Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

RIPPL oferuje druk na żądanie z szybkością już od 480

RIPPL oferuje druk na żądanie z szybkością już od 480

Napisane przez Wayne'a Robinsona | 3 maja 2024 r

W Australii rozpoczęła się działalność nowa firma zajmująca się cyfrowym drukiem pudełek, a Rippl oferuje nakłady już od 480 egzemplarzy, zlecając drukowanie na nowej, zainstalowanej lokalnie niemieckiej linii druku cyfrowego o wartości 6 milionów dolarów.

Krótki bieg prosto do puszki: Rippl

Rippl twierdzi, że nowa technologia druku cyfrowego oznacza, że ​​może wydrukować co najmniej zaledwie 480 pudełek dostępnych w wersji matowej lub błyszczącej.

Według Ripple metoda drukowania „może być nieco droższa niż metody tradycyjne”, ale zapewnia „niezrównaną elastyczność reprodukcji” na puszkach oszałamiających obrazów i logo o wysokiej rozdzielczości.

Zespół Rippl współpracuje z klientami przy tworzeniu makiet projektów, finalizowaniu zatwierdzeń, a następnie zarządzaniu całym procesem drukowania, napełniania i dystrybucji opakowań, a wszystko to w Australii.

„Nasz druk cyfrowy otwiera przed markami fantastyczne możliwości prezentowania wysokiej jakości osobistych obrazów i logo” – powiedział Rob Hilton, dyrektor kreatywny Mammoth Brands, właściciela Rippl, z 35-letnim doświadczeniem w branży Lodówki biurowe dla klientów, niestandardowe produkty sprawiają, że Twoja marka trafia bezpośrednio do rąk konsumentów.

Wydrukowano w Australii: Cyfrowo, bezpośrednio do pudełka w Rippl
Wydrukowano w Australii: Cyfrowo, bezpośrednio do pudełka w Rippl

„Opakowanie na zamówienie ma kluczowe znaczenie dla promowania marki, zwiększania jej świadomości i widoczności, ale jeśli można to zrobić w sposób dobry dla środowiska, korzystając z puszek aluminiowych w 100% nadających się do recyklingu, co jest dobre dla konsumenta, to trafiłeś w sedno. pula.”

Chociaż Rippl oferuje obecnie druk na puszkach aluminiowych, twierdzi, że wkrótce rozszerzy ofertę o druk na zakręcanych butelkach aluminiowych.

Ponieważ konsumenci odchodzą od plastiku, puszki stały się obszarem wzrostu napojów. Puszki aluminiowe mają nie tylko zalety funkcjonalne (mała waga) i estetyczne (wysoka jakość druku i grafiki), ale są również preferowane, ponieważ materiał nadaje się do nieograniczonego recyklingu. Jednakże, chociaż puszki można skutecznie zbierać w ramach recyklingu przy krawężnikach lub ogólnokrajowych programów składowania kontenerów (CDS), obecnie w Australii nie prowadzi się recyklingu aluminium na lądzie. Plastikowe pojemniki na napoje, zwykle wykonane z PET i zbierane przy krawężniku lub CDS, posiadają infrastrukturę recyklingu o obiegu zamkniętym w postaci Circular Plastics Australia (PET), która posiada dwa działające zakłady, jeden w Altona, Vic i drugi w Albury, New South Walia.

READ  Google kupuje startup AI, aby przejąć TikTok

Nie przegap krótkoterminowej okazji na niestandardowe opakowania w firmach poligraficznych i pakujących; Wśród inwestujących w pudełka jest Aurora, która zamówiła nowy, szybki, pełnokolorowy system cyfrowego druku pudełek o nazwie Velox, produkowany w Izraelu, który powinien zostać uruchomiony w trzecim kwartale tego roku. Ponadto firma OnPack, prowadzona przez Michaela Nankervisa, zainstalowała w zeszłym roku linię do bezpośredniego druku cyfrowego firmy Hinterkopf. Umożliwia drukowanie 240 tac na minutę w maksymalnie dziewięciu kolorach, w tym CMYK, białym, pomarańczowym, zielonym i lakierowanym.