Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Premiera Nintendo Switch planowana jest na pierwszy kwartał 2025 roku

Premiera Nintendo Switch planowana jest na pierwszy kwartał 2025 rokuNintendo

Pojawiły się nowe doniesienia, że ​​Nintendo planuje wypuszczenie następcy Switcha w pierwszym kwartale przyszłego roku.

OX kontroluje Podcast przekazał tę wiadomość, potwierdzając informacje z pięciu różnych źródeł wewnętrznych i dodając, że obecnie przygotowywanych jest kilka gier do wydania na nową konsolę.

VGC Od tego czasu potwierdził tę wersję, dodając, że nastąpiło opóźnienie w stosunku do wydania pod koniec 2024 r., aby firma mogła przygotować silniejszy pakiet własnego oprogramowania na konsolę na czas przed premierą.

Switch został ogłoszony w październiku 2016 r. przed premierą w marcu 2017 r., więc jest bardzo prawdopodobne, że konsola nowej generacji Nintendo będzie działać według podobnego harmonogramu.

Podczas niedawnej rozmowy telefonicznej dotyczącej wyników finansowych prezes Shuntaro Furukawa odmówił rozmowy na temat konkretnych planów Nintendo. Plany spółki na nadchodzący rok finansowy (który potrwa do kwietnia 2025 r.) zostaną przedstawione podczas kolejnej telekonferencji dotyczącej zysków w maju.

Oczekuje się, że nowa konsola zachowa przenośną funkcjonalność swojej poprzedniczki.
Poprzedni artykułCzy można połączyć Paramount i Peacock?
Następny artykułGarner prowadzi negocjacje w sprawie zagrania w filmie Afflecka Zwierzęta

READ  Microsoft Teams otrzymuje trenera mówiącego i nie tylko