Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Widok z przodu firmy Maple Polish otwiera obiekt online

24 maja to oficjalna inauguracja specjalnej edycji Maple Polish, która potrwa do 28 maja, aw tym roku zostanie zastąpiona przez Maple Polka, która tradycyjnie odbywa się co roku w lutym / marcu w Bośni.

Organizowane przez Grupę MDP wydarzenie umożliwi przedstawicielom światowego przemysłu meblarskiego i wyposażenia wnętrz nawiązywanie kontaktów i handel, a także poszerzenie wiedzy o wybranych rynkach eksportowych podczas serii wykładów i webinariów.

Strona wydarzenia wykorzystuje sztuczną inteligencję kompatybilną z partnerami biznesowymi, umożliwiając odwiedzającym wyszukiwanie klientów dostosowanych do ich zainteresowań biznesowych oraz prowadzenie wideorozmów i czatów – informuje Grupa MDP. System automatycznie nominuje partnerów do spotkań zainteresowanych określonymi usługami, zapisuje zorganizowane spotkania i wysyła wcześniejsze powiadomienia.

Uczestnicy VIP mogą przeglądać profile wystaw i umawiać się na spotkania przed wydarzeniem.

„Dzięki temu każdy będzie mógł dobrze przygotować się do jak najbardziej efektywnego wykorzystania wydarzenia. W szczególności mówię tutaj o tym, że uzupełnianie własnego profilu, wyszukiwanie informacji o wystawcach i ich produktach z wykorzystaniem rekomendacji generowanych komputerowo opiera się na preferencjach biznesowych. a co za tym idzie, wybieranie partnerów do spotkań i umawianie dogodnych terminów – wyjaśnia dyrektor programu Joseph Cisco.

Wystawcy to Mabel Wajik, Gala Coliseum, Befam, Taranco, Calliton, FTM, Halmar, MC Agent i Kiruba Boldem. Białoruś, Rumunia, Ukraina i Turcja będą również oferować swoje oferty we współpracy z polskimi producentami. Oprócz producentów mebli, uczestniczą w nim również firmy zajmujące się dekoracją wnętrz, oświetleniem i odzieżą.

„Każdego dnia nowe firmy dołączają jako wystawcy”, mówi Giuseppe. „Ponieważ sprzedajemy pakiety wystawiennicze, będziemy uzupełniać ich profile do 23 maja. Jest to możliwe, ponieważ w przeciwieństwie do tradycyjnych targów, spotkania online nie wymagają czasochłonnej budowy stoiska i planowania ekspozycji w halach wystawienniczych. Jednak wejście na scenę przed rozpoczęciem wydarzenia może mieć duży wpływ na ostateczne wyniki. Zachęcamy wszystkie firmy do jak najszybszego udziału w podejmowaniu decyzji ”.

READ  Polska inflacja wzrosła w sierpniu

Aby uzyskać więcej informacji i kupić bilety, kliknij tutaj Tutaj.