie zauważyli

Jest znany jako „najbardziej magiczne miejsce na Ziemi”, ale członek personelu ujawnił zaskakujący sposób, w jaki park rozrywki utrzymuje swój blask.

Jest znany jako „najbardziej magiczne miejsce na Ziemi”, więc nie jest niespodzianką, że w Disneylandzie zawsze panowała atmosfera ekscytacji.

Na całym świecie jest pięć ośrodków Disneyland, które przyciągają 16 milionów gości każdego roku, i oczywiście operacja tej wielkości nie może polegać na samej magii, aby działać płynnie.

Ale co dzieje się za kulisami, aby największe parki rozrywki na świecie działały jak w zegarku i zapewniały najbardziej niezwykły czas dla swoich gości?

Tutaj dwóch byłych pracowników podnosi pokrywę, jak to jest za kulisami w Magical Park.

Podziemne tajne miasto

Danny Hayes Lesack, 31 lat z Cardiff, pracował nad rejsem Piratów z Karaibów w magicznym królestwie Florydy w 2009 roku, odkrywając, że Disneyland ma inny ukryty świat, którego goście z całego świata nigdy nie widzieli, podziemny.

W rozmowie z Fabulous powiedział: „Ludzie mogą już o tym wiedzieć, ale Magiczne Królestwo ma tunele pod parkiem – są oni znani jako „użytkownicy”.

„Jeśli ktoś ma szczęście udać się do Magicznego Królestwa w przyszłości, pamiętaj, że spacerując po parku, tak naprawdę jesteś na pierwszym piętrze – a członkowie obsady nie są na scenie pod tobą.

„Patroni są tam, więc każdy obszar parku pozostaje autentyczny – na przykład nigdy nie zobaczysz nikogo pracującego jako pirat w Adventureland, mieszającego się z księżniczkami w Fantasyland!

„To jak podziemne miasto, z toczącymi się pojazdami, z dużą ilością ludzi wchodzących i wychodzących ze swoich zmian – jest nawet metro w kafeterii”.

Zakaz opalania się i zawsze „zachowaj magię”

Aby zapewnić gościom jak najbardziej autentyczne przeżycia związane z Disneyem, pracownicy są zobowiązani do upewnienia się, że ich wygląd i zachowanie są zgodne z surowymi zasadami parku.

READ  Czy „influencerzy” zastąpią tradycyjne media?

Dorothy i założyciel Theodore Sally Hall, 45, ze Stratford-upon-Avon, była wcześniej aktorką Disneya w MGM Studios w Orlando i Paryżu.

W rozmowie z Fabulous Sally mówi: „W przypadku pracy aktorskiej było wiele zasad.

„Tylko zatwierdzony makijaż, kolory lakieru do paznokci, bez opalania, a ja zawsze jestem gotowa na glamour – co trochę kocham… uśmiechanie się było obowiązkowe”.

Bez brody – ale wąsy Walt Disney zaakceptowany

W ogrodzie uwzględniany jest każdy najmniejszy szczegół.

„Disney zapłacił mi nawet za kolorowe soczewki kontaktowe, więc moje oczy miały taki kolor, jaki chcieli mieć” – mówi Sally.

„Ktoś zapytał mnie kiedyś, gdy byłam ubrana przez mężczyznę, który widząc mnie w klubie tego wieczoru, nawet mnie nie rozpoznał!

„Wyglądałam tak inaczej w makijażu i perukach, że rzeczywistość nie pasowała do siebie – najwyraźniej chciał niebieskookiej blondynki, a nie brunetki, którą jestem!”

Danny zgadza się z tym, jak ważny jest wygląd, mówiąc: „W ostatnich latach poluzowałem zasady, ale kiedy tam pracowałem, musiałeś trzymać się surowych standardów „Disney Look”.

„Oznacza to, że mężczyźni powinni mieć dobrze utrzymane fryzury, golenie powinno być czyste, nawet jeśli wąsy były w porządku – ponieważ Walt Disney miał taki, a ty nie wolno było mieć widocznych tatuaży.

