Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rodzice nie nazywają już swoich dzieci Karen, ponieważ imię dziecka maleje

Wirusowy mem poświęcony kpieniu z wolnych duchów białych kobiet doprowadził do upadku jednego imienia.

Według popularnej strony internetowej imię Karen zostało zarejestrowane w Wielkiej Brytanii tylko raz w 2022 roku BabyCentrum. Miała cztery rejestracje w 2021 roku – co oznacza 75-procentowy spadek popularności tej nazwy.

W przypadku chłopców ulubione imię Donalda jest pomijane przy tylko jednej rejestracji w 2022 r. w porównaniu z sześcioma w 2021 r.

BabyCentre przewiduje, że w 2023 roku imiona prawdopodobnie całkowicie znikną z listy.

Imiona innych dziewcząt, takich jak Barbie, Carrie, Tegan, Deirdre, Katrina, Britney i Fara, nie zarejestrowały ich imion w 2022 roku.

W przypadku chłopców imiona Rhett, Brent, Cliff, Giles, Nigel i Maximilian nie są zarejestrowane w 2022 roku, według strony.

Według innej witryny o nazwie Nameberry, popularne nazwy z lat 60., takie jak Kermit, również spadły.

Mówi również, że podczas gdy inne inspirowane owocami imiona, takie jak Clementine, zyskują na popularności, imiona takie jak Cherry również spadają.

Ale jest mnóstwo imion dla dzieci, których popularność gwałtownie wzrośnie, po części dzięki celebrytom i rodzinie królewskiej.

Nazwisko Archiego zyska na znaczeniu dzięki relacji Meghan Markle i księcia Harry’ego w ostatnich miesiącach, liczba jagoda i oczekuj.

Everest, Atlas i Wilder – wszystkie nazwy inspirowane przygodą – będą popularne w nowym roku.

Dla kobiet imię Billie prawdopodobnie będzie duże w 2023 roku, dzięki rosnącemu trendowi nadawania dziewczętom androgynicznych imion i słynnej piosenkarce Billie Eilish.

Jolene również ma być wielkim zwycięzcą.

Tymczasem Halston ma być imieniem, które zastąpi nazwiska takie jak Hallie i Hayley.

READ  Recenzja filmu - Praca banku (2021)