Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Refeyn wprowadza na rynek oprogramowanie KaritroMP umożliwiające szybką i powtarzalną charakterystykę dużych wektorów wirusowych

Refeyn wprowadza na rynek oprogramowanie KaritroMP umożliwiające szybką i powtarzalną charakterystykę dużych wektorów wirusowych

ludzie ze wsilider kompleksowej technologii fotometrii, ogłasza swoją premierę Platforma do pomiaru całkowitej masy optycznej Caritrozastępca. To nowe narzędzie laboratoryjne stanowi krok ewolucyjny wykraczający poza kompleksową fotometrię, umożliwiając charakterystykę dużych wektorów wirusowych, w tym wektorów adenowirusowych (AdV) i wektorów lentiwirusowych (LVV). Zapewnianie szybkiej, prostej i jakościowej analizy, Karitrozastępca Może przynieść korzyści badaniom i rozwojowi terapii genowych i komórkowych oraz szczepionek.

W przeciwieństwie do klasycznej techniki panfotometrii Caretrozastępca Rozpraszanie światła służy do pomiaru zarówno wielkości, jak i kontrastu pojedynczych cząstek, umożliwiając rozróżnienie dużych cząstek, takich jak AdV i LVV, w dwóch wymiarach. Korzystając z tych pomiarów, można rozdzielić populacje o podobnej wielkości, ale o różnych masach, co pozwala na analizę stosunku pustych i pełnych kapsydów AdV, a także wykrycie wszelkich obecnych surowych lub zdegradowanych cząstek.

Dostarcza to niezbędnych danych na temat właściwości wektorów wirusowych, w tym stabilności, czystości i jakości. W rezultacie takie podejście może uprościć i zoptymalizować rozwój procesu wektora wirusowego, umożliwiając użytkownikom łatwe i szybkie porównywanie różnych metod produkcji i oczyszczania oraz ocenę zmienności pomiędzy partiami.

Główne zalety carretrozastępca Jego szybkość i łatwość użycia. Analiza próbki za pomocą tego przyrządu laboratoryjnego zajmuje zaledwie sześć minut i może to zrobić niezależnie w przypadku maksymalnie 13 próbek przy użyciu specjalnie zaprojektowanego zintegrowanego oprogramowania. Półautomatyczny przepływ pracy wymaga niewielkiej próbki, a dzięki krótkim etapom konfiguracji i prostej obsłudze można znacznie zwiększyć wydajność operacyjną procesów analitycznych.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani ogłoszeniem premiery Karitrozastępca

Matthias Langhorst, dyrektor ds. zakupów w firmie Refeyn

„Dzięki tej nowej technologii duże wektory wirusowe można scharakteryzować w nowy, łatwy w użyciu i szybki sposób. Nie możemy się doczekać, aż nasi klienci zdadzą sobie sprawę z korzyści płynących z tego innowacyjnego podejścia analitycznego w opracowywaniu własnych terapii komórkowych i genowych i szczepionki.”

Matthias Langhorst, dyrektor ds. zakupów w firmie Refeyn

Uruchomienie tej nowej platformy ucieleśnia zaangażowanie firmy Reveyn w przesuwanie granic analizy pojedynczych cząstek za pomocą pionierskich, kompleksowych technologii fotometrycznych – wspierając przemysł biofarmaceutyczny i ułatwiając pionierskie prace rozwojowe. Umożliwiając szybką, prostą i powtarzalną analizę pojedynczych cząstek, w tym wektorów wirusowych, Refeyn w dalszym ciągu toruje drogę wydajnym, wysokiej jakości procesom analitycznym, aby pomóc usprawnić proces opracowywania nowych terapii.

READ  „Ghost of Tsushima Director's Cut” i „Psychonauts 2” to dwie z najlepszych sierpniowych gier na PS5 i Xbox Series X

Aby dowiedzieć się więcej o Caretrozastępca Aby dokonać fotometrycznego pomiaru masy całkowitej, odwiedź następującą stronę internetową: https://www.refeyn.com/karitro-mp.