Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rozczarowanie, oprócz Twitcha, rozpocznij masowe wyjście w Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV Ma najlepszy miesiąc w historii.

Wczoraj Square Enix “skończyć się” Z cyfrowych kopii Final Fantasy XIV Skłaniając wielu do zastanawiania się, jak coś pozornie nieskończonego może zabraknąć jak cyfrowy kod? Ponadto tworzenie nowej postaci zostało na krótko zakazane we wszystkich centrach danych w Ameryce Północnej. zeszły tydzień, gry komputerowe spiczasty FF14 Ma najwięcej równoczesnych graczy na Steamie na poziomie 47 000. Na początku tego tygodnia, według steamdb Pobił ten rekord Tłum 58000 jednoczesnych graczy – środek, który nie uwzględnia wykorzystania graczy use FF14Oryginalny program uruchamiający lub gracze konsolowi.

Zwykle, gdy lubię MMO FF14 Rozwijając się w ten sposób, wiąże się to z wydaniem rozszerzenia lub łatki nowej zawartości. FF14‘s Najnowsza łatka „Śmierć do świtu” Został ponownie zwolniony w kwietniu. Więc dlaczego, do diabła, moje kolejki są głębokie na ponad 100 graczy, a Limsa Lominsa jest grubszą, nieprzeniknioną plątaniną pąków bardziej niż zwykle?

Odpowiedź ogranicza się do trzech rzeczy: mem, Streamer i FF14największy konkurent, świat puszek.

Być może największe wyjaśnienie dla Final Fantasy XIVNagły boom można powiązać z Twitch Streamerem Asmongold. Asmongold jest jednym z FantastycznyNajpopularniejszymi streamerami, a nawet były 3 lipca, kiedy zastąpił Azeroth na Eorzeę. Ten ruch wywołał falę fanów, którzy podążali za nim po grze, co wywołało wspólną irytację i radość joy FF14 stali bywalcy. vod jego przygody Od tego czasu film Wojownik światła stał się jednym z jego najpopularniejszych klipów i zebrał 2,7 miliona wyświetleń. Asmongold powiedział, że jest oddany wizji FF14 Do końca sprawdzić, czy warto było „marnować życie”.

Inna interpretacja FF14Guz gracza można znaleźć w świat puszekHistoria. W czerwcu Blizzard wydał swoją serię Domination, najnowszą łatkę zawartości WoW. Wraz z nim nadszedł najazd na Sanktuarium Dominacji — loch w końcowej fazie gry, w którym gracze skonfrontowali się z jednym z Krainy Cienia‘ I FantastycznyOgólnie rzecz biorąc, wielcy źli ludzie, Sylvana Windner. Filmowy koniec tego nalotu To było ogromne rozczarowanie Niezrozumiały bałagan historii, która zakończyła się klifem, który zostanie rozwiązany dopiero w następnym patchu w odległej przyszłości. Kiedy Blizzard udostępnił na YouTube film z najnowszym filmem o rajdzie, głosów sprzeciwu było ponad trzykrotnie więcej niż głosów opowiadających się za filmem.

READ  Dokumenty Apple, które wyciekły w niezamierzony sposób, pomogły przenieść prawo do naprawy

Ten ostatni poślizg wydaje się być ostatnią kroplą dla graczy, zgodnie z żebrowany Wow reporter i ekspert Cass Marshall.

„Fani są sfrustrowani, ponieważ są w powolnej podróży przez tajemnicze miasto z niewielką nagrodą lub wyjaśnieniem” – powiedzieli. “Wielka kosmiczna domena i złoczyńca z poziomu Thanosa też nie pomagają. Są w tym rzeczy, które lubisz Krainy Cienia, ale ugrzęzła pod głównym wątkiem.

Chociaż Blizzard się tym chwalił Krainy Cienia Czy ty Najszybciej sprzedająca się gra na PC wszech czasówW okresie między miesiącami liczba aktywnych użytkowników Blizzarda spadła o 5 milionów graczy I kwartał 2020 r. A I kwartał 2021 r.. Nie można określić, czy to wszystko Fantastyczny 2 graczy lub rozprzestrzenić się wśród innych gier Blizzarda, takich jak palenisko A Uwaga i obserwuj, ale wygląda na to, że istnieje plik publiczna nienawiść w kierunku świat puszek ten który Final Fantasy Świetnie wyposażony, aby to wykorzystać.

Ostatni przestępca w wielkim Final Fantasy XIV Przebudzenie to nieustająca kampania mająca na celu przyciągnięcie nowych ludzi do gry. Jeśli kiedykolwiek byłeś w mediach społecznościowych, istnieje duża szansa, że ​​natknąłeś się na niektóre wersje tego skryptu z memami:

Czy wiesz, że ta doceniona przez krytyków gra MMORPG ma bezpłatną wersję próbną 60 poziomu z nieograniczonym czasem gry i zawiera nagradzane pierwsze rozszerzenie? ku niebu? “

Jest wszędzie. W rzeczywistości, kiedy poprosiłem Square Enix o komentarz, nie podali statystyk graczy ani nie podali powodów, dla których zauważyli wzrost liczby serwerów, mówca po prostu zacytował mema z sarkastyczną buźką. (Poprosiłem też Fantastyczny PR, jeśli mieli jakiś komentarz na temat niezadowolenia graczy i również nic nie powiedzieli, ale dali mi kod na darmowy czas gry.)

Może wtedy mem spełnia swoje zadanie.

To pomaga Final Fantasy XIV Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo dobra gra MMO ze społecznością, która ma dobrą reputację jako najlepsza gra MMO, jaką ma do zaoferowania. Przesuń palcem po pliku FF14 Reddit ma wiele wątków, które witają nowych graczy, Dawać rady, A Poprzednia-Fantastyczny Zbawiciele transmitują o Różnica w dzień iw nocy. Sam jestem reformatorem نفسي Fantastyczny gracz, który ma wstrząsnął jej całym światem przez FF14‘s Łatwe i wciągające opowiadanie Nie wydaje się to (jeszcze) zależeć w dużej mierze od wkroczenia złych kosmicznych sił.

READ  Najbardziej ukochany samochód w Australii jest teraz zagrożonym gatunkiem

W tej chwili wydaje się, że… Final FantasyEorzea i wszyscy po prostu w nim mieszkamy. W kwietniu Square Enix ogłosiło FF14 Zebrano 22 miliony zarejestrowanych graczy. Ta szalona liczba wzrośnie tylko wtedy, gdy FF14Najnowsza ekspansja Endwalker Premiery 23 listopada.