Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak naprawić, możliwa przyczyna i więcej

High on Life at Squanch Games spotkało się z niezwykle pozytywnym przyjęciem od czasu premiery tydzień temu.

Współtworzony przez jednego z twórców Adult Swims Ricka i Morty’ego Gra ma poczucie humoru nawiązujące do serialu.

Chociaż w tytule jest wiele rzeczy, którymi można się cieszyć, istnieją pewne problemy, które zagrażają doświadczeniu społeczności w grze. Na przykład od czasu do czasu pojawiają się błędy i problemy z wydajnością, z których niektóre stają się dość irytujące.

Jednym z takich błędów jest błąd „Krubis zawiesza się i jest niewidoczny”, który zdarza się, gdy polujesz na nagrodę Krubisa i nie pozwala ci go usunąć, kiedy to się stanie.

Jest to jeden z najtrudniejszych błędów do rozwiązania, ponieważ nie ma trwałego rozwiązania, z wyjątkiem niektórych obejść. Dziś instruuje Omówimy niektóre kroki, które możesz podjąć, aby poradzić sobie z błędem „Krubis ulega awarii i jest niewidoczny” w High on Life.


Naprawiono błąd „Krubis zawiesza się i jest niewidoczny” w High on Life

Według wielu członków społeczności, jeden z największych problemów powodujących ten błąd jest związany z tym, że High on Life nie odczytuje poprawnie plików gry w katalogu instalacyjnym, co może być spowodowane uszkodzonymi plikami.

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby sobie z tym poradzić.

1) Skanuj i napraw pliki

Gracze na PC będą mogli korzystać ze Steama lub pliku gra zręcznościowa Klientowi sprawdzenie i naprawa wszystkich plików High on Life w katalogu instalacyjnym. Aby to zrobić, wystarczy przejść do strony ustawień gry klienta i kliknąć opcję „Skanuj i napraw”.

Spowoduje to automatyczne uruchomienie procesu, w którym Steam lub Game Pass przejrzy wszystkie pliki w katalogu instalacyjnym i naprawi te, które uznają za uszkodzone.


2) Zaktualizuj grę

gry w squancha Okresowo aktualizuje grę, aby poprawić wydajność na wszystkich platformach. Dlatego jest bardzo prawdopodobne, że pliki, które zostały dla ciebie zainstalowane, mogą nie pasować do najnowszej wersji gry.

Będziesz mógł sprawdzić dostępność najnowszej aktualizacji tytułu zarówno na PC, jak i na konsoli, więc jeśli nowa aktualizacja jest już dostępna, zalecamy pobranie i zainstalowanie najnowszej łatki.


3) Ponownie zainstaluj grę

Chociaż może się to wydawać bardzo drastycznym krokiem, wielu członków społeczności wspomniało, że pomogło im to w radzeniu sobie z błędem „Krubis zawiesza się i jest niewidoczny” w High on Life.

Wydaje się, że odinstalowanie gry na PC i konsoli, a następnie ponowna instalacja, naprawiło wiele błędów i problemów z wydajnością, z którymi borykali się gracze.

Jeśli żaden z powyższych kroków nie zadziałał, jeśli chodzi o rozwiązanie problemu, najlepiej poczekać, aż aktualizacja go naprawi. gry w squancha są świadomi wielu problemów z grą i będą kierować ich poprawkami w nadchodzących tygodniach.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Pod redakcją Abhisheka Malika

READ  Kiedy Newcastle wychodzi w Apex Legends?