Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Raport o Austrii, Polsce, Mołdawii, Islandii i Serbii – escYOUnited

Rotterdam, 13 maja 2021 r

Super dla każdego! # Czy jesteś gotowy na drugą rundę? Jesteśmy tutaj z raportami dotyczącymi Austrii, Polski, Mołdawii, Islandii i Serbii.

05. Austria (#AUT)

Vincent Bueno – „Amen”

Obok sceny była Austria. Wyróżniają się na tle konkurencji, ponieważ nie używają diod LED i skupiają się wyłącznie na oświetleniu. Jednym z największych problemów związanych z używaniem go jako zespołu jest to, że podczas występu nieco stagnuje.

Z drugą próbą było dużo lepiej. Vincent wydawał się bardziej przeszkadzać w grze aktorskiej i śpiewaniu, a prosta scena nadawała o wiele więcej znaczeń. Wydaje się, że zdecydowali się na chwilę więcej pod koniec piosenki. Kilka ujęć świetlnych było bardzo energicznych, a ogólne wrażenie było lepsze i bardziej zaangażowane emocjonalnie. Nastąpiło mniej stagnacji, a Austria z pewnością poprawiła się pod wieloma względami.

06. Polska (#POL)

Rafal – Jedź

Więc kochanie, jeździj na żywo! Polska akcja jest pełna energii, a dynamiczni tancerze Rafała od czasu do czasu przyciągają uwagę. Nie do końca wiemy, czy jest dobra, czy nie, tak, ta akcja jest bardzo fajna do oglądania, ale powoduje też, że Rafał jest przytłoczony własną grupą wsparcia.

Kamera wykrywa tylko drobne zmiany z Polski na tych rondach, jakimi są The Ride i potrafią uchwycić jak najwięcej. Polska wydaje się być pewna swojego finalnego produktu, zobaczmy, czy to się opłaca.

07. Mołdawia (#MDA)

Natalia Kordienko – „Cukier”

Jest Natalia Kordienko Wreszcie Przedstawił mimikę twarzy i pracę głosu podczas drugiej rundy prób. Ku naszemu zdziwieniu brzmiała dobrze, chociaż nadal nie śpiewała wysoko, oszczędzając głos na ważny koncert. Natalia była nawet w stanie wywołać miły uśmiech przypominający mecz na dzisiejszych próbach, co stworzyło inny świat.

READ  DVD - Aktualności - 50. Regionalny Zespół Wsparcia przygotowuje jedzenie z mieszkańcami w Polsce

Podobnie jak wielu dzisiejszych delegatów, Mołdawia nie dokonała żadnych prawdziwych zmian na swoim arenie, z wyjątkiem kilku ujęć kamery i zmian światła. Uważają, że to, co mają, wystarczy, aby się zakwalifikować.

08. Islandia (#ISL)

Daði og Gagnamagnið – „10 lat”

Podobnie jak w przypadku poprzednich krajów, Islandia jest już pewna, że ​​będzie gotowa do półfinału. Nie oznaczają jednak eksperymentowania z kątami kamery i oświetleniem. Bliskie znajomości dwóch wokalistek (Sikrun i Halda) zmieniły kilka szerokich scen z pierwszej rundy prób. Takie podejście wyróżnia całą grupę jako całość – w przeciwieństwie do Tassie i jej przyjaciół.

Niektóre ze zmian, które wprowadziła Islandia, nie zakończyły się sukcesem: światła zostały wyłączone podczas mostu na pierwszym i drugim pasie, ale zostało to naprawione na trzecim. Islandia jest naprawdę zaangażowana w odkrywanie każdej piosenki (z kamery lub w inny sposób), upewniając się, że ich piosenka się pojawi, co tylko zwiększy ich szanse.

09. Serbia (#RSR)

Huragan – „Crazy Crazy”

Kobiety huraganu wyszły na scenę z energią, sosem i całą klasą. Podczas gdy dziewczyny miały trzy bardzo interesujące biegi, były wyraźne chwile, kiedy głosy do tańca i powściągliwości zajmowały tylne siedzenie. Jedną z rzeczy, które grupa zauważyła, było to, że kobiety wykorzystały zasadę pro-voice na swoją korzyść, ponieważ kiedy Sanja, Ivana lub Xeneza przejmują główną melodię, partie drugiej kobiety są już nagrane. Pozwala to każdemu w sztuce tanecznej na wydostanie się, ale jest to dziwny wybór, który daje im siłę głosu.

Podczas tej próby nie zaobserwowano wielu zmian, ale niektóre rzeczy zostały dopracowane, aby uzyskać całkowicie płynny set. Dziewczyny są tak podekscytowane czasem spędzonym na scenie, że czują się gotowe na półfinały w przyszłym tygodniu.

READ  Polskie partie opozycyjne krytykują zmiany w ordynacji wyborczej

Masz ochotę na więcej wiadomości z Eurowizji? Dołącz do Matta w transmisji podczas próby BIG FIVE (+ NL) lub dyskusji na naszym forum Tutaj.