Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Przegląd społeczeństwa: Człowiek

Duch, który zawsze wisi LudzkośćKapitał dla mnie sprowadza się do komentarza mojego towarzysza sprzed około roku.

„Dlaczego miałbym zainwestować swój czas w coś gorszego niż cywilizacjaKiedy mogę tylko grać miecz Z latami aktualizacji i rozszerzeń”, zapytali w ramach rozmowy o tym, jak Ludzkość Szedł. Trudno było powiedzieć Ludzkość z dala od miecz w tym momencie. Właśnie widziałeś E3 Budynek, a wiele systemów, takich jak dyplomacja i gra końcowa, całkowicie brakowało.

Wydawało się, że są jakieś dobre pomysły, ale z punktu widzenia mojego towarzysza myślał o tym jako o inwestycji czasu. Dla nich wspieranie gry nie jest ich obowiązkiem, ponieważ może być dobra. Mają tylko tyle godzin w ciągu dnia na relaks, a jeśli będą grać miecz Przeciwnik, który nie ma wszystkich bierek, może grać dobrze miecz Chociaż to. (lub Alfa Centauri Jakby to znaczy uczciwe.)

Częściowo dlatego są pliki Ludzkość W przepustce do gry To duża wygrana i ciekawie będzie zobaczyć, co robi z innymi grami strategicznymi w serwisie, takimi jak Age of Wonders: Planetfall.

Ale co boli Ludzkość Jeśli chodzi o moje dotychczasowe doświadczenie, istnieje cała gama skomplikowanych przypadków, które wydają się być wyłapane, zanim zostały wypuszczone. Konieczność radzenia sobie z zanieczyszczeniem pod koniec gry jest frustrująca: AI wysyła tyle zanieczyszczeń, ile chce szybko ukończyć grę. Byłoby mniej irytujące, gdybyś grał na bardzo nagłym domyślnym limicie 300 tur, ale w dłuższych grach jest to królewski ból.

Łatki popremierowe naprawiły również problemy z generowaniem zasobów, co jest pomocne. Grałem w jedną grę, którą musiałem zrzucić natychmiast po 80 turach, ponieważ po obu stronach kontynentu nie było miedzi, a szybkość, z jaką inne AI przejęły kultury, oznaczała, że ​​utknąłem z Rzymianami. Nie było miedziaków, którzy mogliby stworzyć armię, która by odpowiednio posuwała się naprzód lub ścigała niezbędne gwiazdy, więc moje miasto zostało pogrzebane w czeluściach brudu bez możliwości ucieczki.

READ  Ubisoft wylądował w Gwiezdnych Wojnach po spotkaniu Disneya na temat Avatar

Ponowne uruchomienie było.

Wydaje się, że wiara i obywatelstwo nie są zintegrowane z całym doświadczeniem tak często, jak mogłyby być. Ale podobnie jak walka i niektóre rzeczy wymienione powyżej, wszystkie można naprawić za pomocą kilku istotnych aktualizacji zawartości i poprawek balansu. Czy to sprawia, że? Ludzkość Warto teraz? To zabawne, nie zrozum mnie źle. A dla tych, którzy nosili miecz W przeszłościI Ludzkość Może to bardziej ich satysfakcjonuje.

Ale nie mogę przestać myśleć, że może to nie czas na wyjazd miecz (lub Alfa Centauri) dystans.

A co powiecie na siebie – graliście? Ludzkość? Czy kupiłeś go bezpośrednio lub grałeś w ramach Game Pass, jak go znalazłeś i jak twoim zdaniem będzie wyglądać w przyszłym roku?