Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Przejdź się po jedynym w mieście labiryncie kukurydzianym na terenie Queens County Fair

Przejdź się po jedynym w mieście labiryncie kukurydzianym na terenie Queens County Fair

Nie musisz wyjeżdżać z miasta, żeby poczuć smak wiejskiego stylu życia.

W weekend 8–10 września odbędzie się 40. coroczny jarmark w Queens County Fair, który przyniesie jedyny w mieście labirynt kukurydziany, margaritę z cydru w pucharze, body art, przejażdżki karnawałowe, konkursy łuskania kukurydzy, jedzenie naleśników i wiele innych. Muzeum Farmy Hrabstwa Queens w Parku Kwiatowym.

Z okazji 40-lecia trzydniowe targi będą wypełnione nowymi programami. Na stoisku Taste New York zaprezentowana zostanie żywność i napoje od plantatorów i producentów ze stanu Nowy Jork, pokaz traktorów zaprezentuje ewolucję rolnictwa, Cabot Cheese Cruiser będzie serwował darmowy ser, a Heartee Mushroom Vessel będzie gospodarzem degustacji dla smakoszy, a także przepisy i materiały edukacyjne dotyczące pionowej uprawy pieczarek.

Miłośnicy historii mogą cieszyć się historycznymi wycieczkami po domach i pokazami, takimi jak mieszanie masła, gotowanie w stylu kolonialnym i pisanie piórem, w The Colonial Lab w Adriance Farmhouse i Lewis Mobile Lab w Muzeum Louis Latimer House, najnowocześniejszym mobilnym laboratorium TinkerLab z bezpłatnymi Zajęcia STEAM dla widzów wystawowych.

Muzeum Farmy Hrabstwa Queens

Goście artystyczni mogą skorzystać z bezpłatnego malowania twarzy, tymczasowych tatuaży i pierwszego w historii konkursu Growing Artists Challenge, podczas którego dzieci mogą narysować swoje ulubione zwierzęta hodowlane, aby mieć szansę na umieszczenie ich na przyszłych mapach i banerach Muzeum Farmy hrabstwa Queens. W niedzielę na miejscu wystąpi szwedzki Cottage Marionette Theatre Puppet Mobile.

Targi hrabstwa będą także weekendem otwarcia wspaniałego labiryntu kukurydzianego w muzeum, zainspirowanego traktorem Forda z 1954 r. podarowanym przez Ogród Botaniczny w Brooklynie. Dostępne są również przejażdżki na sianie.

Zgodnie z klasyczną tradycją targów, konkurs Blue Ribbon Best in Show jest otwarty dla twórców z całego Nowego Jorku, którzy są zapraszani do wystawiania swoich prac i rywalizacji o nagrodę Ribbon Award, czyli trofeum Best in Show ozdobione złotą krową. Sześć działów obejmuje sztukę i rzemiosło, sztukę kulinarną, warzywa, pszczelarstwo, układanie kwiatów i ogrodnictwo.

READ  Prawdziwa historia drugiej wojny światowej w Monachium Netflix: Edge of War

spragniony? Ogródek piwny prezentujący piwa i cydr ze stanu Nowy Jork zostanie zorganizowany przez Queens Night Market. W muzeum można zjeść babeczki i pączki z cydrem, a także przekąski od lokalnych sprzedawców, w tym Teriyaki Plus, Asian Kepao Cipao, Tada Noodles, Tania’s Kitchen, Our Green Acres Corn, Ed’s Italian and Polish Sausage, Long Island Seafood i Maine Lobster Cousins, wafel. Dinges, ciasto lejkowe Kelly’ego i nie tylko. Na głównej scenie przez cały weekend zapewniona będzie rozrywka, podczas której wystąpią Fogo Azul, nowojorski zespół perkusyjny samba reggae; Louis Armstrong Eternity, The Bone Squad, Surya Putovasina, Moment NYC: Tribute to Queens.

Ceny biletów na 40. doroczny jarmark w hrabstwie Queens zaczynają się od 15 dolarów. Dostępne są bilety pojedyncze, 2 i 3-dniowe.