Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Apple Fitness + Spotlight Duma Madonny

Aby uczcić Pride, Apple Fitness+ wprowadza nowe treningi i medytacje, które zwrócą uwagę społeczności LGBTQ+, a także nowy Artist Spotlight z muzyką wieloletniej działaczki społecznej i sojuszniczki Madonny.

Seria Artist Spotlight — która dedykuje całą listę ćwiczeń jednemu artyście — rozszerza się o nowe ćwiczenia z muzyką Madonny. W poniedziałek, 5 czerwca, nowe treningi z muzyką piosenkarza będą dostępne w różnych typach ćwiczeń, w tym HIIT, wioślarstwo, kolarstwo, core, bieżnia, siła, taniec i joga.

Z ponad czterema dekadami niezrównanych światowych sukcesów i rekordowymi trasami koncertowymi, Madonna jest pierwszą artystką nagrywającą, która ma 50 piosenek numer 1 na dowolnej liście Billboardu. Jest również uznawana za najlepiej sprzedającą się artystkę w Księdze Rekordów Guinnessa.

Po raz pierwszy w jakimkolwiek serwisie fitness energia i tematyka każdego treningu są inspirowane wpływem Madonny na samoakceptację i integrację w muzyce, kulturze i stylu. Playlista muzyczna Every Workout zawiera hity z każdej dekady jej kariery, począwszy od lat 80. XX wieku, a skończywszy na latach 2000. Każdy trener prowadzący treningi będzie stylizowany na jeden z legendarnych stylizacji piosenkarza. W programie Workout Cycling trenerka fitness + Terrell Desienne pozwala użytkownikom wyrazić siebie, nosząc białą koronkową suknię ślubną inspirowaną niezapomnianym stylem artystki z gali MTV Video Music Awards w 1984 roku i piosenką „Like a Virgin”. Podczas treningu wioślarskiego trenerka Fitness +, Anja Garcia, celebruje przemianę i odkrywanie na nowo artystki na przestrzeni dziesięcioleci, jednocześnie oddając hołd jej kultowym strojom w teledysku „Material Girl”.

Od poniedziałku, 29 maja, Fitness+ będzie również obchodzić Miesiąc Dumy w czerwcu, oferując siedem nowych treningów i medytacji, aby uhonorować społeczność LGBTQ+. Każde szkolenie będzie zawierało playlisty muzyczne artystów i sojuszników LGBTQ+, jednocześnie przekazując wszystkim przesłanie o inkluzywności i akceptacji. Treningi będą również wyposażone w specjalne światło dumy inspirowane tęczową flagą. Instruktor Fitness + Christian Howard prowadzi nową medytację odzwierciedlającą wybitnych liderów, którzy zjednoczyli społeczności na rzecz równych praw.

READ  Czy Qiqi jest dobrą postacią w Genshin Impact?

Tegoroczny projekt bransoletki zawiera radosną tęczę geometrycznych kształtów na białej podstawie, które są formowane w gotową bransoletkę. W procesie formowania materiał podstawowy przepływa wokół każdego kształtu, tworząc niewielkie różnice w ich układzie, więc nie ma dwóch dokładnie takich samych pasków.

nowy Pasek sportowy Apple Watch Pride EditionDopasowana tarcza zegarka i tapeta na iOS są już dostępne, aby uczcić trwający ruch na rzecz ochrony i promowania równości społeczności LGBTQ+ na całym świecie. Poprzez te wysiłki Apple wspiera organizacje działające na rzecz osób LGBTQ+, które działają na rzecz pozytywnych zmian, w tym Equality Federation Institute, Encircle, Equality North Carolina, Equality Texas, GLSEN, Gender Spectrum, Human Rights Campaign, ILGA World oraz National Center for Transgender Equality, PFLAG, SMYAL i The Trevor Project.

Apple TV pokazuje trening siłowy z trenerem Kyle'em Ardillem i specjalne światło reflektorów dla Pride.

Apple Fitness+ to usługa fitness i wellness zaprojektowana z myślą o wszystkich, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

  • Apple Fitness+ jest dostępny jako usługa subskrypcji za 9,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie i może być udostępniany maksymalnie pięciu innym członkom rodziny.
  • Fitness+ jest częścią planu Apple One Premier, który, jeśli jest dostępny, daje klientom dostęp do Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+ i iCloud+ z 2 TB przestrzeni dyskowej i może być udostępniany maksymalnie pięciu innym osobom z rodzina .
  • Fitness + jest dostępny w Australii, Austrii, Brazylii, Kanadzie, Kolumbii, Francji, Niemczech, Indonezji, Irlandii, Włoszech, Malezji, Meksyku, Nowej Zelandii, Portugalii, Rosji, Arabii Saudyjskiej, Hiszpanii, Szwajcarii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, Wielkiej Brytanii, We
  • Klienci, którzy kupią Apple Watch Series 4 lub nowszy, iPhone 11 lub nowszy, iPada (9. generacji) lub nowszego, iPada Air (5. generacji) lub nowszego lub iPada mini (6. generacji) lub nowszego, są w cenie dla klientów, którzy kupią Apple Watch Series 4 lub nowszy , iPad Pro 11 cali (3. generacji) lub nowszy, iPad Pro 12,9 cala (5. generacji) lub nowszy, Apple TV HD lub Apple TV 4K (2. generacji). Miesięczny abonament Fitness+ jest wliczony w cenę dla wszystkich pozostałych nowych subskrybentów.
READ  Pixel 6 Pro firmy Google — perspektywa gracza
  • Apple Fitness + wymaga iPhone’a 8 lub nowszego z systemem iOS 16.1 lub zegarka Apple Watch Series 3 lub nowszego z systemem watchOS 7.2 lub nowszym sparowanego z iPhone’em 6s lub nowszym z systemem iOS 14.3 lub nowszym.
  • Aby korzystać z najnowszych funkcji, użytkownicy muszą upewnić się, że na ich urządzeniach działa najnowsza wersja oprogramowania.
  • Opaska sportowa Pride Edition jest dostępna do zamówienia pod adresem apple.com Oraz w aplikacji Apple Store za 49 USD (USA).
  • Nowa tarcza zegarka Pride Celebration i tapeta na iPhone’a wymagają systemu watchOS 9.5 i iOS 16.5.

/wydanie publiczne. Ten materiał od oryginalnej organizacji/autora(ów) może dotyczyć konkretnego momentu i został zredagowany pod kątem przejrzystości, stylu i długości. Mirage.News nie zajmuje stanowisk ani stron korporacyjnych, a wszystkie opinie, stanowiska i wnioski wyrażone w niniejszym dokumencie są wyłącznie poglądami autora (autorów).