Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Restauracja SLATE w Pikes Wines ogłasza ekscytującego nowego szefa kuchni • Glam Adelaide

Restauracja SLATE w Pikes Wines ogłasza ekscytującego nowego szefa kuchni • Glam Adelaide

Rodzina Pike’ów ogłosiła, że ​​wita Louiego Ritchiego jako nowego szefa kuchni i kierownika restauracji SLATE Restaurant, gdzie będzie nadzorował kuchnię i działalność domu.

Mając za sobą osiem lat pracy w Seed Clare Valley, w tym trzy lata jako szef kuchni, Lewis wnosi bogate doświadczenie do zespołu Pike.

„Pasja, energia i dogłębna wiedza Louisa zarówno na temat kuchni, jak i wewnętrznych operacji czynią go idealnym kandydatem do podniesienia jakości doświadczenia w restauracji SLATE” — mówi Jamie Pike, dyrektor zarządzający Pikes Wines.

„Przez lata odegrał kluczową rolę w tworzeniu wyjątkowej obsługi klienta w Seed, a przy wsparciu szerszego zespołu Pikes nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co ma w zanadrzu dla SLATE”.

Sam Lewis jest podekscytowany tą szansą. „Jestem naprawdę szczęśliwy” — dzieli się. „Obfitość tutejszych produktów rolnych jest niesamowita i doskonale zgodna z moją kulinarną filozofią, która polega na prezentowaniu najświeższych lokalnych składników bez nadmiernego komplikowania rzeczy”.

Kontynuuje: „Samo miejsce ma ogromny potencjał i chętnie zbadamy wszystkie dostępne opcje, aby stworzyć więcej niesamowitych wrażeń w restauracji SLATE”.

Mówiąc o nowym menu, Lewis wyjaśnił: „Będzie ono stale ewoluować. Wraz z owocami i warzywami uprawianymi na naszej posiadłości można spodziewać się różnorodnych, pochodzących z lokalnych źródeł, etycznie hodowanych białek, które będziemy rozdrabniać na miejscu, aby przynieść korzyści całe zwierzę.” „.

„I nie zapominajmy o menu Pikes Beer Garden” — dodaje entuzjastycznie Lewis. „Będzie to bez wątpienia zabawne, ekscytujące i pyszne doznanie kulinarne”.

Jamie wspomina drogę, jaką przebył od otwarcia restauracji SLATE pod koniec 2018 r., mówiąc: „Po drodze napotkaliśmy pewne wyzwania. I gdy nabraliśmy rozpędu, uderzył koronawirus, a po nim niedobór personelu regionalnego, który zebrał żniwo”.

READ  Bantry Melbourne | Lista metropolitalna Melbourne

„Ale pomimo tych przeszkód, nasza rodzina pozostaje niezachwiana w naszym zaangażowaniu w zapewnianie jednego z najlepszych doświadczeń związanych z turystyką kulinarną i winną w Australii. To była przyjemność doświadczyć jedzenia Louisa i wiem, że ma talent, aby pomóc nam osiągnąć ta obietnica”.

Aby wesprzeć Lewisa w jego roli, utworzone zostanie stanowisko Front of House Supervisor, odpowiedzialne za zarządzanie codziennymi operacjami serwisowymi pod jego nadzorem.

Założona w 1984 roku, Pikes Wines to szanowana winiarnia położona w malowniczym regionie Polish Hill River w dolinie Clare. Oprócz wyjątkowych win, Pikes rozszerzył swoją ofertę na przestrzeni lat o Pikes Beer Co. , browar rzemieślniczy, najnowocześniejszą salę degustacyjną i oczywiście niesamowitą restaurację SLATE.

z wyjątkową mieszanką win, piwa i kulinarnych doznań, Pikes Place stało się miejscem obowiązkowym dla miłośników wina, piwoi smakoszy w Clare Valley i poza nią.

Gdzie: 233 Polish Hill Street, Sevenhill SA 5453

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij Tutaj.
[adrotate banner=”159″]