Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Przecieki Samsunga potwierdzają aktualizacje Galaxy Z Fold 6

Przecieki Samsunga potwierdzają aktualizacje Galaxy Z Fold 6

Aktualizacja 19 maja: Artykuł został pierwotnie opublikowany 18 maja.

aktualizować: niedziela, 19 maja: Chociaż społeczność Samsunga będzie szczęśliwa, widząc, że Galaxy Z Fold 6 będzie odpowiadał podstawowym specyfikacjom Galaxy S 24 Ultra, szczegóły dotyczące aktualizacji aparatu będą mile widziane.

Wczesne oznaki systemu aparatów w Z Fold 6 wskazywały na podobną konfigurację jak w Galaxy Z Fold 5, z tylnym aparatem mieszczącym główny obiektyw 50 MP, ultraszerokokątny aparat 12 MP i teleobiektyw 10 MP z 3x zoomem. Nowe szczegóły potwierdzają tę samą konfigurację, która jest kompatybilna z wprowadzonymi na rynek w styczniu nowymi Galaxy S24 i Galaxy S24+.

DXOMark Ocenił aparat Galaxy S24 pod względem fotograficznym jako powyżej średniej, choć jego możliwości wideo wymagają dopracowania: „Ogólnie rzecz biorąc, nasi testerzy zauważyli pewną poprawę w porównaniu z poprzednią generacją serii S w trybie fotograficznym, ale tryb wideo wykazał pewne pole do ulepszeń”.

Wprowadzenie systemu S24 do Z Fold 6 sprawi, że Galaxy S24 Ultra będzie najlepszym aparatem Samsunga dla tych, którzy potrzebują możliwie najlepszych zdjęć, ale to nie pozostawia Z Fold 6 na lodzie. W rzeczywistości zaktualizowane ulepszenia sztucznej inteligencji firmy Samsung podczas robienia i edytowania zdjęć powinny podnieść jakość zdjęć do poziomu, w którym przeciętny konsument może nie być w stanie wykryć różnicy.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Samsung Galaxy Z Fold 6 doczekał się licznych przecieków, a w lipcu spodziewana jest premiera nowej generacji składanych modeli. Teraz wygląda na to, że odpowiedziano na jedno z niewielu pozostałych pytań i następuje pewien zwrot akcji.

Szczegóły kluczowych specyfikacji składanego urządzenia pojawiły się w zawsze niezawodnym Geekbenchu. Każde urządzenie, które odwiedzi witrynę i przeprowadzi proces analizy porównawczej, zostanie automatycznie wdrożone. To już uświęcona tradycją, że urządzenia przedpremierowe pojawiają się w Geekbench.

Lista telefonów Galaxy Z Fold 6 Zawiera numer modelu SM-F956U oraz informację, że jest to odblokowana wersja telefonu. Lista potwierdza zastosowanie chipsetu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, wspieranego przez 12 GB pamięci RAM.

Benchmark dla jednego rdzenia wynoszący 1964 jest niemal identyczny z wynikiem 1943 odnotowanym przez Galaxy Z Fold 5. Prawdziwą korzyścią jest wynik dla wielu rdzeni wynoszący 6619 w porównaniu do 5123 w starszym modelu. Przewiduj zadania intensywnie obciążające procesor.

Chociaż to tylko jeden punkt danych, wielu zwolenników Samsunga z radością zobaczy zastosowanie chipsetu Snapdragon. Galaxy S24 i Galaxy S24+ są powszechnie postrzegane jako mające przewagę nad chipsetem Exynos firmy Samsung i wyposażone w mieszankę chipsetów Snapdragon i Exynos, w zależności od regionu. Wysokiej klasy Galaxy S24 Ultra jest dostarczany na całym świecie z chipsetem Snapdragon.

Biorąc pod uwagę charakter premium linii Z Fold, znajomość co najmniej jednego modelu Snapdragon wielu osobom uspokoi.

Ewolucja to 12 GB pamięci. Pasuje to do wszystkich trzech wersji Galaxy S24 Ultra i choć na razie to wystarczy, zapotrzebowanie na pamięć dla procedur generatywnych sztucznej inteligencji będzie tylko rosnąć w ciągu najbliższych kilku lat, nie mówiąc już o latach wsparcia, jakie oferuje Samsung. Pomoże to utrzymać niski koszt materiałów, ale może powodować problemy, ponieważ oprogramowanie zwiększy zapotrzebowanie na sprzęt w przyszłości.

Oczekuje się, że Samsung zorganizuje w Paryżu wydarzenie Galaxy Unpacked przed Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi, podczas którego zaprezentowany zostanie Galaxy Z Fold 6, Z Flip 6 i tracker fitness Galaxy Ring.

Teraz przeczytaj najnowsze nagłówki dotyczące smartfonów w cotygodniowym podsumowaniu Android Circuit magazynu Forbes…

READ  Zanurz się w przestrzennym dźwięku i rzeczywistości wirtualnej dzięki słuchawkom dousznym Final VR2000