Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Prawdziwy kontroler Xbox Elite

Prawdziwy kontroler Xbox Elite

Na początku tego roku Turtle Beach przejęła długoterminową konkurencyjną firmę PDP za 118 milionów dolarów przyznał Turtle Beach, omawiając wyniki za pierwszy kwartałOkazało się, że była to świetna inwestycja. Z drugiej strony, jeśli wszystkie produkty PDP są tak dobre jak Victrix Pro BFG, nie jest to niespodzianką.

Po krótkim okresie wyłączności PlayStation, Pro BFG jest wreszcie dostępne dla graczy Xbox i PC. Na pierwszy rzut oka jest to kompletny pakiet: wygląda świetnie, oferuje duży wybór akcesoriów i oferuje wiele opcji dostosowywania, szczególnie dla fanów bijatyk.

Na szczęście spełnia te i nie tylko obietnice. Victrix Pro BFG jest nie tylko świetny, to prawdziwy elitarny kontroler dla serii X.

Co jest w pudełku?

W pudełku Victrix Pro BFG znajduje się mnóstwo rzeczy, które zaspokoją potrzeby zarówno zwykłych, jak i profesjonalnych graczy. Uniwersalne etui prezentuje planszę w wyprofilowanym stojaku, zapewniając ochronę, ale jednocześnie zapewniając miejsce na dobrze dobrany wybór narzędzi potrzebnych do wprowadzania szybkich zmian w zależności od gry, w którą grasz.

Pakiet Pro BFG zawiera:

  • Victrix Pro BFG jest fabrycznie wyposażony w odwracalny pad kierunkowy, moduł lewego drążka analogowego, moduł drążka analogowego z czterema przyciskami, moduł prawego drążka analogowego i standardowy wklęsły drążek analogowy;
  • klucz bezprzewodowy;
  • Sześcioprzyciskowy moduł „Fightpad”;
  • Dwa wymienne pady kierunkowe (krzyżowy i okrągły);
  • Dwa wysuwane drążki analogowe (standardowy wypukły, długi wklęsły);
  • obroże z ośmiokierunkowymi drążkami analogowymi;
  • Wymienny śrubokręt;
  • Trzymetrowy kabel USB-C w oplocie; I
  • Zapinana na zamek torba transportowa z siatkową kieszenią na kabel.

Kiedy Twoja jedyna początkowa skarga dotycząca zestawu Pro BFG dotyczy tego, że w pokrowcu brakuje „właściwego” uchwytu – zamiast tego decydujesz się na małą pętelkę z materiału, która ledwo mieści się na dwa palce – wiesz, że dobrze zacząłeś.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do standardowych konsol Xbox, ale chcesz odświeżyć swoje umiejętności, Victrix Pro BFG jest naturalnym krokiem naprzód. Jest bardzo zbliżony do konstrukcji standardowego kontrolera Xbox i ma prawie identyczny rozmiar i kształt, z wyjątkiem zauważalnych zmian w przyciskach na ramionach, które są teraz większe i bardziej widoczne. Należą także do najlepiej wyglądających podkładek roku 2024, charakteryzując się fajną, a jednocześnie prostą kolorystyką.

Miękkie plastikowe wykończenie z mikrogumowymi uchwytami z przodu i z tyłu sprawia, że ​​czujesz się komfortowo i luksusowo. Kompromisem w przypadku tych miękkich w dotyku powierzchni jest silny zapach plastiku, który utrzymuje się przez wiele godzin – na równi z zabawkami w pudełkach po płatkach śniadaniowych z lat 90. – ale to niewielka cena za to, jak dobrze leżą w dłoniach.

Pro BFG jest również niewiarygodnie dobrze wykonany, łącząc w sobie niezłą wagę ze świetną jakością wykonania, która nie pęka ani nie pęka przy żadnym skręcie lub skręcie. Jeśli już, to trochę Również Dobrze wykonane, co przychodzi na myśl, gdy zaczynasz wymieniać rzeczy – zwłaszcza jeśli wypróbowujesz kilka różnych konfiguracji.

Inżynieria dla początkujących

Znakomity Nacon Revolution 5 Pro skupia się na ciężarkach, pierścieniach i głowach; Z drugiej strony dziwny i wspaniały Thrustmaster eSwap X2 opanował rynek komponentów modułowych, które można łatwo przenosić, aby na bieżąco dostosowywać układ płyty. Victrix Pro BFG plasuje się gdzieś pomiędzy nimi, ale jest trudniejszy do dostosowania niż produkty konkurencji.

Każde dwugniazdowe urządzenie Pro BFG mocuje się do konsoli za pomocą pary śrub na dwuportowym panelu przednim. Pierwsza próba ich usunięcia jest pracochłonna, ale gdy plomba zostanie zerwana, śrubokręt magnetyczny sobie z tym poradzi. Małe kołnierze zapewniają, że nie zgubisz również śrub – przy dużej dbałości o szczegóły.

