Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rządzie, krewni czekają na oficjalne komunikaty z Polski Wiadomości Kochi

Thrissur: Urzędnicy państwowi i krewni Sooraja z Ollur, który rzekomo został zasztyletowany w Polsce w niedzielę, są w ciemności, ponieważ nie są dostępne żadne oficjalne informacje.
Ponieważ nie mieli żadnych oficjalnych informacji poza kilkoma informacjami od przyjaciół Suraja i tamtejszych stowarzyszeń malajskich, nie wiedzieli, kiedy jego ciało zostanie przywiezione i co się właściwie wydarzyło. Istnieją doniesienia mediów, że czterech Gruzinów zostało zatrzymanych w Polsce w związku z morderstwem, ale tutejsi urzędnicy powiedzieli, że nie mają żadnych informacji.
Niedzielny incydent może być przyczyną opóźnienia oficjalnych wpisów z ambasady Indii wakacje Minister skarbowy K. Rajan powiedział, że w Polsce spotkał się z rodziną zmarłego. Powiedział, że to A Sprawa morderstwaZanim ciało zostanie zwolnione, musi zostać dokończone szereg procedur związanych ze śledztwem.
Kiedy skontaktowano się z urzędnikami Norca, wyjaśniono, że uzyskanie jakichkolwiek oficjalnych informacji z Polski może zająć dużo czasu.
Wujek Sooraja, Santosh, powiedział, że rodzina nie otrzymała jeszcze żadnych oficjalnych informacji z Polski o śmierci Sooraja i toczącym się tam postępowaniu.
Ambasada podejmuje kroki w celu repatriacji organu: Union Min
Tymczasem minister stanu Unii do spraw zagranicznych V Muralitharan powiedział w poniedziałek, że urzędnicy ambasady Indii w Polsce podejmują kroki w celu odzyskania ciała Sooraja i jak najszybszego sprowadzenia go do Indii.
„Rozmawiałem z ambasadorem Indii w Polsce i poprosiłem go o przyspieszenie procesu w celu zakończenia procedur i sprowadzenia ciała Sooraja. „Polskie władze prowadzą śledztwo w tej sprawie i starają się ująć oskarżonego” – powiedział minister mediom w Delhi.
Wskazując, że dwa dni temu w Polsce zginął również Ibrahim Sharif z Palakkad, minister powiedział: „Podczas gdy trwają czynności mające na celu odnalezienie osób zamieszanych w zabójstwo Sooraja, oskarżony w tej sprawie został już zatrzymany przez polskie władze”.