Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wysłanie polskiego ognia do Austintown | Wiadomości, sport, praca

Polska – Od 1 lipca wejdzie w życie umowa pomiędzy Western Reserve Joint Fire District a Austintown Township w zakresie wezwań straży pożarnej i pogotowia ratunkowego.

Członkowie zarządu okręgu straży pożarnej niedawno głosowali za zawarciem umowy, co zdaniem urzędników jest krokiem w kierunku usprawnienia procesu wezwania i wysyłki.

Wysłanie Austintown do dzielnicy pożarowej kosztuje 35 000 000 000 rocznie.

„Ostatnim wezwaniem jest usunięcie pierwszego połączenia. Chcemy wysłać ten pierwszy telefon ”- powiedział Ed Kembers, przewodniczący straży pożarnej i powiernik gminy. „Chcemy jednego telefonu do naszego straży pożarnej i policji”.

Obecnie mieszka w Polsce:

Wezwanie 11 911 trafia do dyspozytora zarządu, gdzie nadawca pyta o charakter sytuacji: pożar, pogotowie ratunkowe lub policję.

Wezwanie policji jest wysyłane natychmiast z centrum dyspozytorskiego Portman do polskich wydziałów policji miejskiej i wiejskiej, a następnie wezwania straży pożarnej lub pomocy medycznej są kierowane do AMR – American Medical Response Inc. Transport medyczny – wysyłany do prywatnej firmy o zasięgu ogólnopolskim.

Następnie AMR wysyła sygnał do okręgu straży pożarnej. Jeśli chodzi o medycynę, AMR odpowie i określi poziom uwagi na wezwanie. Jeśli jest to poważne lub poważne wezwanie, odpowie również straż pożarna. Nawet w przypadku wezwań w dół, personel straży pożarnej i EMS odpowie, jeśli będzie dostępny, ponieważ dział zgłasza się na ochotnika.

Dane nie były monitorowane za pomocą AMR.

Przed AMR polski ogień i EMS były wysyłane przez Gold Cross i Rural Metro.

AMR nie pobiera od dzielnicy opłat za wysyłanie usług.

Kilka lat temu Youngstown i AMR rozmawiali na temat usług pogotowia ratunkowego. Wyglądało na to, że AMR mogła opuścić ten obszar bez umowy z Youngstown, powiedział komendant okręgowy straży pożarnej David „Chip” Comstock. Zaczął się zastanawiać, co by się stało, gdyby odeszła prywatna firma AMR. „Połączyliśmy się z AMR wysyłając” – powiedział Comstock.

READ  Polski łyżwiarz płakał za karetką w odosobnionym chaosie

Widziałem gdzie indziej

Dyskusje z niektórymi centrami wysyłkowymi w hrabstwie Mahoning nie ustały, a Comstock nie szukał nigdzie indziej. Początkowo nikt nie łapie polskiego ognia, zostawiając go „zmartwionego”.

Ostatecznie zdecydowano się na wysyłkę z Austintown.

Współpraca to „wspaniała rzecz” – powiedział Jim Davis, powiernik Austintown Township.

„Jesteśmy mocno zaangażowani w tę regionalną wysyłkę, która pomaga utrzymać ten sam stan w całej Dolinie Mahoney” – powiedział Davis.

„To ogromna korzyść dla wszystkich. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy uzyskać dostęp do głównego towaru, a także zapewnić usługę wysyłkową (WRJFD)” – powiedział Davis.

Straż Pożarna formalnie zażądała od komisarzy okręgu Mahénn usunięcia połączeń telefonicznych dla mieszkańców Polski do końca roku. Comstock powiedział, że wysyłanie całej Polski z tego samego centrum to droga, która obejmuje zarówno policję, jak i straż pożarną.

Łączenie

„W końcu postaramy się zjednoczyć naszą policję i straż pożarną” – powiedział Comstock. Przeprowadzka do Austintown była „pierwszym dużym krokiem w tym kierunku” – powiedział.

To zdanie powtórzyła komisarz hrabstwa Mahoney Carol Rimedo-Rihetti. „To krok we właściwym kierunku” – powiedział. „Wtedy po prostu zwróciliśmy na to uwagę. Jest wiele ruchomych części ”- powiedział Rimeto-Rigetti.

Przeniesienie się do Austintown nie tylko wyeliminuje dodatkowe wezwanie między dzwonieniem pod numer 911 a asystowaniem po drodze, ale także ułatwi dyspozytorom.

Comstock powiedział, że notatki zrobione podczas połączenia od nadawcy zostaną przeniesione z pierwszego połączenia do Austintown.

„Wszyscy widzą informacje w tym samym czasie” – powiedział Kembers, korzystając z metody wysyłania wspomaganej komputerowo. W AMR brakuje wstępnych notatek przesłanych przez Portman.

Członek zarządu i powiernik gminy Eric Ungaro powiedział, że posunięcie to jest sposobem na poprawę połączeń alarmowych dla mieszkańców obsługujących dystrykt.

„Aby dostać się tam, dokąd zmierzamy, narysowaliśmy linię na piasku. Jesteśmy o krok przed„ złym ”- powiedział Ungaro.

READ  Inflacja w Polsce już szósty miesiąc z rzędu sięga 8,6%

Nie ma znaczenia, gdzie kończy się wysyłanie do Polski, ale powinno być razem, więc wymiana połączeń zostanie wyeliminowana, powiedział Comstock.

Jednak panel jest wyjątkowy, ponieważ prosi komisarzy o podjęcie działań w celu deportacji wszystkich polskich służb ratowniczych z jednego miejsca.

„Myślę, że ważne jest, aby ustnie obiecać, że wyślemy ratowników w jedno miejsce” – powiedział Ungaro.

W końcu rozmowa może się zmienić na scentralizowaną wysyłkę w hrabstwie lub na przykład podzielić dystrykt na wschód i zachód, powiedział Kembers. Powiedział, że na dole jest bezpieczeństwo mieszkańców.

[email protected]

Dzisiejsze ważne wiadomości i wiele innych w Twojej skrzynce odbiorczej