Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ryanair rozpoczyna sprzedaż za 15 funtów do Hiszpanii, Portugalii, Łotwy i Polski w ramach umów z marca 2023 r

Ryanair to najnowsza linia lotnicza oferująca zniżki na bilety w jedną stronę, ponieważ uruchamia serię lotów z międzynarodowego lotniska w Newcastle za mniej niż 20 funtów. Jego obniżka ceny daje szansę podróżowania po Europie przed sezonowymi podwyżkami cen.

W marcu pasażerowie mogą polecieć z lotniska w Newcastle na Łotwę, do Polski, Hiszpanii i Portugalii za jedyne 15,99 GBP. Te same trasy mogą kosztować pasażerów do 300 funtów w jedną stronę podczas zbliżających się Świąt Wielkanocnych lub wakacji letnich.

Ryanair jest dobrze znaną tanią linią lotniczą, ponieważ pasażerowie często mogą znaleźć bilety za mniej niż 10 GBP w jedną stronę w zależności od daty, jednak popularne święta i dni ustawowo wolne od pracy zazwyczaj podnoszą ceny. Zaokrągliliśmy najtańsze oferty z Newcastle, w tym najtańsze daty, w których podróżni mogą zapłacić.

Czytaj więcej: Najlepsze oferty wakacji na lotnisku w Newcastle w marcu 2023 r

Pochodzi z Gran Canarii, IN Wyspy Kanaryjskie Marzec jest popularnym kierunkiem ze względu na całoroczną ciepłą pogodę i plaże. Najtańszy lot w marcu spada do 17,99 GBP w środę 29 marca, a loty powrotne można znaleźć od 22 GBP za kilka dni później. Łączna cena biletu powrotnego w wysokości 39 GBP to o 400 GBP więcej niż bilet powrotny na przełomie lipca i sierpnia (ponad 400 GBP na osobę).

Tanie loty z Newcastle Gdańsk w Polsce15,99 GBP za bilet w niedzielę, 12 marca lub 19 marca. Loty kosztują ponad 1 funta Ryga na Łotwie Przedstawiono marcowe oferty od 16,99 GBP w jedną stronę w dniu 9 marca. Loty powrotne są jeszcze tańsze, a pasażerowie wracający z Łotwy płacą 15 GBP w jedną stronę, co daje łącznie 32,98 GBP za osobę dorosłą.

Wyspa Parma de Mallorca, poza Hiszpanią, oferując loty od 19,99 GBP w jedną stronę. To jedno z „droższych” miejsc na wyprzedaży, ale średni zwrot w wysokości 40 funtów jest znacznie tańszy w porównaniu z cenami szczytowymi. Loty w obie strony pod koniec sierpnia kosztują obecnie ponad 350 GBP za osobę dorosłą.

READ  Polski UOKiK ukarał grzywną za nieprawidłowe oznakowanie Geranimo Martins


Wowcher obniża ceny bagażu

Zdobycie odpowiedniego bagażu na następną podróż może być trudne, zwłaszcza jeśli próbujesz uniknąć dodatkowych opłat za bagaż podręczny w liniach lotniczych lub uzyskać walizkę do odprawy.

Witryna z ofertami Wowcher obniżyła ceny Bagaż z twardą skorupą, Oferuje ponad 30% zniżki dla pasażerów. 20-calowa walizka Hard Shell 4 Spinner Wheel kosztuje teraz 28,99 GBP zamiast 42,99 GBP, 24-calowa walizka kosztuje teraz 37,99 GBP, a 28-calowa 57,99 GBP.

To nie pierwsza oferta podróży z witryny z ofertami, często kojarzona z tajemniczymi ofertami wakacyjnymi za 99 GBP, w których ciekawi podróżnicy płacą ustaloną cenę za niespodziewane miejsce docelowe. Możesz zobaczyć wszystkie oferty podróży na Wowcher, Tutaj.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, z których możemy otrzymać prowizję od każdej wygenerowanej przez nas sprzedaży. Ucz się więcej

Ryanair zaczął obniżać ceny biletów na trzy majowe dni świąteczne, od których dostępne będą loty 29,99 GBP W czasie, gdy ceny rosną z powodu zwiększonego popytu.

Czytaj dalej: