Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Przedstawiamy nową mieszankę Behringer MS-5

Przedstawiamy nową mieszankę Behringer MS-5

Syntezator analogowy Behringer MS-5 z 37 pełnowymiarowymi klawiszami, 2 VCO, wielomodowym VCF, VCA, 2 LFO, 2 kopertami i modulatorem pierścieniowym

Tutaj możesz przeczytać wszystkie najnowsze wiadomości dotyczące produktów i branży muzycznej.

MS-5

Uderz na scenę potężnymi tonami basowymi i zachwyć publiczność (i swój zespół) dzięki Behringer MS-5, czysto analogowemu syntezatorowi opartemu na oryginalnym „SH-5” – co czyni go wszechstronnym i dokładnym syntezatorem, który z łatwością znajdzie dom w dowolnym ustawieniu.

Niesamowity syntezator analogowy z klasycznymi VCO i VCF, który pozwala na tworzenie niesamowicie dużej muzyki za pomocą 37 pełnowymiarowych półważonych klawiszy z funkcją dynamiki.

Autentyczna reprodukcja oryginalnych obwodów „SH-5” z identycznymi tranzystorami i tranzystorami JFET dla czystej ścieżki sygnału analogowego w oparciu o oryginalne projekty VCO, VCF i VCA z 2 VCO z 4 przełączalnymi przebiegami i zmiennymi szerokościami impulsów.

Klasyczne, wielomodowe filtry diodowe 24dB z rezonansem dla legendarnej wydajności oraz dodatkowy filtr środkowoprzepustowy z rezonansem dla niezwykle złożonych dźwięków. Zawiera modulator pętli ze sterowaniem LFO, zewnętrzne wejście dla bogatych metalowych tekstur oraz mikser sygnału z wieloma miejscami docelowymi dla zaawansowanego projektowania dźwięku.

Przychodzą we dwoje!

MS-5 jest wyposażony w dwa VCO i dwa LFO, które mają 4 przełączalne kształty fali, a także szereg opcji kształtowania tonu, takich jak modulacja szerokości impulsu, wysokość, częstotliwość i czas opóźnienia.

Aby uzyskać informacje lokalne, odwiedź stronę Muzyka australijska.

READ  2022 Porsche 911 GT3 Touring Cena i specyfikacja: bezskrzydły samochód sportowy, który zdobędzie 70 lat ekskluzywnej edycji Porsche Australia Edition