Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Raport ERC Poland Call A: Trudne szczęście Kriyasina prowadzi Luke’a w Polsce – FIA ERC

Raport ERC Poland Call A: Trudne szczęście Kriyasina prowadzi Lukianu w Polsce

Mistrz ERC Alexei Lukianuk Orlen prowadzi Polskę w 77. Rajdzie po wycofaniu się z podwójnego przebicia czołowego przez Nicole Krai pod koniec ostatniego etapu pierwszego etapu.

Kiedy skończyły się nadzieje na drugie zwycięstwo nad Polską w rundzie Rajdowych Mistrzostw Europy FIA, Kriyasin tracił 40,5 sekundy do dominującego występu.

„Wygląda na to, że opona została zdmuchnięta”, powiedział Griasin, który zaprezentował pięć szybkich czasów platformowych w swoim Volkswagenie Polo GTI R5. „Myślałem, że w coś uderzyłem, ale wygląda na to, że stało się to od bełtu [of the front suspension]. Wydaje się, że to się zdarza. Mamy tylko jedno zapasowe i nie wolno jeździć bez koła. Nie ma tam nic do roboty. Próbowałem. Kiedy stwierdzam, że różnica w pierwszym przejściu jest zbyt duża, staram się stworzyć większą przerwę w pierwszym przejściu. Na tym etapie jechaliśmy w kurzu, nie widzieliśmy drogi, ale udało mi się dokończyć [but with two punctured tyres]. ”

Lucianuk (zespół Saintlock Junior) ukończył SS7 w swoim Citroen C3 Rally 2 z najlepszym czasem, 10,6 sekundy przed pechowym Kriazinem. Ten poziom był niższy, gdy Krias został zmuszony do wycofania się, pozostawiając Lukanuka 29,7 sekundy przed Andreasem Mickelsonem (Toxford WRT டாkoda Fabia Rally 2 Evo) po zakończonym etapie Mykozajki Arena.

„To dobre uczucie, jestem zadowolony z naszej strategii na popołudnie, dziękuję wszystkim za wspaniały dzień, wspaniale jest mieć dobry dzień, szutrowy, dobry samochód, wracam w dobrym stanie” – powiedział Lucianuk, Citroினn Drives wymienić go, ponieważ oryginalne uszkodzenie zostało natychmiast zniszczone nie do naprawienia.

Miko Marxik, jeden z sześciu kierowców kwalifikujących się do programu Talent Industry Incentive ERC-MICHELIN, jest trzeci w zespole ORLEN, a kolega tyczkarz Wojciech zajmuje czwarte miejsce wraz z Susanną. Nil Solens z Rally Team Spain jest piątym i najlepszym zawodnikiem Rajdu Polski. Węgierski kierowca டாkoda Rally team Norbert Hersik zajmuje siódme miejsce w Yon Bonato CHL Sport Auto. Zespół rajdowy Efron Laurena jest na ósmym miejscu dla Hiszpanii, Eric Keys (zespół Yaco ACR) Jestem na dziewiątym miejscu w Ford Fiesta Rally 2, były mistrz kraju Umberto Scandola jest w pierwszej dziesiątce zespołu rajdowego Hyundaia z Włoch.

READ  Po oficjalnym uzyskaniu polskiego obywatelstwa nowe imię otrzymał Matty Cash

Były mistrz Polski Crescores Cresip, podczas swojego pierwszego startu w ERC od 2018 roku, po przebiciu opony zajmuje 11 miejsce. Współprowadzony przez trzykrotnego mistrza ERC Jarka Barrona, zespół, założony przez mistrza Europy z 1997 roku Christophe’a Honowskiego, jest pierwszym P12, który wystartuje w swoim pierwszym ERC. Callum Devin walczył z problemami ze skrzynią biegów, aby gościć B13 w nocy w Motorsport Ireland Rally Academy. Roland Boom uzupełnił tymczasową listę strzelców w Chile Emilio Fernandez B15 w swoim debiucie w ERC.

Tomas Kaspersky był ósmy, kiedy rzucił na SS4. Ale kierowca zespołu Tiger Energy Drink Rally kontynuował i nocował na P19, o jedno miejsce przed włoskim młodzieńcem Alberto Battistoli. Tymczasem uszkodzenia spowodowane przebiciem prawej tylnej części pojazdu zniweczyły nadzieje Craigoyera Munstera na zdobycie 10 najlepszych miejsc.

