Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Recenzja Eurowizji 2023: Polska Blanca z „Solo”.

The Jury Wiwi — Przeglądamy i oceniamy 37 piosenek rywalizujących na Eurowizji 2023. Następnie przeglądamy PolskaKto wybrał Blanka z „Solo”.

Czy w naszych opiniach na temat piosenki jechaliśmy sami? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Blanca – „Solo” (Polska Eurowizja 2023)

Recenzja: Blanka – „Solo”

Ruxandra: Piosenka sama w sobie nie jest zła, nawet jeśli jest trochę ogólnikowa. Wolę głębokie piosenki liryczne, ale ogólnie lubię większość tych radiowych piosenek z przesłaniem nadziei. Problem w tym, że aktorstwo po prostu mnie nie przekonuje. Ulepszenia można wprowadzić wokalnie, ale myślę, że jest to piosenka, którą należy wykonać z nastawieniem, po prostu tego nie czuję. To dodaje pewności siebie, ale każdy występ, który widziałem, nic mi nie mówi. I to nie z powodu reakcji po ich krajowych finałach, bo problem był już wcześniej. Jestem pewien, że można wprowadzić pewne ulepszenia.

Wynik: 4

Tomek: No, może trochę za bardzo tu zbiłem moją ukochaną Polskę. Ale myślę, że łatwiej byłoby mi zniszczyć Blancę, ponieważ byłem bardzo rozczarowany, że Cena nie zakwalifikowała się. Mimo to, obiektywnie rzecz biorąc, „Solo” jest zabawną, łatwą do słuchania piosenką pop. Powiem, że wersja studyjna podoba mi się bardziej niż wersja na żywo – Blanca naprawdę musi oczyścić swój głos. Jeśli popracuje nad swoim głosem i zwolni trochę taniec, aby pomóc jej oddychać (widzę, że walczy), może się zakwalifikować. Polska jest w „słabym” półfinale, więc może wejść do finału. Zachowaj prostotę, Blanco!

Wynik: 7

Diana: Solo to moja grzeszna przyjemność w tym sezonie. Idealna letnia piosenka, szczerze przypominająca wiele popowych utworów, ale hej – czy można mieć za dużo radosnych i beztroskich utworów na letniej playliście? Jest urocza, seksowna i trochę amatorska – naprawdę ma swój urok. Bardzo podobała mi się inscenizacja polskiego finału krajowego, mam nadzieję, że utrzymają go w tym samym stylu!

READ  Polska odpowiada na prośbę Ukrainy o czołgi produkcji zachodniej, a inne mogą pójść w jej ślady

Wynik: 5.5

Oliwer: Blanca stworzyła poważny letni hit „Solo”, który zasługuje na umiarkowany sukces na listach przebojów. Ale na Eurowizji ten występ popełnia grzech główny. To nie do zapomnienia. Choreografia foremek do ciastek i nijakie melodie sprawiają, że piosenka wydaje się przestarzała. Potrzebuje dużej dawki adrenaliny, aby wywrzeć jakiekolwiek wrażenie na widzach w domu. Trzymając za sobą pulsujący beat i podkręcając tempo, Polska mogłaby zamienić to niezwykłe brzmienie w zabawny klasyk Euroklubu, ale zwycięstwo w Liverpoolu jest mało prawdopodobne.

Wynik: 2

Samuela: Od chwili, gdy została wybrana, Blanca spotkała się z najgorszym atakiem ze wszystkich artystów w tym roku i było to całkowicie niesprawiedliwe. „Solo” to niezaprzeczalnie chwytliwa piosenka, a Blanca wciąż poprawia swoje występy. W „Solo” nie ma nic specjalnego, ale Blanca zasługuje na umiarkowany sukces i więcej współczucia.

Wynik: 6.5

Ranking Polska Eurowizja 2023

W Jury Eurowizji 2023 Wiwi mamy 20 jurorów, ale miejsce tylko na pięć recenzji. Pozostałe znaki poniżej:

Ontronic: 7,5

Sinon: 7

Debon: 3,5

Diego: 5

Las: 3,5

Jonatan: 4,5

Krystyna: 5,5

Łucja: 2,5

Lewisa: 5

Pablo: 4,5

Renske: 6,5

Rick: 6,5

Ron: 3

Szymon: 3,5

William: 3

Usunęliśmy najwyższe i najniższe wyniki przed obliczeniem średniej. Ma to na celu wyeliminowanie wartości odstających i możliwych błędów systematycznych. Usunęliśmy minimum 2 i maksimum 7,5.

Werdykt jury Wiwi: 4,81/10

Co sądzisz o występie Polski na Eurowizji 2023? Podziel się poniżej własną oceną i oceną „Solo” Blanki!