Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najlepszy mop do czyszczenia w Australii: wynalazca z Gold Coast czyści miliony, wprowadzając „zmianę zasad” w sprzątaniu domów

Najlepszy mop do czyszczenia w Australii: wynalazca z Gold Coast czyści miliony, wprowadzając „zmianę zasad” w sprzątaniu domów

Wynalazca z Gold Coast, Mike, opisuje siebie jako „Króla Mopa”.

Nietrudno zrozumieć dlaczego.

Przez ostatnie 20 lat wymyślał nowe, dziwne urządzenia czyszczące.

Otrzymuj najlepsze oferty i produkty wybrane przez nasz zespół w Best Picks >>

Należał do zespołów, które wynalazły mopy wirowe, mopy kręte, mopy klikane i mopy z mikrofibry, ale jest jeden mop, który to wszystko Mike, który robi fale piany w Australii.

Ektomop.

Mike zarabia miliony na swoim wynalazku skanującym. kredyt: Instagrama
Octomop ma własne wiadro, a główki mopa objęte są 12-miesięczną gwarancją. kredyt: octomop.com.au

To było to różowe i fioletowe piękno sprzątania Uznana za wycieraczkę PVA nr 1 w Australii w roku 2023 Chociaż początkowo był przeznaczony dla marynarki wojennej, obecnie zdobi domy i miejsca pracy w całym kraju.

opisany jako „Najbardziej chłonny mop na świecie” Oktomob „Technologia ssania Octo” Twierdzi, że przecina tłuszcz, brud i sierść zwierząt domowych.

To też jest Zamiatanie, mycie i suszenie – Więc po zakończeniu sprzątania możesz od razu przejść się po okolicy.

Działa dalej Wszystkie powierzchnie Obejmuje płytki, drewno, deski podłogowe i podłogi epoksydowe, a Mike twierdzi, że również wytrzyma trudy Sprzątanie komercyjne W magazynach i na posadzkach betonowych.

Mop zamiata, wyciera i osusza każdą powierzchnię w Twoim domu. kredyt: Instagrama

Nie tylko to, ale Octomop, który jest wyposażony w pasujące fioletowe wiadro, również to robi Jest w 100% antybakteryjny i twierdzi, że nie ma absolutnie żadnego zapachu.

Wydaje się, że ci, którzy go oczyszczali, zgadzają się z tym, a na stronie internetowej znajdują się tysiące pięciogwiazdkowych recenzji.

„Niesamowity produkt i wielka życzliwość. Absolutna zmiana zasad gry” – powiedziała jedna osoba.

„Najlepszy mop, jaki kiedykolwiek widziałem i używałem. Ten mop będzie bardzo przydatny w mojej pracy, a także w domu. Bardzo trwały i bardzo łatwy w użyciu. Wyprodukowany w Australii.”

READ  Microsoft ostrzega o kolejnej luce w Windows Print Spooler

„Najlepszy mop, jaki kiedykolwiek kupiłem” – stwierdził inny.

„Świetnie radzi sobie z sierścią zwierząt i sprawia, że ​​podłogi wyglądają jak nowe. Świetnie radzi sobie ze wszystkimi deskami podłogowymi, płytkami i tarasami zewnętrznymi. Dziękuję Michael za australijski Octomop.

Po tym jak Mike poznał Aishę Sun, połączyli siły, aby wypuścić Octomop. kredyt: dostarczone

Oktomob Zostało uruchomione po tym, jak Mike spotkał założycielkę handlu elektronicznego, Aishę Sun, w regionalnej Australii, kiedy zbierał fundusze dla pacjentów chorych na raka piersi w czasie wybuchu koronaawirusa.

Duet zapoczątkował przyjaźń, która skłoniła ich do wspólnej pracy Oktomob projekt.

Odniosła już ogromny sukces, osiągając sprzedaż wynoszącą 1,2 miliona dolarów w ciągu zaledwie pięciu miesięcy, a obecnie przekraczającą 2,5 miliona dolarów.

Podobnie jak model podstawowy stronie internetowej Octomob Może pochwalić się różnorodnością Pakiety i akcesoria Które fani złapią, zanim się sprzedają.

Oprócz środków czyszczących i klipsów do zawieszania mopa dostępne są również opcje zakupu Wkłady do mopa objęte są 12-miesięczną gwarancją.

„Nasza główka mopa jest klasą samą w sobie” – mówi.

„Unikalny Technologia ssania Octo Umożliwia czyszczenie dużych obszarów za jednym naciśnięciem Octomopa.

Octomop twierdzi, że jest tak skuteczny w usuwaniu sierści zwierząt domowych, że nie trzeba już odkurzać. kredyt: Instagrama

To marzenie właściciela zwierzęcia strona internetowa Zgodność roszczeń i użytkowników.

„Mam trzy psy, które rozpryskują wszędzie sierść!” Jedna z recenzji stwierdziła.

„Używałem mopów innej marki, ale potrzebowałem wytrzymałego rozwiązania, aby poradzić sobie z nadmiernym linieniem u naszego złotego chłopca. Jestem pod wielkim wrażeniem mojego mopa Oktomob„.

Aby uzyskać więcej informacji lub dokonać zakupu, odwiedź stronę internetową Octomop Tutaj.