Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wysłanie polskiego ognia do Austintown | Wiadomości, sport, praca

Polska – Od 1 lipca wejdzie w życie umowa pomiędzy Western Reserve Joint Fire District a Austintown Township w zakresie wezwań straży pożarnej i pogotowia ratunkowego.

Członkowie zarządu okręgu straży pożarnej niedawno głosowali za zawarciem umowy, co zdaniem urzędników jest krokiem w kierunku usprawnienia procesu wezwania i wysyłki.

Wysłanie Austintown do dzielnicy pożarowej kosztuje 35 000 000 000 rocznie.

„Ostatnim wezwaniem jest usunięcie pierwszego połączenia. Chcemy wysłać ten pierwszy telefon ”- powiedział Ed Kembers, przewodniczący straży pożarnej i powiernik gminy. „Chcemy jednego telefonu do naszego straży pożarnej i policji”.

Obecnie mieszka w Polsce:

Wezwanie 11 911 trafia do dyspozytora zarządu, gdzie nadawca pyta o charakter sytuacji: pożar, pogotowie ratunkowe lub policję.

Wezwanie policji jest wysyłane natychmiast z centrum dyspozytorskiego Portman do polskich wydziałów policji miejskiej i wiejskiej, a następnie wezwania straży pożarnej lub pomocy medycznej są kierowane do AMR – American Medical Response Inc. Transport medyczny – wysyłany do prywatnej firmy o zasięgu ogólnopolskim.

Następnie AMR wysyła sygnał do okręgu straży pożarnej. Jeśli chodzi o medycynę, AMR odpowie i określi poziom uwagi na wezwanie. Jeśli jest to poważne lub poważne wezwanie, odpowie również straż pożarna. Nawet w przypadku wezwań w dół, personel straży pożarnej i EMS odpowie, jeśli będzie dostępny, ponieważ dział zgłasza się na ochotnika.

Dane nie były monitorowane za pomocą AMR.

Przed AMR polski ogień i EMS były wysyłane przez Gold Cross i Rural Metro.

AMR nie pobiera od dzielnicy opłat za wysyłanie usług.

Kilka lat temu Youngstown i AMR rozmawiali na temat usług pogotowia ratunkowego. Wyglądało na to, że AMR mogła opuścić ten obszar bez umowy z Youngstown, powiedział komendant okręgowy straży pożarnej David „Chip” Comstock. Zaczął się zastanawiać, co by się stało, gdyby odeszła prywatna firma AMR. „Połączyliśmy się z AMR wysyłając” – powiedział Comstock.

READ  Wargaming otwiera biura w Polsce i Serbii po opuszczeniu Rosji i Białorusi

Widziałem gdzie indziej

Dyskusje z niektórymi centrami wysyłkowymi w hrabstwie Mahoning nie ustały, a Comstock nie szukał nigdzie indziej. Początkowo nikt nie łapie polskiego ognia, zostawiając go „zmartwionego”.

Ostatecznie zdecydowano się na wysyłkę z Austintown.

Współpraca to „wspaniała rzecz” – powiedział Jim Davis, powiernik Austintown Township.

„Jesteśmy mocno zaangażowani w tę regionalną wysyłkę, która pomaga utrzymać ten sam stan w całej Dolinie Mahoney” – powiedział Davis.

„To ogromna korzyść dla wszystkich. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy uzyskać dostęp do głównego towaru, a także zapewnić usługę wysyłkową (WRJFD)” – powiedział Davis.

Straż Pożarna formalnie zażądała od komisarzy okręgu Mahénn usunięcia połączeń telefonicznych dla mieszkańców Polski do końca roku. Comstock powiedział, że wysyłanie całej Polski z tego samego centrum to droga, która obejmuje zarówno policję, jak i straż pożarną.

Łączenie

„W końcu postaramy się zjednoczyć naszą policję i straż pożarną” – powiedział Comstock. Przeprowadzka do Austintown była „pierwszym dużym krokiem w tym kierunku” – powiedział.

To zdanie powtórzyła komisarz hrabstwa Mahoney Carol Rimedo-Rihetti. „To krok we właściwym kierunku” – powiedział. „Wtedy po prostu zwróciliśmy na to uwagę. Jest wiele ruchomych części ”- powiedział Rimeto-Rigetti.

Przeniesienie się do Austintown nie tylko wyeliminuje dodatkowe wezwanie między dzwonieniem pod numer 911 a asystowaniem po drodze, ale także ułatwi dyspozytorom.

Comstock powiedział, że notatki zrobione podczas połączenia od nadawcy zostaną przeniesione z pierwszego połączenia do Austintown.

„Wszyscy widzą informacje w tym samym czasie” – powiedział Kembers, korzystając z metody wysyłania wspomaganej komputerowo. W AMR brakuje wstępnych notatek przesłanych przez Portman.

Członek zarządu i powiernik gminy Eric Ungaro powiedział, że posunięcie to jest sposobem na poprawę połączeń alarmowych dla mieszkańców obsługujących dystrykt.

„Aby dostać się tam, dokąd zmierzamy, narysowaliśmy linię na piasku. Jesteśmy o krok przed„ złym ”- powiedział Ungaro.

READ  Chains.com zdobywa licencję na działalność w Polsce, kontynuuje ekspansję na rynki europejskie

Nie ma znaczenia, gdzie kończy się wysyłanie do Polski, ale powinno być razem, więc wymiana połączeń zostanie wyeliminowana, powiedział Comstock.

Jednak panel jest wyjątkowy, ponieważ prosi komisarzy o podjęcie działań w celu deportacji wszystkich polskich służb ratowniczych z jednego miejsca.

„Myślę, że ważne jest, aby ustnie obiecać, że wyślemy ratowników w jedno miejsce” – powiedział Ungaro.

W końcu rozmowa może się zmienić na scentralizowaną wysyłkę w hrabstwie lub na przykład podzielić dystrykt na wschód i zachód, powiedział Kembers. Powiedział, że na dole jest bezpieczeństwo mieszkańców.

[email protected]

Dzisiejsze ważne wiadomości i wiele innych w Twojej skrzynce odbiorczej