Panele przednie można dostosować do drążków analogowych. Inspirującym dodatkiem jest ośmiokierunkowy kołnierzyk. Podobnie jak w przypadku śrub, są one ciasno dopasowane i na początku można się martwić, że wypychanie pierścieni typu O-ring o standardowym rozmiarze z uchwytów spowoduje uszkodzenie paneli – a następnie trzeba się upewnić, że nowe elementy są wyrównane, aby mieć pewność, że odzwierciedlają punkty kompasu, ale są bardzo dobrze wykonane i zapewniają wygodę podczas grania w bijatyki.

Oczywiście Victrix Pro BFG został ulepszony Uliczny wojownik 6 Lub Tekkena 8 Sesje z Fightpadem są doskonałe. Sześć mechanicznych przycisków jest niesamowicie responsywnych i satysfakcjonujących; Używając górnej części długiego drążka analogowego, możesz zamienić pad w mini kontroler arcade. Fightpad może pomieścić wiele dodatkowych przycisków, ale układ 3×2 i większe rozmiary przycisków są w sam raz, a odstępy między nimi są dobrze wyważone, aby uniknąć błędów.

Usuwanie i wymiana jednostek Pro BFG jest w większości łatwe; Dwa drążki analogowe są proste, ale usunięcie Fightpada to koszmar, biorąc pod uwagę jego lekkie, niskoprofilowe, okrągłe przyciski; Trudno to kontrolować, najlepszym rozwiązaniem jest użycie karty kredytowej, aby dostać się pod przyciski, aby ją podnieść.

To samo można powiedzieć o jednostce D-pad. Kwadratowy diament początkowo przymocowany do Pro BFG nie przypadł mi do gustu, ale jego usunięcie wymaga dużej siły. Klasyczny czterokierunkowy D-pad wydaje się niemożliwy do usunięcia; Początkowo zrezygnowałem z próby jego usunięcia, ponieważ myślałem, że uszkodzę kontroler.

Łatwo wyzwalane

Po tej żmudnej i nieudanej próbie wymiany pada kierunkowego Pro BFG zdawał się utknąć — na desce rozdzielczej Series X menu zaczęło się poruszać. Na szczęście z konsolą wszystko w porządku. Problemem były niezwykle czułe wyzwalacze LT i RT. Nie jestem ciężki, ale samo dotknięcie go palcami włącza go.

Na szczęście można to naprawić stosunkowo łatwo Centrum sterowania Victrix na PCŚwietna aplikacja – jeśli działa. Przede wszystkim miałem trudności ze zidentyfikowaniem Pro BFG; Następnie aktualizacja oprogramowania sprzętowego trwała niepokojąco długo; Wreszcie, gdy po raz pierwszy próbowałem dostosować konsolę, nie wybrała ona żadnego z wymiennych modułów.

Podobnie jak w przypadku większości rzeczy w życiu, podejście polegające na wyłączeniu i ponownym włączeniu rozwiązało problem. Gdy wszystko działa normalnie, Centrum sterowania zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby dostosować przyciski i wejścia, wyrównać martwe strefy i przeprowadzić diagnostykę wszystkich wejść. Bez tego oprogramowania utkniesz z mikrowyzwalaczami, których nie da się złagodzić nawet za pomocą pięciu punktów przerwania, których możesz użyć do ich ograniczenia.

Z drugiej strony cztery przyciski tylne nie są zbyt czułe – co jest częstym problemem w przypadku innych kontrolerów na poziomie profesjonalnym – i są wystarczająco duże i dobrze ukształtowane, aby wygodnie leżały zarówno w dużych, jak i małych dłoniach.

Najtańszy kontroler Xbox Pro?

Oprócz problemu z wyzwalaniem włosów, trudno krytykować Victrix Pro BFG. Jasne, pomiędzy standardowymi przyciskami znajduje się pułapka na wilgoć; Przyciski Start, Wyświetl i Udostępnij są dość daleko od siebie, ale przynajmniej są duże; Dostosowując pad kierunkowy, nigdy nie otrząsniesz się z wrażenia, że ​​coś zepsujesz. Ale gdy ma to znaczenie, ta poduszka spełnia swoje zadanie.

Ogólnie rzecz biorąc, Victrix Pro BFG oferuje wszystko, czego możesz chcieć: zmianę układu, grę przewodową i bezprzewodową, niezrównane akcesoria do gier walki, 20 godzin pracy na baterii oraz wszystkie narzędzia potrzebne do dostrojenia i ulepszenia rozgrywki. Może się wydawać, że 180 dolarów to dużo za konsolę, ale jest ona warta każdego grosza.

READ  McCree nowa nazwa Overwatch BattleTag bezpłatna zmiana