Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wyłącznie Apple ujawnia rozczarowującą decyzję dotyczącą MacBooka Pro

mimo że Nadchodzące wydanie MacBooka Pro firmy Apple oczekiwać Ulepszanie urządzeń w celu zapewnienia konsumentom większego ekranu, lepszej żywotności baterii i większej mocyPoinformowano, że Apple ograniczy możliwości nowych laptopów Apple Silicon.

Obniżone specyfikacje będą dotyczyły pamięci RAM. Luke Miani ma ekskluzywny raport na AppleTrack:

Nowe informacje wydają się poddawać w wątpliwość obecność 64 GB pamięci RAM w nadchodzących modelach MacBooka Pro, co jest „obniżeniem” w porównaniu z obecnymi opcjami konfiguracji modeli Intela, dowiedział się AppleTrack. 16 GB pamięci RAM będzie standardem w modelach Intela. -calowy MacBook Pro jest teraz taki sam, ale uważamy, że może nie być opcji 64 GB pamięci RAM, jak sugerowały inne źródła”.

Warto zauważyć, że poprzednie doniesienia wskazywały, że 64 GB będzie opcją w nadchodzącym MacBooku Pro, ale gdy zbliżamy się do daty premiery, w centrum uwagi stają się decyzje i opcje, takie jak opcje pamięci.

Obecne laptopy MacBook Pro są dostępne w pojemnościach 16 GB, 32 GB i 64 GB, chociaż są to modele oparte na procesorach Intela. Dzięki innej architekturze chipów Apple może mieć pewność, że 32 GB będzie w stanie zaspokoić zapotrzebowanie swoich potężnych użytkowników.

Oczywiście Apple ma więcej informacji niż większość na ten temat. Być może najbardziej znacząca była liczba komputerów MacBook Pro z procesorami Intel, które Apple sprzedawał z opcją 64 GB pamięci RAM. To da jej dobre wyobrażenie o stosunku kosztów do korzyści dla większej pojemności.

W poprzednich latach użytkownikowi łatwo było podjąć taką decyzję po sprzedaży i samodzielnie przeprowadzić modernizację za pomocą odpowiedniego śrubokręta i antystatycznej opaski na nadgarstek.

nie teraz. Apple wie, co jest dla Ciebie najlepsze w Twoim laptopie.

Przeczytaj teraz najnowszą aktualizację sprzętu, która pojawi się w nowych laptopach MacBook Pro…

READ  University of Minnesota otrzymał zakaz wnoszenia wkładu w jądro Linuksa