„Nawet twoje buty i okulary przeciwsłoneczne musiały przybrać wygląd Disneya. Na przykład goście nadal muszą widzieć twoje oczy, abyś mógł utrzymywać kontakt wzrokowy i zapewnić gościom poziom doświadczenia, jakiego oczekuje się w Disney”.

„Oczywiście najdziwniejsze w tobie jest oglądanie słynnych postaci Disneya w ich zwykłych strojach.

„Weźmy na przykład księżniczki, będą szyte szyję do góry i będą wyglądać jak Królewna Śnieżka lub Ariel – ale może przekąskę na lunch w dresie w stołówce!”

operacja wojskowa

Skrupulatne planowanie, które odbywa się każdego dnia, aby zapewnić gościom jak najlepsze wrażenia, można zrozumieć tylko wtedy, gdy jesteś pracownikiem.

READ  Osobowość telewizyjna Larry Emdur sprzedaje swój dom kontenerowy Kangaroo Valley ze zniżką

„Każdy moment dnia jest zaplanowany i sprawdzony, przemyślany jest każdy szczegół” — mówi Sally.

Na Florydzie przeszli przez mgły, aby wykonawcy mogli przejść przez nie pod koniec występu, aby ochłodzić się po występie w tym upale.

„Ponadto robią próby przy światłach po zamknięciu parku, co może być bardzo magiczne.

„W niektórych parkach używają wózków golfowych, aby dotrzeć do każdego miejsca, w którym muszą być, a nawet trasy i prędkość jazdy są zaplanowane, więc nie ma szans, że ludzie lub postacie znajdą się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie”.

Dyplom Disneya i wstęp wolny

Zanim przedstawią obsadę i ekipę publiczności, muszą najpierw uzyskać odpowiednie wykształcenie – na Uniwersytecie Disneya.

„Kiedy przyjeżdżasz po raz pierwszy, nie wiesz dokładnie, gdzie będziesz pracować przez pierwsze kilka dni – po prostu w parku będziesz pracował” – mówi Danny.

Przejdź najpierw do „Disney Traditions”, który jest prowadzony na Uniwersytecie Disneya – tak, Disney ma własną uczelnię na terenie posiadłości.

To Twoja szansa, aby dowiedzieć się wszystkiego o firmie, zdobyć własny identyfikator Disneya, który daje bezpłatny wstęp do parków rozrywki i własną plakietkę z nazwiskiem.

Dopiero wtedy zostaniesz poprowadzony po parku, w którym będziesz (pierwsza szansa, aby zajrzeć za kulisy, a nawet ustawić się w kolejce do niektórych gier, gdy dowiesz się o nich więcej).

czyste życie

Higiena jest również bardzo ważna we wszystkich dziedzinach.

„Nigdy nie musisz prać munduru — chociaż nazywa się je kostiumami, niezależnie od roli” — mówi Danny.

„Możesz iść i sprawdzić świeży, czysty detergent, ale często go potrzebujesz — pod warunkiem, że oddałeś zabrudzone ubrania do prania”.

Nie zobaczysz też stosów worków na śmieci za kulisami Disneya.

Danny dodaje: „Oczywiście bardzo krytycznie podchodzą do utrzymywania parków w czystości.

READ  Jak uzyskać idealny manicure i pedicure

„Za kulisami sprzątacze zabierają śmieci do jednego z punktów zbiórki.

„Pod ziemią znajduje się system rur próżniowych, który następnie zasysa go do kompresora, gdzie można go skompresować i wyjąć.

„Podczas przechodzenia przez narzędzia często słyszysz nad głową skwierczenie śmieci”.

Dla niektórych pracowników magiczne wspomnienia z pracy tam naprawdę wydają się trwać całe życie.

Sally dodaje: „Zaprzyjaźniłam się na całe życie.

„Wśród współpracowników panuje wielki duch – ludziom naprawdę zależy na tworzeniu magii”.

Chcesz wiedzieć więcej? Oto sekretne wskazówki, których członkowie obsady Disneya używają do komunikowania się ze sobą, pozostając w charakterze.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się słońce Został ponownie opublikowany za zgodą