Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Twitter odcina dostęp do paska wyszukiwania dla niezarejestrowanych użytkowników

Twitter odcina dostęp do paska wyszukiwania dla niezarejestrowanych użytkowników

Twitter usuwa funkcję wyszukiwania dla każdego, kto nie jest zalogowany na konto. Zmiana oznacza, że ​​każdy, kto spróbuje uzyskać dostęp do wyników wyszukiwania w witrynie, będzie musiał zalogować się na swoje istniejące konto lub utworzyć nowe, co może być ostatnią próbą zwiększenia liczby użytkowników platformy przez CEO Elona Muska.

Przed zmianą każdy mógł uzyskać dostęp do kanału wyszukiwania na Twitterze, ale w nowej konfiguracji witryny odwiedzający mogą przewijać kartę Eksploruj tylko wtedy, gdy nie są zalogowani. Nigdzie nie można znaleźć paska wyszukiwania, a karta Eksploruj pokazuje tylko listę wybranych tweetów.

Chociaż opcja wyszukiwania pojawia się ponownie, gdy użytkownik kliknie tweeta, każda próba wpisania tekstu spowoduje przekierowanie osoby do monitu logowania. Twitter nie wyjaśnił, w jaki sposób sformatowany jest kanał Eksploruj, ale dotknięcie witryny pokazuje obecnie natychmiastowe wideo byłego gospodarza Fox News, Tuckera Carlsona, nadmiar relacji ESPN i oczywiście posty samego Chief Twit.

Zmiana następuje po tym, jak Musk wdrożył nowy poziom płatności za dostęp do API w zeszłym miesiącu, a zaledwie w zeszłym tygodniu usunął niebieskie znaczniki wyboru z większości zweryfikowanych kont, chyba że otrzymywali 8 USD (11 USD) miesięcznie za Twittera na niebiesko. Pomimo podjęcia kroków mających na celu generowanie większych przychodów, witryna nadal doświadcza przestojów, błędów i naruszeń bezpieczeństwa.

Nawet gdy Musk próbuje zwiększyć liczbę użytkowników i wdrożyć swoje wysiłki monetyzacji, wyniki są ponure, ponieważ użytkownicy i firmy medialne wycofują się z Twittera lub całkowicie wylogowują się z witryny, zmniejszając przychody z reklam. Od czasu zakupu firmy za 44 USD (61 miliardów USD) w październiku, wartość Twittera spadła do około 20 USD (28 miliardów USD), chociaż Musk przyznał, że kupił Twittera za znacznie więcej, niż jest wart.

READ  EB Games po cichu zmieniło swój nakład na Nintendo Switch OLED – aktualizacja: EB Responds