Craig Breen był piąty z sześcioma punktami, ale jego zespół wycofał się z opon MRF Hyundai i20 R5i SS7 finiszować kilometr dalej. Kolega z zespołu, Simone Campetelli, wycofał się z porannego serwisu Volkswagena z powodu problemu ze wspomaganiem. Klęska skrzyni biegów zakończyła silne szanse pięciokrotnego mistrza Rumunii Simone Tempestini, a przerwa w dostawie prądu skłoniła Fabiana Creama do odejścia z gry na szóstym miejscu. W SS7 Cocker Vruplevsky rozbił się, a Nabila Tejpar toczyła się, ale ma nadzieję, że uda mu się wznowić na piechotę dwa.

Tymczasowe pierwsze 15 poziomów ERC (po 8 poziomach, 113,12 km)
1 Aleksiej Łukjanuk (RUS) / Aleksiej Arnadow (RUS) Citroen C3 Rally 2 1h10m 23,2V
Andreas Mickelson (NOR) / Ola Flynn (NOR) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 29,7V
3 Micro Marxic (POL) / Simon Kospotorsik (POL) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 1m 15,6V
4 Wojciech Susanna (POL) / Sebastian Rosvatovsky (POL) ஸ்கkoda Fabia Rally 2 Evo + 1m 46,4V
5 Nil Solans (ESP) / Mark Marte (ESP) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 2m 22,3V
6 Norbert Herzig (HUN) / Ramon Florence (HUN) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 2m 38,6s
7 Yon Bonato (FRA) / Benjamin Bowl (FRA) Citroen C3 Rally 2 + 2m 41,9s
8 Efron Lorena (ESP) / Sarah Fernandez (ESP) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 2m 43,9s
9 Eric Keys (CZE) / Zindriska Sakova (CZE) Ford Fiesta Rally 2 + 2m 46,2s
10 Umberto Scandola (IDA) / Guido de Amore (IDA) Hyundai i20R5 + 3m 27,9s
11 Grosscourse Crisp (POL) / Mihas Poratsis (POL) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 3m 39,4V
12 Adrian Civit (POL) / Jarek Baran (POL) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 3m 54,4V
13 sezon Devin (IRL) / James Fulton (IRL) Ford Fiesta Rally 2 + 3m 57,9V
14 Roland Boom / Darren Carrot (GPR) Citroen C3 Rally 2 + 4m 03,6s
15 Emilio Fernandez (CHL) / Ruben Garcia (ARG) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 4m 11.1s

READ  Polska łączy silne więzi dwustronne i gospodarcze z Indiami – mówi ambasador RP na Chandigarh University

FIA ERC2: Javier Bardot (ESP) / Adrian Perez (ESP) Zestaw Suzuki Swift R4 Lily S Rally 2
FIA ERC3: Sami Bazari (FIN) / Annie Mulkenen (FIN) Ford Fiesta Rally 4
FIA ERC Jr.: John Armstrong (GPR) / Bill Hall (GPR) Ford Fiesta Rally 3
FIA ERC3 Jr.: Sami Bazari (FIN) / Annie Mulkenen (FIN) Ford Fiesta Rally 4
Rajdowy Puchar Abartha: Darius Poloski (POL) / Yugoszczyk (POL) Abarth 124 Rally
Trofeum Cleo prezentowane przez Toxford WRT: Palo Soria (ARG) / Marcelo der O’Hannesion (ARG) Cleo Rally 5
Fabryka talentów ERC-MICHELIN (pakiet motywacyjny): Mico Marxic (POL) டாkoda Fabia Rally 2 Evo

Czas i wyniki: https://www.fiaerc.com/live-timing/

Co dalej?
Jutro (niedziela) kończy się 100. Rajd Polski z 6 etapami na dystansie 69,64 km na sześciu dystansach. Akcja rozpoczyna się o godzinie 07h50 do 9,34km czasu lokalnego peron Mikozajki Max. SS10 (Ghmina Mrągowo 1 od 08.35), SS12 (Gmina Mrągowo 2 od 11.10) i SS14 (100. rocznica Rajdu Polski) będą transmitowane Facebook I Światło internetowe. SS14 zostanie również pokazany na żywo na Motovizie w Polsce. Radio ERC będzie transmitowane przez cały dzień. Najważniejsze wydarzenia z Leg One będą wyświetlane w 24-godzinnym CED dla graczy Eurosportu i Eurosportu, ale szczegółowe informacje można znaleźć w lokalnych wykazach.