Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Relacja: Robert Lewandowski z Bayernu Monachium kwalifikuje się do Mistrzostw Świata Polski, a Anglia może nie trafić

Do nowego raportu polskiego sklepu Gra OnetRobert Lewandowski z Bayernu Monachium mógł przegapić eliminacje do Mistrzostw Świata z Anglią na Wembley pod koniec tego miesiąca. Wpłynie to również na innych polskich graczy z Bundesligi.

Niemiecka etyka wymaga okresu izolacji dla osób, które przeniosły się do Wielkiej Brytanii. Te zasady już sprawiły problemy klubom Bundesligi również w europejskich rozgrywkach. Na przykład R.P. Lipsk i Borussia Monchengladbach musiały zagrać w 16. kwarcie Liga Mistrzów Po powrocie do Niemiec nie będą musieli być izolowani przez 14 dni, więc przegapią mecze Bundesligi i nie będą w stanie złożyć całego składu seniorów. W przypadku Lipska UEFA nałożyła grzywnę Red Bulls Podjęto decyzję, że około 1,5 miliona osób nie pojedzie do Anglii na rewanż z Liverpoolem i druga kwarta również odbędzie się na Puskas Arena w Budapeszcie.

Według Lewandowskiego nie przegapi eliminacji Polski przeciwko Anglii, ale nie będzie miał innego wyjścia, jak przenieść się do neutralnej bazy poza Anglią. Nie chcą go stracić w starciu Bundesligi 3 kwietnia z Lipskiem z powodu konieczności izolacji po powrocie do Monachium.

Technicznie rzecz biorąc, klub tego nie robi Do Bayer ma pełne prawo prosić Lewandowskiego, aby nie jechał do Anglii, więc każdy gracz powinien mieć możliwość wyjścia na spotkanie z drużyną narodową, jeśli istnieje ryzyko izolacji.

Zdjęcie PressFocus / MB Media / Getty Images

Z raportu wynika, że ​​sekretarz generalny PZPN Magiz Chavici był w tej sprawie w stałym kontakcie z UEFA, choć nie osiągnięto jeszcze kompromisu. Z punktu widzenia Lewandowskiego i Polski mamy nadzieję, że w przerwie międzynarodowej z Węgrami, a potem z Andorą będą w stanie zdobyć sześć punktów w pierwszej parze eliminacji. Jeśli uda im się wygrać oba mecze, nie powinno zabraknąć w reprezentacji Anglii Christopha Biesteka Lewandowskiego i Herthy Berlin. Tak jak Jedna stopa duża.

READ  Kajima JV sprzedaje firmie Ena farmę fotowoltaiczną o mocy 35 MW w Polsce