Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Rzeczy, których nigdy bym nie zrobił”

„Rzeczy, których nigdy bym nie zrobił”

Rihanna wspomina modowe błędy: „Rzeczy, których nigdy bym nie zrobiła”

Rihanna wspomina, jak żałowała swoich wyborów dotyczących mody, co jej zdaniem wystarczyło, aby ją podniecić.

Podczas premiery sneakersów Fenty x Puma Creeper Phatty Earth Tone w Londynie w środę, 17 kwietnia, 36-letnia wielozadaniowa rozmawiała z brytyjskim Vogue o swoim ulubionym, najmniej ulubionym produkcie oraz wyglądzie, który obecnie ją „wkurza”. .”

Matka dwójki dzieci twierdzi, że obnoszenie się z ustami to jeden z jej obecnych „trendów w modzie”.

„Będzie to wyglądać na hipokryzję, bo zrobiłam w życiu wiele s—. Wyjęłam piersi, zdjęłam majtki…” – powiedziała założycielka Fenty Beauty. „Ale teraz to są rzeczy, które jako matka, jako wyrafinowana młoda dama – skupiając się na młodości – to rzeczy, których czuję, że nigdy bym nie zrobiła, i mówię: «O mój Boże, naprawdę to zrobiłam? „N** się skończył?”

Zdobywczyni nagrody Grammy kilkakrotnie nosiła stroje odsłaniające skórę, w szczególności kultowy projekt Adama Selmana, na który składa się oszałamiająca sukienka z siateczki, rękawiczki i nakrycie głowy, które zostało indywidualnie ozdobione ponad 216 000 kryształów Swarovskiego.

Jej sukienka na imprezę po gali Met Gala 2014, zaprojektowana przez Stellę McCartney i eksponująca mały dekolt w tyłku i mnóstwo mięśni brzucha, była kolejnym momentem wyraźnie modowym NSFW.

W rozmowie z outletem Rihanna powiedziała, że ​​dwa z jej najlepszych momentów w modzie miały miejsce podczas gali Met w 2014 roku i dodała, że ​​sukienka bez pleców również jest jednym z jej ulubionych stylizacji.

the parasol Piosenkarka stwierdziła, że ​​bardzo podoba jej się biały, krótki top od Stelli McCartney, który zestawiła ze spódnicą, którą założyła na koncert.

Żartowała, że ​​„najwyraźniej” bardzo ceni sobie strój, który założyła na Galę Met w 2015 roku. Ekstrawagancka i wyjątkowo długa szarfa, stanowiąca część projektu Guo Pei, dodała jeszcze bardziej olśniewającego charakteru i tak już oszałamiającej sukni. „Nikt tego nigdy nie zapomni” – skomentowała.

READ  Najlepsze świętowanie premiery filmu Barbie