Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Projekt Barbiecore sprawia, że ​​wszyscy myślimy na różowo

Projekt Barbiecore sprawia, że ​​wszyscy myślimy na różowo

Wystrój Barbiecore nabiera lekkiego różu. (Sasza Bykow)

Jeśli w dzisiejszych czasach wszyscy myślą o różu, to nie jest to twoja wyobraźnia. Wystrój inspirowany Barbie – znany również jako Barbicour – przeżywa chwile. ważny moment.

Odrodzenie przypisuje się zwiastunowi filmu Margot Robbie. Aktorka jest doskonale reprezentowana jako urocza lalka w nadchodzącym filmie Grety Gerwig lalka Barbie Premiera filmu zaplanowana jest na lipiec 2023 roku.

Aktorka Margot Robbie jeździ różową Corvettą przyszłości lalka Barbie Film. (Japoński Boetendyk/Dzięki uprzejmości Warner Bros. Pictures)

Nic dziwnego, że Internet eksplodował.

W tym tygodniu TikTok odnotował oszałamiającą liczbę 21,7 miliona wyświetleń #grill.

Według Kim Colemon, starszej wiceprezes Mattel, to wielki zamach stanu dla 63-letniej lalki, która w 1962 roku miała swój pierwszy wymarzony dom – zanim kobiety mogły otworzyć swoje konta bankowe. „Barbie zawsze była pionierką”.

Barbie odpoczywa w swoim ostatnim wymarzonym domu. (Matowe)
Ewolucja Dream House: Powyżej, 1962, Poniżej, 2022 (Mattel)

Ona (maluch) przebyła długą drogę od tekturowych gobelinów w swoich oryginalnych serwetkach z połowy wieku. Obecny Dreamhouse Barbie skupia się na tym, co się dzieje wewnątrz i na zewnątrz, wraz z różową zjeżdżalnią basenową i tarasem na dachu.

Doskonale wpasowuje się w styl życia kultowej lalki. „Barbie potrzebuje trochę miejsca na relaks, ponieważ ma ponad 200 miejsc pracy, więc jest bardzo zajęta” – dodał Colemon.

Jonathan Adler stworzył realistyczny dom marzeń w Malibu. (Albert Sanchez)

To nie pierwszy raz, kiedy projektanci przyjęli styl Barbie. W 2009 roku Jonathan Adler stworzył realistyczny dom marzeń w Malibu o powierzchni 3500 stóp kwadratowych, aby uczcić 50. urodziny Barbie.

Adler powiedział: Washington Post.

We wnętrzach Barbiecore to „sposób dorosłych kobiet na wyrażenie swojej wewnętrznej dziewczyny i nostalgię za bardziej niewinnymi czasami”.

Właściciele sklepów Etsy wszystko. Liczba wyszukiwań artykułów gospodarstwa domowego o gorącym różu wzrosła o 21 procent rok do roku.

„Chodzi o przyjęcie tych żywych barw i próbę przemyślenia na nowo nostalgicznych czasów, kiedy życie było trochę prostsze, jaśniejsze i beztroskie” – powiedziała Dina Isom Johnson, ekspert od mody na stronie.

READ  Polski reżyser Paweł Pawlikowski zdobył Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego za „Idę”.
Modne są lakierowane na różowo postmodernistyczne zderzaki. (krzesło)

Na rynku internetowym krzesło„Różowy jest teraz naprawdę pożądany” — powiedział Noel Fahdin Briceno, wiceprezes ds. marketingu. Mahera. Przykład: kolorowe pudełka z lat 80. wyprzedały się w ciągu kilku dni od umieszczenia na liście.

Malowanie to kolejny sposób na ukierunkowanie Barbie w tobie.

Według Andrei Magno, dyrektor ds. marketingu i rozwoju kolorów w Benjamin Moore, różowy staje się coraz bardziej popularny, z dala od „tej małej dziewczynki ze znakiem”.

Wybierz projektantkę wnętrz, Gabi Dellal Francesca Madeleine maluje Aktorka Sienna Miller ma kuchnię w stylu rustykalnym.
Benjamin Moore wiosenny rozkwit Natychmiast rozświetla pomieszczenie. (Benjamin Moore)

Jednak ostrzega: „Dużo koloru może być zabawne w przypadku spódnicy lub lakieru do paznokci, ale kiedy jest kolorem na ścianie, powinno być czymś znośnym”.

Nowojorska projektantka wnętrz i miłośniczka Barbie Sasha Bykov poleca tonalne podejście. „Barbie zmieszała dużo dziecięcego różu z jasnym różem. Następnie dodałam pop w różnych uzupełniających się kolorach, które są bardzo Barbie – aqua, kanarkowa żółć i lawenda.”

Bykov zaleca mieszanie wszystkich odcieni różu. (Sasza Bykow)

Jak dużo jest za dużo? To zależy od.

Jeśli nie możesz zobowiązać się do pomalowania całej ściany, zacznij od drzwi lub ościeżnicy. „To bardzo szybki i łatwy projekt w sobotni poranek, który może nadać pomieszczeniu wiele charakteru” – dodał Bykov.

„Myślę, że kiedy dekorujesz dla Barbie, musisz myśleć naprawdę szykownie i naprawdę zabawnie. W ogóle nie bierzesz pod uwagę faceta. Ken żył w świecie Barbie. Po prostu stał i wyglądał seksownie”.