Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Prezenterka odcinka 10, Natasha Exelby, opowiada o swoich zmaganiach z Covidem, mimo że została uderzona potrójnym uderzeniem.

Walcząc z ekstremalnym zmęczeniem i rozdzierającym bólem, Natasha Exelby z Channel 10 ujawnia, że ​​została mocno uderzona przez Covida i błagała, by ludzie zostali dźgnięci nożem.

Prezenterka Channel 10, Natasha Exelby, podzieliła się swoją walką z Covidem, mimo że była trzykrotnie zaszczepiona.

38-latka powiedziała, że ​​cierpi na silny stres, odkąd w poniedziałek uzyskała pozytywny wynik testu na obecność wirusa.

W filmie udostępnionym na Instagramie pojawiła się przed kamerą nago z ochrypłym głosem i wezwała tysiące swoich obserwujących do wstrzyknięcia.

„Zostałam oficjalnie zdiagnozowana w poniedziałek, badanie miałam w sobotę i od tego czasu jestem bardzo ospała i odczuwam duży ból” – powiedziała.

„Iso nie stanowiło dla mnie problemu, ponieważ chodzenie z mojej sypialni do łazienki było jak Deca. Wczoraj był pierwszym dniem, w którym nie spałam dłużej niż pięć godzin.”

Exelby powiedziała, że ​​ze względu na jej „potrójny” status myślała, że ​​przesadzała ze swoimi objawami, mimo że czuła się „naprawdę chora”. Jednak jej podejrzenia potwierdziły się, gdy jej temperatura osiągnęła 40 stopni Celsjusza w poniedziałek, powiedziała.

Powiedziała również, że ma nadzieję, że jej doświadczenie zachęci ludzi do szczepień.

„Ludzie mogą powiedzieć„ po co się zaszczepić lub potrójną siekierą, jeśli nadal zachorujesz ”- kontynuowała.

„Gdybym nie miał MMR i miał Covida, zdziesiątkowałbym pomysł, gdzie będę wiedział, że nie jestem wiosennym kurczakiem, ale też nie jestem starą kaczką. Mam 38 lat i nadal sprawia mi to wrażenie chory.

„Jeśli zastanawiasz się, czy powinieneś zostać zdewastowany, a nadal stoisz na ogrodzeniu, po prostu wezwij człowieka opiekuńczego i weź faks”.

Dziennikarka podziękowała również pracownikom służby zdrowia i powiedziała, że ​​sympatyzuje z każdym małym biznesem, który boryka się z problemami i cierpiącymi na przewlekłe objawy Covid.

„Zdaję sobie również sprawę, że w tej chwili, podczas gdy większość ludzi, którzy mieli Covid, ma bardzo łagodne objawy, ponieważ zostali zaszczepieni, nadal mamy wiele osób w szpitalu, więc myślę o tobie” – powiedziała.

READ  Strictly Come Dancing ogłasza czterech nowych zawodowców w swojej serii 2021 - Entertainment Focus

„Rozumiem również, że w okresie świątecznym było więcej zgonów i przesyłam tym ludziom moją miłość i wsparcie.

„Więc pozostańcie razem w Australii i miejmy nadzieję, że możemy rozpocząć rok 2020 na szczycie”.

Od czasu udostępnienia jej filmu kilku kolegów z Exelby’s Channel 10 skomentowało, składając najlepsze życzenia, w tym Gogglebox Evie Jones, Brendan Vivola i Rob Mills.

„Przepraszam, że tak mocno zostałeś uderzony, Tash! Cóż, mój przyjacielu. Cóż za trudny początek roku… nie może nie być lepszym”, napisała koleżanka z Channel 10, Narilda Jacobs.

Projekt Gospodarz Jean Fran skomentował: „Święte cannoli. Mam nadzieję, że czujesz się lepiej, dzieciaki! Wkrótce wyzdrowiej”.

Chociaż Exelby jest najbardziej znana ze swoich poślizgów w 2017 roku podczas swojej kadencji jako prezenterka wiadomości w ABC, gdzie była Złapany w marzenia i bawiący się piórem Podczas transmisji na żywo wróciła do Channel 10 jako prezenterka w 2019 roku. Wcześniej zajmowała stanowiska jako reporterka polityczna, reporterka i prezenterka w latach 2008-2013.

W 2020 roku też kontynuowałem Jestem celebrytą… zabierz mnie stąd Zajęła siódme miejsce na 14 popularnych zawodników.