Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

PSG liczy na lepszą rozpoznawalność w Ameryce Łacińskiej dzięki Playbetr

Francuskie PSG niemal w każdym tygodniu wakacyjnej przerwy grzmi od nowych wiadomości. Po spektakularnych transferach, a także szumnych zapowiedziach, przyszedł czas na kontrakty z firmami zewnętrznymi. Jedną z nich jest Playbetr, które nawiązało trzyletnią współpracę z Paris Saint Germain, dzięki której klub z Paryża ma szansę nieco bardziej zakorzenić się w umysłach latynoamerykańskiej grupy kibiców piłki nożnej. Takie działania, szczególnie po spektakularnych transferach, powinny przynieść znaczne zmiany w kwestii oglądalności na południowoamerykańskim kontynencie.

Czym w zasadzie jest Playbetr?

Platforma Playbetr specjalizuje się przede wszystkim w zakładach sportowych, opartych o kryptowaluty. Poza tym, znana jest również ze swojego innego biznesu hazardowego, jakim są kasyno automaty. Południowoamerykański operator jest szczególnie znany na kontynencie, z którego się wywodzi, co doskonale obrazują statystyki, jakimi może się pochwalić. Szczególnie istotną kwestią w istnieniu Playbetr jest zaawansowana integracja płatności kryptowalutowych. Dzięki nim, przelewanie środków na wirtualny portfel bukmacherski jest nie tylko szybkie, ale również anonimowe.

Umowa między Playbetr a PSG

Trzyletnia współpraca między francuskim klubem sportowym a południowoamerykańskim operatorem bukmacherskim ma być naprawdę szeroko zakrojona. Ci drudzy uzyskają dostęp do platform cyfrowych PSG, by promować oferty specjalne, takie jak większe kursy na mecze z udziałem zespołu. Ponadto, wszystkie mecze klubu z Parc des Princes transmitowane na terenie Ameryki Łacińskiej będą okraszone reklamą Playbetr w technologii nakładek cyfrowych. Oznacza to, że reklamy będą targetowane na dany rynek i wyświetlane na ekranach LED, otaczających całe boisko. Dzięki temu, komunikaty reklamowe mogą być dostosowane do określonej grupy odbiorców.

„Z dumą ogłaszamy naszą współpracę z najbardziej elitarnym i ekscytującym klubem piłkarskim na świecie. W piłce nożnej, podobnie jak w zakładach, wydajność jest najważniejsza. Paris Saint-Germain zbudowało solidną reputację doskonałości zarówno na boisku, jak i poza nim, i nie możemy się doczekać, aby jeszcze bardziej rozszerzyć wpływ marki na cały świat.” – powiedział Marvin Jones, dyrektor ds. marketingu Playbetr.

„Cieszymy się, że możemy powitać Playbetr w rodzinie Paris Saint-Germain, jako pierwszego w historii oficjalnego partnera bukmacherskiego w Ameryce Łacińskiej. Wierzymy, że Playbetr będzie idealnym partnerem dla klubu i razem będziemy w stanie dotrzeć i dalej angażować się w naszą szybko rosnącą bazę fanów w Ameryce Łacińskiej. Niepowtarzalny urok Paris Saint-Germain i jego graczy w regionie sprawia, że klub jest idealną platformą dla Playbetr do rozwoju swojej marki.” – powiedział Marc Armstrong, dyrektor ds. partnerstwa PSG.

Jak radzi sobie PSG na początku sezonu?

READ  „Rzeka” na Eurowizję 2022

Jeśli nie teraz, to nigdy. Tak w skrócie można określić to, co dzieje się w Paryżu. PSG ma w swojej szatni cały przekrój gwiazd, wśród których najjaśniej świeci oczywiście zespół atakujący. Leo Messi, Neymar oraz Mbappe – z taką trójką możemy oczekiwać gradu goli co mecz! Pierwsze poczynania w Ligue 1 Paris Saint Germain ma już za sobą. Jak dotąd zespół z Paryża jest niepokonany, jednak ten obraz może się szybko zmienić. W każdym meczu PSG traciło bramki, co może napawać pewnym niepokojem.

Bohater najgłośniejszego transferu ostatnich lat, Leo Messi, nadal czeka jednak na pierwsze minuty w nowym klubie. Jak na razie oficjalna i pewna data jego wybiegnięcia na francuskie boisko nie jest znana, jednak wiele mówi się o spotkaniu z Reims. Te doniesienia niejako potwierdził też trener PSG, Mauricio Pochettino. Przed debiutem Argentyńczyka nasuwa się wiele pytań o to, jak dogada się ze sporo młodszą gwiazdą – Mbappe. Pierwsze kontrowersje wokół tej dwójki narastają, a najbliższe tygodnie powinny dać odpowiedź, jak Francuz zniesie w klubie obecność starszego i bardziej doświadczonego kolegi po fachu.