Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Robert Lewandowski z Bayernu Monachium cierpi na „ból kolana” po zwycięstwie Polski (Aktualizacja)

Menedżer reprezentacji Polski Paulo Sousa powiedział, że gwiazda Bayernu Monachium Robert Lewandowski poczuł ból w kolanie i jutro zostanie zbadany przez ratowników medycznych. Lewandowski miał parę w wygranym 3: 0 meczu Polski z Andorą, ale został zmieniony w 63. minucie.

Polski dziennikarz sportowy Mattus Ligesa napisał na Twitterze krótkie oświadczenie Sousy:

Paulo Sousa: Lewandowski miał ból kolana i zobaczymy, czy jutro będzie zdrowy.# Polska#zczynaspball

Mówiąc najprościej, obecność Lewandowskiego na liście Bayernu Monachium jest znacząca. Polski płatny zabójca jest nie tylko głównym koksem przestępstwa Bawarczyków, ale także zamyka rekord w pobiciu jednosezonowego rekordu strzelców Gerta M ல்ler llera – co byłoby ogromnym osobistym osiągnięciem.

Również w sobotę 3 kwietnia R.P. Ważny mecz Bundesligi z Lipskiem i A. Liga Mistrzów Starcie z Paris Saint-Germain w środę, 7 kwietnia, i fakt, że Lewandowski zaginął jednego z tych dwóch urządzeń, może mieć tragiczne konsekwencje dla wiary Bayernu Monachium w tytuł w każdym meczu.


Aktualizacja: 18:25 EST

Analityk RDL Uli Hones Lewandowski nie odpowiedział poprawnie na zejście po walce (jak pokazano w poniższym tweecie Toby’ego Altsoffa z Bildta):

Wygrana 3: 0 z Andorą musiała zastąpić Lewandowskiego kontuzją kolana. W walce przeciwnik upadł na nogi. Uli Honek RTLde: „Moje serce jest krótkie. Mam nadzieję, że to wcale nie jest złe. „

Ból kolana po walce? Ups …

READ  Polska szykuje się do szybszych podwyżek stóp; 50 pb w lutym z ryzykiem wzrostu | Artykuł