Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Reakcja na COVID-19 nasila się w NSW w oczekiwaniu na liczbę skrajnych przypadków i hospitalizacji

Specjalista medycyny ratunkowej Absolwenci zostaną przyspieszeni do siły roboczej podczas Sydnej Strażacy zostali postawieni w stan pogotowia jak państwo COVID-19 Zintensyfikuj reakcję w oczekiwaniu na liczbę przypadków skrajnych i hospitalizacji.
Nowa Południowa Walia prowadzący Gladys Berejiklian Powiedziała wczoraj, że spodziewa się, że najgorsze jeszcze nadejdzie, jeśli chodzi o tych, którzy to przyznali szpital Wraz z wirusem, spodziewanym w ciągu najbliższych dwóch tygodni, doprowadzi to do gwałtownego wzrostu liczby przypadków.
Powiedziała też, że październik będzie gorszy dla hospitalizacji, ponieważ personel medyczny czeka na jego efekty szczepienia do ustawienia.
Absolwenci ratowników medycznych zostaną przyspieszeni do siły roboczej w ramach nowego planu mającego na celu przyspieszenie reakcji państwa na COVID-19. (Poranny Herold z Sydney)

„Następne dwa tygodnie będą prawdopodobnie najgorsze pod względem liczby przypadków” – powiedział Berejiklian.

„Jeśli chodzi o hospitalizację i łóżka intensywnej opieki, często występuje dwutygodniowe opóźnienie”.

w odpowiedzi, Pogotowie ratunkowe NSW Pracował nad wieloma opcjami, w tym przyspieszeniem zatrudnienia większej liczby absolwentów, wyeliminowaniem corocznego urlopu i współpracą z innymi organizacjami służb ratunkowych.

Fire and Rescue NSW powiedział również, że personel jest gotowy do udzielenia pomocy w razie potrzeby.

„Fire and Rescue NSW współpracuje z państwowym centrum operacji kryzysowych, jeśli potrzebujemy zapewnić dodatkową pomoc, taką jak akcja humanitarna, podobna do wsparcia operacyjnego, którego udzieliliśmy Ruby Princess w Port Kembla w zeszłym roku, w tym namioty placówki, obszary dekontaminacji i udogodnienia inne ” Sydney Poranny Herold.
Strażacy są w gotowości, aby pomóc we wszelkich kwestiach operacyjnych, ponieważ NSW przygotowuje się na szczyt liczby hospitalizacji i liczby przypadków. (AAP)

Pani Berejiklian powiedziała, że ​​wszystkie środki podjęte przez rząd w celu zwalczania nasilającej się epidemii zostaną szczegółowo opisane w nadchodzących dniach, a przygotowania trwają od półtora roku.

„W przyszłym tygodniu będziemy w stanie podać bardzo szczegółowe informacje na temat wszystkich prac przygotowawczych, które miały miejsce w ciągu ostatnich 18 miesięcy, aby upewnić się, że wszyscy mogą mieć pewność, że jeśli będą potrzebować tych usług, otrzymają najlepszą opiekę” powiedziała.

Obecnie w szpitalu znajduje się 979 pacjentów z COVID-19, z których 160 jest na oddziale intensywnej terapii.

Od początku epidemii delty w NSW zarejestrowano łącznie 25 000 przypadków i 119 zgonów.

READ  Nowe pomiary ujawniają całkowite zagrożenie, jakie stwarza największy na świecie wulkan