Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Recenzja Uniden DashView 60R – Wysokiej jakości oczy i uszy podczas jazdy i parkowania

Recenzja Uniden DashView 60R – Wysokiej jakości oczy i uszy podczas jazdy i parkowania

Uniden DashView 60R to kompletne rozwiązanie, które może rejestrować zdarzenia podczas jazdy, a nawet podczas parkowania, w niezwykle wysokiej jakości. Jeśli chcesz kupić kamerę samochodową – upewnij się, że Uniden DashView 60R znajduje się na górze Twojej listy.

Nowy Uniden DashView 60R ma przednią kamerę 4K i tylną kamerę 2K, to Twoje wysokiej jakości oczy i uszy, gdy jesteś w drodze.

Nowa kamera samochodowa Uniden Dash Cam, wyceniona na 499,95 USD, stanowi dowód specjalistycznej wiedzy firmy w tej kategorii i wysokiej jakości produktów.

Kamery samochodowe powoli stają się istotną częścią nowoczesnych wrażeń z jazdy, dzięki czemu mogą odzwierciedlać wyjątkowy punkt widzenia Twojego samochodu na drodze.

A dzięki kamerze samochodowej, jeśli zdarzy się wypadek, wściekłość na drodze, zostaniesz ukarany grzywną lub wystąpią jakiekolwiek inne spory na drodze, masz wideo w rozdzielczości 4K (przód) i 2K (tył), do którego możesz się odwołać.

Bez tego jest to twoje słowo przeciwko słowu kogoś innego.

Uniden DashView 60R posiada wbudowaną kamerę skierowaną do przodu, którą zainstalowaliśmy dyskretnie za lusterkiem wstecznym.

A ponieważ nie ma ekranu, możesz umieścić go poza zasięgiem wzroku.

Jeśli chcesz oglądać transmisję na żywo lub oglądać nagrania, możesz uruchomić aplikację Uniden DashView.

Użytkownicy mogą także używać aplikacji do pobierania filmów z przedniego i tylnego aparatu na swoje smartfony, aby móc je łatwo udostępniać.

Alternatywnie użytkownicy mogą również wyjąć dołączoną kartę micro SD o pojemności 64 GB i pobrać pliki na swój komputer.

W tych filmach zawarte są takie informacje, jak dokładna lokalizacja GPS, godzina i data oraz prędkość i kierunek podróży.

Ma także szerokie pole widzenia wynoszące 150 stopni z przedniej kamery i 140 stopni z tylnej kamery, dzięki czemu widzisz całą drogę przed lub za samochodem.

READ  Nowa technologia iOS bardzo utrudnia zhakowanie Twojego loginu iCloud

A ponieważ jest to rozdzielczość 4K przy 30 kl./s (klatek na sekundę), możliwe jest także powiększanie i odczytywanie takich informacji, jak tablice rejestracyjne, znaki drogowe oraz marki i modele samochodów.

Tylny aparat nagrywa w rozdzielczości 2K przy 25 klatkach na sekundę.

Jakość obrazu zapewnia czujnik obrazu Sony Starvis wyposażony w technologię podświetlanych pikseli stosowaną w czujnikach obrazu CMOS, która zapewnia ostry i wyraźny obraz zarówno w najjaśniejszą porę dnia, jak i w nocy.

Filmy, które nagraliśmy i obejrzeliśmy na potrzeby naszej recenzji, wyglądały wyjątkowo wyraźnie i jasno, a ich rozdzielczość była wystarczająca, aby powiększyć, aby odczytać tablice rejestracyjne i znaleźć inne szczegóły.

Nawet filmy nagrane nocą charakteryzują się dużą szczegółowością i wyrazistością.

Uniden DashView 60R nagrywa w sposób ciągły na dołączoną kartę pamięci, ale ma również wbudowany czujnik G, więc gdy wykryje nagły ruch, agresywne kierowanie lub kolizję, automatycznie zapisuje pliki w specjalnym folderze zdarzeń, więc są nie jest nagrany tak jak reszta zwykłego materiału filmowego.

Ale piękno oferty urządzenia 60R polega na tym, że może ono działać również na parkingu dzięki trybowi inteligentnego parkowania, który może zarejestrować się w ciągu 60 sekund, gdy samochód jest zaparkowany.

Dzięki wbudowanym czujnikom, jeśli ktoś zderzy się z Twoim samochodem, plik ten zostanie również automatycznie zapisany, abyś mógł go przeglądać w towarzyszącej aplikacji Uniden DashView.

Dzięki wbudowanemu modułowi GPS urządzenie dokładnie wie, gdzie się znajdujesz, i wyświetla powiadomienia, gdy zbliżasz się do bezpiecznej prędkości i fotoradarów.

Konfiguracja Uniden DashView 60R jest naprawdę łatwa, ale pełna instalacja może wymagać pomocy profesjonalisty w podłączeniu kabli od przedniej kamery do tylnej kamery.

Użytkownicy mogą połączyć się z kamerą samochodową za pomocą wbudowanego hotspotu Wi-Fi w urządzeniu.

Służy nie tylko do skonfigurowania urządzenia DashView 60R podczas pierwszej instalacji, ale także do uzyskania dostępu do materiału filmowego w celu przeglądania lub pobierania do rolki z aparatu.

READ  Huawei nova 11 Pro do recenzji

Niektórzy użytkownicy mogą uznać za niewielką niedogodność, jeśli ich samochód jest również wyposażony w bezprzewodową funkcję CarPlay.

CarPlay zawsze będzie próbował preferować połączenie Wi-Fi między Twoim urządzeniem a samochodem, a czasami uniemożliwia stabilne połączenie między smartfonem a kamerą samochodową Uniden.

Aby obejść ten problem, weszliśmy do ustawień naszego iPhone'a i wyłączyliśmy CarPlay w tym samochodzie, aby nasze połączenie bezprzewodowe z DashView 60R nie zostało zakłócone.

Po pobraniu zrzutów ekranu lub przejrzeniu potrzebnych plików po prostu ponownie uruchamiamy CarPlay, aby wznowić normalne działanie.

Aplikacja Uniden DashView jest łatwa w obsłudze i zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, w zasięgu ręki, w tym, co najważniejsze, nagrania zarejestrowane przednią i tylną kamerą.

Jedyne ulepszenie, które sugerujemy, polega na wyjaśnieniu, które filmy wideo zostały wybrane do pobrania — teraz trudniej jest określić, czy film został wybrany, czy nie. Nie oznacza to zerwania umowy, ale sprawi, że i tak już świetny produkt będzie jeszcze lepszy.

Uniden DashView 60R jest już dostępny w cenie 499,95 dolarów.

Osąd

Uniden DashView 60R to kompletne rozwiązanie, które może rejestrować zdarzenia podczas jazdy, a nawet podczas parkowania, w niezwykle wysokiej jakości. Jeśli chcesz kupić kamerę samochodową – upewnij się, że Uniden DashView 60R znajduje się na górze Twojej listy.