Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pudełko Metal Gear Solid służy do bicia prawdziwego robota wojskowego

Zawieszenie

Ponieważ sztuczna inteligencja zaczyna odgrywać coraz ważniejszą rolę w naszym życiu – pisać wiadomości I prowadzenie samochodówNa dobre i na złe – naturalnie stajemy przed serią trudnych pytań. Najważniejsze z nich: „Czy mogę pokonać AI w walce? A jeśli tak, to w jaki sposób?

Ostatnio ośmiu marines złamało kod. Dowiadują się, że kluczem jest zachowywanie się jak postacie z gier wideo.

w Następna książka „Cztery pola bitew: władza w epoce sztucznej inteligencji” Paula Scharre’a – zaczerpnięte z Opublikowane na Twitterze Shashank Joshi, redaktor ds. obrony w The Economist – autor opowiada anegdotę o czasach, gdy wojsko USA wykorzystywało żołnierzy do poprawy zdolności systemu sztucznej inteligencji do wykrywania ludzi. Char napisał, że po sześciu dniach szkolenia algorytmu przez chodzenie żołnierzy, inżynierowie projektu odwrócili scenariusz, umieszczając robota na środku ronda i zlecając żołnierzom zbliżenie się do niego niezauważonym. .

Bot nie wykrywa żadnego z żołnierzy. Aby pokonać sztuczną inteligencję, uczestnicy postanowili poruszać się nie jak zwykli ludzie, ale w sposób, który miał więcej wspólnego z postaciami z kreskówek lub gier wideo.

„Salto salto przez 300 metrów; nigdy nie odkryte”, pisze Char, cytując źródło o imieniu Phil, którego tożsamość nie została zidentyfikowana we fragmencie książki opublikowanym przez Joshiego. „Dwóch schowało się pod kartonem. Cały czas słychać było ich śmiech.”

Żyjemy w nędznym koszmarze Hideo Kojimy. Czy może nas uratować?

Inny żołnierz polowy ogołocił jodłę, a potem – pewnie już się domyśliłeś – udawał jodłę.

Czytając tę ​​opowieść, wielu użytkowników Twittera porównało styl kartonowego pudełka do najmniej wyrafinowanego narzędzia w arsenale Metal Gear Solid Super Spy Solid Snake: skromnego kartonowego pudła, pod którym gracze mogli się ukryć, aby zdezorientować dwunożną piechotę i czołgi nuklearne. Obie. Dodaj to do Lista rzeczy, które przewidział Hideo Kojima, reżyser „Metal Gear Solid”.. Tymczasem, jeśli grałeś wcześniej Gra Dark Soulskiedykolwiek zrobiła salto na odległość ponad 300 metrów.

READ  Gdy Sony i Microsoft przejmują Acquire Studios, kupują Nintendo Land

Wojsko od dawna używa gier wideo do szkolenia żołnierzy i reklamowania się młodym ludziom, i właśnie tego używało podlegają intensywnej kontroli. ostatnio , Zjednoczone państwo I krajach jak Izrael Uciekłem się również do wykorzystania gier do aktualizacji systemów AI. Ale mimo całego szkolenia z gier wideo ludzie mają więcej. W razie wątpliwości schowaj się pod karton.