Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Riders Republic integruje lokalizacje ze świata rzeczywistego, tworząc „park rozrywki dla sportów ekstremalnych”

Najnowsza gra wideo firmy Ubisoft wykorzystuje lokalizacje ze świata rzeczywistego, aby stworzyć misternie szczegółowy i kolorowy świat, zaprojektowany specjalnie z myślą o sportach ekstremalnych.

A kiedy mówimy o sportach ekstremalnych, to nie jest to tylko jazda na snowboardzie i narciarstwo górskie – to przejażdżka BMX przez kanion, zanim natychmiast zmienisz się w napędzany rakietą kombinezon ze skrzydłami, gdy nurkujesz po zboczu klifu.

9 News spotkało się z reżyserem gry Arnaudem Ragotem z Ubisoft Studios w Paryżu, aby porozmawiać o nowej grze wideo. Republika Jeźdźców I czego mogą się spodziewać gracze.

Premiera Riders Republic zaplanowana jest na 28 października. (w zestawie)

Republika Jeźdźców Niedawno odbyła się faza beta gry, otwierając ją dla graczy, aby mogli ją pobrać przed jej pełną premierą pod koniec miesiąca.

„Byliśmy naprawdę zadowoleni z ciepłych reakcji graczy, to był wielki moment dla zespołu i byliśmy dumni, że mogliśmy pokazać grę światu! Nie powiedziałbym, że zmieniło to nasze skupienie, ale zamiast tego wzmocniło nasze przekonania ”. Pan Rajot powiedział 9News.

„Otrzymujemy wiele opinii na temat tego sportu i rozgrywki i chcemy, aby doświadczenie było jak najbardziej przyjazne dla jak największej liczby graczy. Pomogło nam to dopracować niektóre szczegóły przed premierą.

Arnaud Ragot jest dyrektorem gry w Riders Republic. (w zestawie)

„Riders Republic ma być doświadczeniem społecznościowym, którym można dzielić się ze znajomymi i społecznością, i to właśnie widzieliśmy, widzieliśmy wiele szalonych, pojawiających się momentów podczas bety, więc chcemy nadal naciskać na ten front, aby zaoferować więcej możliwości interakcji z innymi i tworzenia tych niezapomnianych sytuacji.”

To ogromny świat, Republika jeźdźców Grywalna mapa obejmuje ponad 250 kilometrów kwadratowych, a gracze mogą skakać online z ponad 50 zawodnikami rywalizującymi w dowolnym momencie (tylko 20 na PS4 i Xbox One).

Chociaż nie zawsze mogą to być gracze na żywo, gra wykorzystuje duchy (nagrania graczy), aby upewnić się, że każdy wyścig jest zawsze wypełniony na maksa.

„Nawet po kilku latach pracy w grze byłem zdumiony od momentu, gdy po raz pierwszy pojawiłem się w grze, otoczony przez dziesiątki graczy w Riders Mountain Range, centrum społecznościowym Republiki, i kiedy wszedłem do otwartej świat i krzyżują się z innymi jeźdźcami na całym świecie.” Pan Ragot powiedział 9News.

Riders Republic to ogromna gra wieloosobowa, w której jednocześnie rywalizuje ponad 50 zawodników. (w zestawie)

Pan Ragot mówi, że jedna z najważniejszych rzeczy, które chcieli osiągnąć podczas budowy Republika Jeźdźców To było uczucie spontaniczności w otoczeniu społecznym.

„Istnieje gatunek nigdy wcześniej nie widziany na żywo i odświeżające wrażenia, zapewniające prawdziwe poczucie wspólnoty w grze, ponieważ ma miejsce w niektórych oszałamiających krajobrazach. Mam więc nadzieję, że gracze będą cieszyć się tym uczuciem i doświadczać wielu pojawiających się momentów podczas ich sesji!”

Republika Jeźdźców Czerpie inspirację z mieszanki rzeczywistych lokalizacji, tj. parków narodowych w Ameryce Północnej, i łączy je, tworząc ogromny stadion sportowy z otwartym światem.

„Konieczne było dla nas przedstawienie tych parków narodowych tak blisko rzeczywistości, jak to tylko możliwe. Dlatego zaczęliśmy od danych satelitarnych i poświęciliśmy czas na wybranie każdego rodzaju drzewa, skały, kwiatu i zwierzęcia, aby nadać każdemu obszarowi niepowtarzalny smak ”.

„Konieczne było dla nas przedstawienie tych parków narodowych tak blisko rzeczywistości, jak to tylko możliwe. Dlatego zaczęliśmy od danych satelitarnych i poświęciliśmy czas na wybranie każdego rodzaju drzewa, skały, kwiatu i zwierzęcia, aby nadać każdemu obszarowi niepowtarzalny smak ”.

Arnaud Ragot powiedział 9News, że wydanie beta było świetną zabawą dla niego i zespołu Ubisoft w Paryżu, i mówi, że był to pierwszy moment, w którym zespół zdał sobie sprawę, że cała ich ciężka praca się opłaciła.

„Naprawdę to był moment po becie pod koniec lata, po rozegraniu gry z tysiącami innych graczy, nie jako twórców gier wideo, ale także jako graczy, był to dla nas wspaniały moment jednoczący”. Powiedział.

Gra została zainspirowana prawdziwymi lokacjami i parkami narodowymi w Ameryce Północnej. (w zestawie)

„Całkowicie budowaliśmy tę grę od kilku lat, a budowanie takich doświadczeń towarzyskich czasami wydaje się być skokiem pewności. Kiedy ogromna liczba graczy gra w grę, widzisz, że wszystko się klika. I kliknęło. Tak więc, w W tamtym momencie widzieliśmy, że cała ciężka praca się opłaciła i byliśmy z tego bardzo dumni.

„Tej nocy wiedziałem, że gra jest ukończona i że następnego dnia wskoczę w jej przyszłość. Wspaniałe uczucie spełnienia!”

Premiera Riders Republic zaplanowana jest na 28 października na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X | S.

„Mamy wiele pomysłów dotyczących wyścigów zespołowych! Kolejnym wnioskiem, do którego doszliśmy, jest to, że gracze potwierdzili nasze podejście do oferowania bogatej i zróżnicowanej piaskownicy, w której każdy znajdzie coś dla siebie”. powiedział pan Ragot.

„Uwielbiam łączyć go z parkiem rozrywki z mnóstwem różnych atrakcji”.

READ  Dr Disrespect i Ferg pojawią się w COD Mobile Battle Royale Kill Race