Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Prezenty świąteczne na ostatnią chwilę dla posiadaczy PS5 i Xbox, których nigdy nie zabraknie

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a jeśli to czytasz, istnieje duża szansa, że ​​wciąż masz do zrobienia zakupy dla jednego lub dwóch graczy z Twojej listy. Jeśli mieszkasz gdziekolwiek w środkowo-zachodniej lub północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, pogoda na zewnątrz może nie być zbyt atrakcyjna. Szanse, że to się zmieni przed świętami, są niewielkie.

O ile nie chcesz po prostu wysłać CashApp, Zelle lub Venmo z notatką „Happy Birthday”, wkrótce zabraknie opcji dla znajomych lub rodziny. Spokojnie, na Twojej liście znajduje się lista opcji dla tej grupy osób i nigdy nie musisz się martwić, czy produkty są w magazynie lub czy dotrą na czas na Boże Narodzenie.

Najbardziej znanym sposobem dodawania gier do bibliotek PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox One X/S jest zakup cyfrowy. Oznacza to, że osoba obdarowana może przejść do witryny takiej jak Zatrzymanie gryi Amazonkai najlepsza ofertai targetowanieitp., a także zakupić relatywnie nową lub starszą wersję online dla odbiorcy. Gry kosztują zwykle 69,99 USD na konsole nowej generacji, takie jak PS5 i Xbox X/S, oraz 59,99 USD na Xbox One i PlayStation 4.

Jak przyjmą prezent?

to jest łatwe. Kupując grę online, kupujący otrzymuje kod. Ten kod może zostać wysłany bezpośrednio do odbiorcy jako prezent za pośrednictwem witryny lub ofiarodawca może skopiować i wkleić go do wiadomości e-mail, karty, wiadomości tekstowej lub innej formy przekazu, aby przekazać.

Wszystko, co odbiorca musi zrobić, aby zrealizować kod, to udać się do miejsca na pulpicie nawigacyjnym PlayStation lub Xbox, aby go wprowadzić. W zależności od siły połączenia internetowego odbiorca może zagrać w pełną grę, którą otrzymał w ciągu kilku minut. Oto kilka filmów wyjaśniających proces realizacji kodu na PlayStation i Xbox.

Nie ma nic do obejścia i nie ma kłopotów z dostawą.

Skoro już jesteśmy na uboczu, przyjrzyjmy się 5 solidnym opcjom gier na PlayStation i Xbox, które można kupić cyfrowo.


PlayStation i Xbox

1 – God of War: Ragnarok – PS4 i PS5

Jeśli Twój gracz ma apetyt na gry akcji/przygodowe z epicką fabułą, to jest to najlepszy wybór dla wszystkich posiadaczy PlayStation. Przykro mi, ludzie Xbox, to ekskluzywność. God of War: Ragnarok to najnowsza odsłona kultowej serii, która sprawdza każde pudełko z punktu widzenia rozrywki.

Jest jednak na tyle brutalna, że ​​choć akcja oparta jest na fantazji, niektórzy mogą nie chcieć umieszczać jej pod wirtualnym drzewkiem dla młodych lub wrażliwych graczy.

94 — Metascore

Ocena: M dla dorosłych

2 – Call of Duty: Modern Warfare II – Wszystkie systemy

Prawdopodobnie najpopularniejsza franczyza strzelanek FPS właśnie wypuściła swoją najnowszą grę na początku tego roku i była hitem z punktu widzenia sprzedaży. Ludzie, którzy kochali tę serię w przeszłości, prawdopodobnie będą zadowoleni z tej iteracji. Jednak Metascore jest nieco niższy, co może być wynikiem stresu związanego z ChZT i nie wskazuje na pogorszenie. Jeśli nie mają jeszcze tej gry, nie możesz się pomylić z tym wyborem.

76 — Metascore

Ocena: M dla dorosłych

3 – FIFA 23 – Wszystkie systemy

Po rozpoczęciu zabawnych mistrzostw świata świat czuje się bardziej globalny niż kiedykolwiek wcześniej. Niezależnie od tego, czy Twój znajomy/rodzina jest prawdziwym fanem niebieskiej piłki nożnej, czy też zaintrygował ich magiczny bieg dla Argentyny, kupienie mu gry FIFA 23 jest prawdopodobnie bardzo bezpiecznym prezentem.

80 — Metascore

Ocena: E dla każdego

4 — NBA 2K23 — Wszystkie systemy

Tytuł ciągle zmieniających się obręczy, często przepięknych iz uroczymi wadami, to pozycja obowiązkowa w kolekcji każdego gracza. Nawet jeśli nie latają, 2K konsekwentnie robi wystarczająco dużo innych aspektów swojej gry, aby przyciągnąć zarówno zwykłych użytkowników, jak i hardkorowych użytkowników. NBA 2K23 to jedna z najgłębszych gier dowolnego rodzaju. Jeśli jeszcze go nie mają, jest to potężny prezent.

80 — Metascore

Ocena: E dla każdego

5 – Deathlop – PlayStation, Xbox i PC

Ta nowa i innowacyjna gra akcji/przygodowa była w tym roku nie lada niespodzianką. To nowa seria, która zdobyła uznanie krytyków po wydaniu jesienią. Spodziewajcie się, że będzie to pierwsze z serii wydawnictw, które opierają się na ciężkiej fabule, stylowej grafice, pełnym wigoru języku, solidnej mechanice strzelanek z perspektywy pierwszej osoby i koncepcji pętli czasowej, która zapewnia świeżość.

Wynik meta: 89

W przypadku, gdy mają wszystkie te gry lub sugestie nie brzmią dobrze, przejrzyj sekcję gier na dowolnej z powyższych stron internetowych, aby znaleźć pozornie niekończący się strumień opcji cyfrowych prezentów.

READ  World of Warcraft planuje zakończyć Shadowlands w następnej aktualizacji