Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Przenośny głośnik Beosound A5 firmy Bang & Olufsen jest dostarczany z bezprzewodową ładowarką do telefonu

Przenośny głośnik Beosound A5 firmy Bang & Olufsen jest dostarczany z bezprzewodową ładowarką do telefonu

Przenośne głośniki Nie są tak naprawdę uważane za przedmioty luksusowe, chyba że są wytwarzane przez firmę taką jak huk & amp; Olufsena. Duńska grupa dźwiękowa znana jest z ekstrawaganckiego stylu sprzęt do domowej rozrywkiI słuchawki I Nawet głośniki bluetooth. B&O przedstawia dziś swoją najnowszą przenośną opcję: Beosound A5. Zbudowany we współpracy z projektantami GameFratesiA5 łączy w sobie włókna aluminiowe, drewniane i papierowe, tworząc ekskluzywną wersję nowoczesnego przenośnego głośnika. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów firmy, istnieje doskonała cena do dopasowania.

Opcja kolorystyczna Nordic Weave obejmuje aluminiową górę i dół, uchwyt z jasnego dębu i tkaną siatkę z włókien papierowych, jak mówi Bang & Olufsen, zainspirowaną „wyluzowanymi skandynawskimi latami spędzanymi na plaży”. Dostępna jest również wersja z antracytowego czarnego aluminium z gałką z ciemnego dębu i dopasowaną obudową głośnika, która ma przywoływać „estetykę zimowego lasu”. Pomimo pozornie nastrojowych materiałów firma twierdzi, że A5 jest odporny na wodę i kurz dzięki stopniowi ochrony IP65, więc możesz zabrać go na zewnątrz. Oczywiście, jeśli czujesz się komfortowo, zabierając mówcę za 1000 $ za granicę.

Innym godnym uwagi aspektem Beosound A5 jest jego modułowa konstrukcja. B&O twierdzi, że wybrało taką konstrukcję, aby głośnik można było łatwo naprawić i przedłużyć jego żywotność. Firma planuje również sprzedaż dodatkowych okładek z innych materiałów i kolorów do personalizacji. A5 działa na autorskim oprogramowaniu B&O Mozart, które pozwala firmie wprowadzać z czasem nowe funkcje zarówno w zakresie dźwięku, jak i łączności – takie jak sprzężenie zbliżeniowe, które już istnieje. Mozart pozwala również na użycie dwóch jednostek w konfiguracji stereo i włączenie A5 w konfiguracji multiroom.

Bang & Olufsen Beosound A5

Firma twierdzi, że Beosound A5 jest jak dotąd najpotężniejszym przenośnym głośnikiem, dzięki układowi czterech przetworników i czterech cyfrowych wzmacniaczy o łącznej mocy wyjściowej 280 watów. B&O twierdzi, że to wystarczy, aby wypełnić duże przestrzenie dźwiękiem 360 stopni. Mówiąc dokładniej, A5 ma 5,25-calowy głośnik niskotonowy, dwa 2-calowe przetworniki średniotonowe i 3/4-calowy głośnik wysokotonowy. Głośnik oferuje również technologię akustyczną formowania wiązki z wysokiej jakości głośników hi-fi Beolab 90 i 50. Bang & Olufsen mówi, że ten dodatek „tworzy wciągające wrażenia, które znacznie przekraczają oczekiwania przenośnych głośników”. Co więcej, AirPlay 2, Chromecast i Spotify Connect to opcje odtwarzania dźwięku.

READ  Google uruchomił dziewięć nowych funkcji Androida na MWC '23

A5 może grać przez 12 godzin po naładowaniu, a górna płyta służy również jako bezprzewodowa ładowarka do telefonu. Oczywiście ładowanie telefonu z pewnością wpłynie na żywotność baterii. Wbudowane elementy sterujące zapewniają dostęp do podstawowych regulacji dźwięku lub można je wprowadzać w aplikacji Bang & Olufsen.

Beosound A5 jest dostępny w sklepach i online od dziś. Opcja kolorystyczna Nordic Weave kosztuje 1049 USD (899 GBP / 999 EUR), a wersja Dark Oak kosztuje 1149 USD (999 GBP / 1099 EUR).