Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Przepraszamy, Twoja stara ładowarka Apple Watch nie jest zgodna z systemem szybkiego ładowania Series 7

Jeśli masz kilka starych ładowarek Apple Watch i myślisz o dołączeniu do nowej Seria 7 – Można go zamawiać od dzisiaj – Lepiej umieść na nim metkę lub coś, zanim przyniesiesz nowy zegarek do domu.

Jest ku temu powód, drodzy czytelnicy. Widzisz, jednym z ulepszeń serii 7 w tym roku jest szybszy czas ładowania. Według Apple, seria 7 może ładować się o 33% szybciej niż poprzednie modele, osiągając 80% w około 45 minut. Dla ludzi takich jak ja, którzy trzymają Apple Watch w domu i używają go tylko do chodzenia na siłownię i palenia dzieci, to dobra wiadomość. Nie ma nic gorszego niż uświadomienie sobie, że bateria zegarka jest słaba, gdy przygotowujesz się do wyjścia.

Jednak szybkie ładowanie będzie dostępne tylko dla osób korzystających z nowych urządzeń Apple Szybka ładowarka magnetyczna USB-C Z Serią 7, wyposażoną w nową architekturę ładowania. Nie martw się, ten kabel znajduje się w pudełku, ale ponieważ wygląda jak stare kable, ważne jest, aby móc je rozróżnić, aby uzyskać oczekiwane prędkości ładowania.

ten który Nie znaczy Seria 7 nie będzie się ładować, jeśli jest podłączona do starszej ładowarki Apple Watch. Oznacza to po prostu, że nie będzie mógł korzystać z szybkiego ładowania. Podobnie możesz użyć nowego kabla USB do szybkiego ładowania ze starszymi modelami Apple Watch, ale będą one ładować się z normalną prędkością. Dla porównania, seria 6 może być w pełni naładowana w półtorej godziny.

Apple nie chce, abyś się pomylił, więc postanowił przestać sprzedawać stare ładowarki do zegarków na swojej stronie internetowej. Sprzedaje się dopiero teraz szybkie ładowarki za 29 USD (40 USD). Jednak, jak wskazano krawędźStarsze ładowarki Apple Watch są nadal sprzedawane w witrynach innych firm, takich jak Amazon. Oczywiście nie ma powodu do paniki, ale miło jest wiedzieć, że potrzebujesz nowej szybkiej ładowarki, aby skorzystać ze wszystkich ofert Serii 7, a stare ładowarki nie będą działać zgodnie z oczekiwaniami.

READ  Oto nasze przemyślenia po spędzeniu tygodnia z Google Pixel 6 Pro

Apple Watch Series 7 zaczyna się od 399 USD (546 USD) i będzie dostępny w sklepach od 15 października. Jeśli zastanawiasz się, czy powinieneś uaktualnić, sprawdź Przydatny przewodnik.