Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Radio Hawana Kuba |  Para Alayo/Dias zaliczyła zwycięski debiut w Polsce i obcięła rankingi Paryż-2024

Radio Hawana Kuba | Para Alayo/Dias zaliczyła zwycięski debiut w Polsce i obcięła rankingi Paryż-2024

HAWANA, 31 maja (RHC).- Duet kubańskich siatkówek plażowych Nozlen Díaz/Jorge Luis Alayo zmniejszył przewagę po zwycięstwie 2:0 ze szwajcarską drużyną Krattiger/Briere w Challenge Star Jablonghi (Polska). Ranking dla Paryża-2024.

W ostatnim w sezonie udziale w turnieju World Beach Volleyball ProTour Kubańczycy odnieśli w ten piątek częściowe wyniki 21-19 i 21-17.

Dzięki temu zwycięstwu uczniowie Francisco Alvareza Cutino zdobyli cenne punkty w rankingu olimpijskim, w którym rywalizują z parami chilijską i austriacką o ostatnie miejsce na Paryż-2024.

Zwycięstwo Kubańczyków (19. miejsce w rankingu z 7040 punktami) zostało połączone z porażkami par Chile (kuzyni Grimault) i Austrii (Harl i Horst), ich rywali w walce o ostatni ranking kwot olimpijskich.

Chilijczycy przegrali 2:0 z Francuzami Crewe i Gauthierem, a Austriacy przegrali takim samym wynikiem z Hiszpanami Herrerą i Gavirią.

Teraz Chile (17. miejsce z 7260 punktami) i Austria (18. miejsce z 7260 punktami) zmierzą się ze sobą w drugiej prezentacji, w której zwycięzca będzie w turnieju, przegrany zostanie wyeliminowany, a Polska wyjdzie bez meczu. zwrotnica.

Kubańczycy w swojej drugiej prezentacji zmierzą się z australijskim duetem Hodges i Schubert.

Jeśli w rankingach nie uda im się uzyskać kwalifikacji olimpijskich, Kubańczycy będą mieli ostatnią szansę na pozostanie w Paryżu, jeśli wygrają przedolimpijski turniej Norceca zaplanowany na 19–24 czerwca w Meksyku.

READ  PKB Intercity kupuje 300 taksówek. Będą produkowane w Polsce – Magazyn WhiteMAD