Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rozwiązanie Access zapewnia bezpieczeństwo uczniów

Y Suites oferuje Student Accommodation Purposes (PBSA) w kilku miastach Australii. Firma koncentruje się na luksusie i tworzeniu stylu życia dla nauki, przyjaźni i zabawy. Robią wszystko, aby dostarczyć.

Mając na uwadze doświadczenie i dobre samopoczucie uczniów, kluczowe było, aby te wielooddziałowe projekty miały solidny, wydajny operacyjnie i zintegrowany elektroniczny system sterowania, czyli EAC.

Cel: Zapewnienie uczniom bezpieczeństwa w sposób, który zwiększa ich doświadczenie (gładkie i wygodne) oraz przynosi korzyści firmie (obniżenie kosztów operacyjnych, zwiększenie wydajności, zarządzanie i bezpieczeństwo).

Dlaczego tak słodko?

Y Suites został opracowany i jest własnością firmy Wee Hur Capital z Singapuru, której główną misją jest „zapewnienie naszym studentom domu z dala od domu”.

Udogodnienia w Y Suites są imponujące, w tym wspólne kuchnie, salony, sale konferencyjne, salon pod chmurami, studia muzyczne i taneczne, siłownia, sprzęt do jogi i wiele innych. Y Suites zapewnia, że ​​wszystkie udogodnienia, o jakich może marzyć student, są na wyciągnięcie ręki.

Wyzwaniem dla Y Suites było zatem znalezienie technologii elektronicznej kontroli dostępu, która spełniłaby szeroki zakres wymagań operacyjnych, integracyjnych i bezpieczeństwa.

▲ Technologia kontroli dostępu SALTO Y Suites pomogła zapewnić studentom wyjątkowy poziom bezpieczeństwa i jakości życia.

Ostatecznie wybrano rozwiązanie SALTO, jak powiedział dyrektor ds. rozwoju Wing Fai: „Aby wywiązać się z naszego obowiązku staranności, musimy być w stanie monitorować i kontrolować dostęp do budynków, poszczególnych pomieszczeń i wspólnych obiektów. potrzebujemy systemu, który zapewni naszym uczniom łatwy dostęp, jednocześnie wzmacniając nas, jednocześnie zapewniając im bezpieczeństwo i ochronę.

„System powinien pozwolić nam na zautomatyzowanie procesów i zdalne zarządzanie obiektami w celu kontrolowania kosztów bez obniżania jakości usług. Bardzo troszczymy się o środowisko, dlatego musimy również zarządzać zużyciem energii i zmniejszać ślad środowiskowy naszych budynków.

„Wszystko to oznacza, że ​​potrzebujemy partnera EAC z innowacyjną technologią, możliwością integracji z naszym PMS (systemem zarządzania nieruchomościami) oraz obecnością w kraju i za granicą. To właśnie skłoniło nas do wyboru SALTO.”

READ  Astronomowie biorą na cel masywne procesy karmienia supermasywnych czarnych dziur

SALTO Living Spaces Manager dla Oceanii Cedric Duigou opisuje rozwiązanie zaprojektowane przez SALTO dla Y Suites: „Zastosowaliśmy kombinację różnych elementów technologii SALTO, które zostały połączone w jeden łatwy w zarządzaniu system, który kontroluje dostęp do głównego budynku oraz wszystkich powszechnych i poszczególnych przestrzeni, w wielu przewodowych i bezprzewodowych punktach dostępowych.

„System jest w pełni zintegrowany z RMS, (PMS). Ta integracja upraszcza proces rejestracji studentów, z danymi ucznia rejestrowanymi raz i udostępnianymi między RMS i SALTO.”

▲ Y Suites wykorzystuje kombinację różnych elementów technologii SALTO, połączonych w jeden, łatwy w zarządzaniu system.

Wing Fai powiedział, że SALTO wniósł znaczący wkład w budowę i promocję marki Y Suites w Australii

„Chcieliśmy, aby nasze obiekty skupiały się przede wszystkim na dobrym samopoczuciu i doświadczeniu uczniów, a innowacyjna technologia kontroli dostępu SALTO pomogła nam zapewnić naszym studentom wyjątkowy poziom bezpieczeństwa i jakości życia.

„Oczywiście musimy również być w stanie efektywnie obsługiwać nasze nieruchomości, a operacje online SALTO, monitorowanie i kontrola, zamki na baterie, klucze mobilne i integracja z systemem PMS przyczyniają się do zmniejszenia wydatków administracyjnych i energetycznych”.deweloper miejski
Z dumą współpracujesz Salto Aby dostarczyć ci ten artykuł. W ten sposób możemy nadal rozpowszechniać codzienne wiadomości, informacje, spostrzeżenia i opinie wśród naszych cenionych czytelników.