Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rolnik szuka żony wzywa widzów do bojkotu programu po dramatycznym sezonie: „To absolutna hańba”

Rolnik szuka żony wzywa widzów do bojkotu programu po dramatycznym sezonie: „To absolutna hańba”

Autor: Campbell Greaves dla Daily Mail Australia

11:46 15 maja 2024, aktualizacja 12:15 15 maja 2024

Tegoroczny sezon Farmer Wants A Wife jest pełen dramatyzmu.

Rolnik z Harthrop, Bert Harris, zadziwił fanów we wtorek wieczorem, kiedy w dramatyczny sposób odszedł, nie wybierając żadnej ze swoich kobiet.

Znawcy twierdzą, że Peart czuł się coraz bardziej manipulowany przez taktykę produkcji, zwłaszcza ze strony producentów, którzy nalegali na zwiększenie dramatyzmu Styl życia Yahoo.

Teraz widzowie krytykują reality show, określając sezon jako „absolutną hańbę”.

„Bojkotujmy w przyszłym roku, bo całe zamieszanie emocjonalne wywołane przez producentów bawiących się emocjami prawdziwych ludzi jest absolutnie obrzydliwe” – napisał jeden z użytkowników mediów społecznościowych.

Tegoroczny sezon Farmer Wants A Wife jest pełen dramatyzmu. Teraz widzowie krytykują reality show, określając sezon jako „absolutną hańbę”. Na zdjęciu: stewardesa Samantha Armytage
Rolnik z Harthrop, Bert Harris, zadziwił fanów we wtorek wieczorem, kiedy w dramatyczny sposób odszedł, nie wybierając żadnej ze swoich kobiet. Na zdjęciu panowie na FWAW

Inny skomentował: „Dziękuję rozdziałowi 7 za zrujnowanie tego, co kiedyś było dobrym serialem, przetrwał tak długo bez dramatu opartego na scenariuszu, jestem pewien, że straciłeś wielu lojalnych obserwujących”.

Inny dodał: „Zdecydowanie nie będę oglądać następnego sezonu… to był naprawdę najgorszy sezon w historii”.

„Całkowicie się z tym zgadzam, producenci mylą się co do tego fiaska, które się wydarzyło, najgorszego sezonu, jaki kiedykolwiek widziałem, dlaczego to nie może być prawda, który rolnik poszedłby na całość, założyłby swój urodzinowy garnitur, „pomalował” i wykąpał się daty, cały program otrzymał w tym roku ocenę R” – napisała kolejna.

To sezon seksu. Pozbądź się obu produktów i zwróć stary. Ten rok stał się trochę podobny do MAFS. Kochamy ten program, bo jest zdrowy i prawdziwy. Jeśli przyszły rok będzie taki jak ten, ludzie będą masowo uciekać.

Orzeczenie to nadeszło po tym, jak ulubieniec fanów Farmer Bert złamał serca w całej Australii we wtorek wieczorem, opuszczając program.

READ  Rebel Wilson twierdzi, że gwiazda Hollywood „groziła” jej w związku z jej odkrywczymi wspomnieniami

„Rolnik Bert był naprawdę miły i przykro było patrzeć, jak traktuje się go jak rekwizyt” – powiedziało źródło Yahoo Lifestyle.

Znawcy twierdzą, że Peart (na zdjęciu) czuł się coraz bardziej manipulowany przez taktykę produkcji, zwłaszcza ze strony producentów, którzy nalegali na większą dramaturgię, według Yahoo Lifestyle
„Bojkotujmy w przyszłym roku, bo całe zamieszanie emocjonalne wywołane przez producentów bawiących się prawdziwymi uczuciami ludzi jest obrzydliwe” – napisał jeden z użytkowników mediów społecznościowych.

Kliknij tutaj, aby zmienić rozmiar tego urządzenia

Mówi się teraz, że Burt potajemnie spotyka się z Lauren MacNeil, uczestniczką, która zrezygnowała z konkursu z powodu rosnącej presji.

Mówi się, że Lauren, która opuściła program dwa tygodnie temu, miała duży wpływ na decyzję Pearta o odejściu, a źródła sugerują, że był zmuszony pozwolić jej odejść, czego żałuje.

Oczekuje się, że para ujawni publicznie swój związek po zakończeniu sezonu serialu pod koniec maja.