Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Przeglądarka Opera jest teraz zintegrowana z ich usługą przesyłania strumieniowego Loomi

Don pisze zawodowo od ponad 10 lat, ale jego pasja do słowa pisanego zaczęła się już w czasach szkoły podstawowej. Jego prace zostały opublikowane na Livebitcoinnews.com, Learnbonds.com, eHow, AskMen.com, … Czytaj więcej

  • Najnowsza wersja Opery zawiera nową usługę przesyłania strumieniowego online, Loomi.
  • Serwis streamingowy jest dostępny w wersji beta i można z niego korzystać tylko w Polsce.
  • Zawartość platformy jest ograniczona do kilku filmów, ale z czasem sytuacja się poprawi.

Firma Opera Software ogłosiła dzisiaj, że najnowsza wersja jej przeglądarki internetowej, Opera 82.0.4227.33, jest już dostępna do pobrania. Ta wersja udostępnia wszystkim użytkownikom nową usługę przesyłania strumieniowego online Loomi Opera.

Obecnie w wersji beta Loomi nie jest jeszcze dostępne dla osób z siedzibą poza Polską. Jednak Opera Software stwierdziła, że ​​ci, którzy chcą korzystać z Loomi, mogą spodziewać się, że „wkrótce” pojawi się on w ich kraju.

Bliższe spojrzenie

Loomi to usługa przesyłania strumieniowego dostępna jako samodzielny produkt, dzięki której użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo filmy i programy telewizyjne lub można ją zintegrować z przeglądarką internetową Opera.

Witryna została zaprojektowana tak, aby była jak najbardziej wciągająca i interaktywna. Jest dostępny w języku angielskim i polskim.

Loomi nie działa Podstawa subskrypcji, co sprawia, że ​​jest zupełnie inny niż większość dostępnych obecnie serwisów streamingowych. Platforma oferuje klientom wybór bezpłatnych filmów, które mogą oglądać bez wychodzenia z salonu.

Bezpłatny wybór filmów jest wspierany przez reklamy. Utwórz konto, aby oglądać filmy bez reklam lub zaloguj się na swoje konto Opery, jeśli je posiadasz.

Łatwo znajduj treści

Wyszukiwarka Loomi, obsługiwana przez Opera Software, rozpocznie pracę z nowymi opcjami wyszukiwania treści. Użytkownicy Opery mogą korzystać z normalnego wyszukiwania lub filtrować wyniki wyszukiwania według nastroju, zainteresowań, postaci, aktorów, historii i innych parametrów. To była najpopularniejsza funkcja w wersji beta Opery.

READ  Wszyscy zwycięzcy konkursu HOSTPLUS Excellence Awards 2022 SA Restaurant & Catering • Glam Adelaide

Kiedy widzowie oglądają film na platformie, mogą dzielić się swoimi reakcjami z innymi podczas oglądania.

ograniczona zawartość

Wybór treści dostępnych w Loomi jest obecnie ograniczony, ale podobnie jak w przypadku każdej nowej usługi lub produktu, powinno to być tymczasowe.

Gdy spojrzysz na stronę Zaawansowany film, zobaczysz 944 aukcje. Zobaczysz też filmy z 2021 r., ale możesz też wybrać oglądanie starszych filmów.

Najnowsza wersja Opery zawiera nową ikonę L na pasku bocznym w Polsce. Możesz kliknąć ikonę, aby wyświetlić Loomi na pasku bocznym, tak jak na przykład w komunikatorach.

Włączenie Loomi do przeglądarki internetowej Opera może pomóc w zwiększeniu widoczności usługi, ponieważ więcej użytkowników może zostać poproszonych o jej wypróbowanie. Opera może teraz zarabiać więcej, oferując swoje oprogramowanie za pośrednictwem nowych kanałów.

Co sądzisz o integracji Opery z Loomi? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.