Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

PS5 otrzymało poważną aktualizację i nowy zestaw słuchawkowy

W końcu możesz zwiększyć rozmiar pamięci swojego PS5 dzięki dużej aktualizacji oprogramowania, a nowy zestaw słuchawkowy jest już w drodze!

Jeśli posiadasz PS5, najbliższe miesiące będą bardzo gorączkowe. Dobrą wiadomością jest to, że PlayStation właśnie upuściło aktualizację oprogramowania, która powinna sprawić, że twój system będzie działał płynniej.

Największa zmiana w aktualizacji: możesz teraz powiększyć przestrzeń dyskową swojego PS5. To muzyka dla uszu graczy PS5 na całym świecie, którzy nieustannie ich głaszczą biblioteka gier. Zwłaszcza z wiadomościami, że Awangarda Call of Duty Może zajmować aż 270 GB miejsca.

Aby dokonać aktualizacji, musisz kupić dysk SSD M.2, który ma również radiator. Trzeba przyznać, że jest to bardzo trudny proces, jeśli nie jesteś zbyt obeznany z technologią, ale jest plik PlayStation صفحة strona To powinno pomóc w uproszczeniu rzeczy.

Tymczasem aktualizacja oprogramowania PS5 umożliwia teraz obsługę dźwięku 3D przez wbudowane głośniki telewizora, ułatwia śledzenie nagród i wprowadza wiele ulepszeń do aplikacji PS Remote Play i aplikacji PS.

W innych nowościach PS5 ogłoszono również zupełnie nowy zestaw słuchawkowy Midnight Black PULSE 3D Wireless. W oparciu o kolory Galaxy wprowadzone dla kontrolerów DualSense w czerwcu, nowy zestaw słuchawkowy prezentuje dwa subtelnie różne kolory czerni z jasnoszarymi detalami. Według Sony pomoc „odzwierciedla widok kosmosu przez nocne niebo”, co jest opisem, który wciąż staramy się zrozumieć. Tak czy inaczej, to prawdziwy wygląd, jeśli jesteś fanem ciemniejszego piękna, które wydają się ostatnio naciskać. Czy wkrótce pojawi się czarne PS5?

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Midnight Black PULSE 3D będzie dostępny u wybranych sprzedawców od piątku 29 października w cenie 159,95 USD.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, śledź monitor gry i Monitor technologii.