Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sam Frost pojawia się po dramacie o szczepionkach

Sam Frost ponownie pojawiła się prawie dwa tygodnie w centrum uwagi, broniąc swojej decyzji o pozostaniu odpornym na Covida.

Sam Frost ponownie pojawiła się prawie dwa tygodnie w centrum uwagi, broniąc swojej decyzji o nieszczepieniu się przeciwko Covid-19.

Aktor, który jako pierwszy zyskał sławę jako zwycięzca BSC W 2014 roku, zanim stał się Wieczór panieński W 2015 roku Ujawniła, że ​​nie wzięła szczepionki Covid-19 w emocjonalnym filmie na początku tego miesiąca.

Powiedziała, że ​​czuła się „mniej ludzka” z powodu swojej trudnej sytuacji.

Reakcja była szybka i Frost wkrótce zlikwidowała swoje konto na Instagramie.

Frost pojawiła się na Instagramie w środowy wieczór z wiadomością dla swoich obserwatorów, że „życzliwość zawsze wygrywa”.

Napisała: „Dziękuję za ogromną ilość wsparcia i miłości w ciągu ostatnich kilku tygodni”.

Twierdzi, że od czasu dramatu otrzymała „tysiące” wiadomości wsparcia, pomimo sprzeciwu ze strony nazwisk, w tym jej koleżanki. Niezamężna gwiazda Matt Agnew i Panieński’s Abby Chatfield, wraz z naszymi gospodarzami Studio 10 Sarah Harris i Beau Ryan.

Wymuszony silną odpowiedzią ze strony Kanał 7, pomimo pozwolenia Frost na kontynuowanie pracy nad Tam i z powrotem Kładzie.

Harris powiedział, że Frost prowadził uprzywilejowane życie podczas blokady, ponieważ wciąż mógł chodzić do pracy i do kina Tam i z powrotem Kiedy wielu utknie w domu.

W swoim nowym poście Frost podziękowała swoim przyjaciołom, rodzinie i współpracownikom, którzy „trzymają mnie za rękę podczas burzy” i „kochają mnie bezwarunkowo”.

Wraz ze swoją wiadomością zamieściła swoje zdjęcie w nowym wyglądzie, z podpisem „freshhhh” obok zdjęcia w kraju i za granicą Wizażystka Ella Jane.

Frost pojawiła się w poście na kilka dni przed jej kontem na Instagramie, gdzie opisała nowy wygląd Frost jako „zwodniczą aktualizację blondynki”.

Wcześniej 32-latka przyznała, że ​​„może wpaść w kłopoty” za ujawnienie swojego stanowiska w sprawie szczepionki, ale wezwała do „współczucia” i „współczucia” tym, którzy podjęli taką samą decyzję jak ona.

READ  Dr Strange of Wandavision zagrał Benedicta Cumberbatcha za bycie „białym facetem”

„Byłem bardzo niezdecydowany, czy nagrać film, a nawet porozmawiać o tego rodzaju rzeczach, ale czuję, że osiągnęło to taki punkt na świecie, w którym jest dużo apartheidu, wiele surowych osądów, a to odbija się na moje zdrowie psychiczne” – powiedziała Frost 577 000 obserwujących na Instagramie.

„Istnieje wiele różnych powodów, dla których ludzie się nie szczepią — może to wynikać z ich historii medycznej lub z ich obaw, a może mają historię rodzinną, powody religijne lub cokolwiek innego.

„Chcę powiedzieć ludziom, którzy czują się odcięci od społeczeństwa – cóż, nie jestem zaszczepiony i jest powód, dla którego nie powinienem, rozmawiałem o tym z moim lekarzem i psychiatrą i zamierzam kontynuować to prywatne.”

Tymczasem nielegalne jest teraz, aby niezaszczepieni mieszkańcy NSW kłamali na temat swojego statusu szczepień, zgodnie z nowym zarządzeniem podpisanym przez ministra zdrowia z dnia na dzień.

Minister Zdrowia Nowej Południowej Walii Brad Hazard podpisał wczoraj nakaz zdrowia publicznego Co uniemożliwia nikomu fałszywe twierdzenie, że został zaszczepiony przeciwko Covid-19. Nakaz zdrowia publicznego stanowi: „Osoba nie może przekazywać, oferować ani przekazywać innej osobie informacji lub dowodów, w tym dowodów szczepień, które twierdzą, że dana osoba została w pełni zaszczepiona, chyba że informacje lub dowody są prawdziwe i dokładne”.

Nie jest jeszcze jasne, jakie kary spotkają mieszkańcy, jeśli kłamią na temat swojego statusu szczepień lub wyświetlają fałszywe szczepienia. Jednak obecna maksymalna kara za naruszenie nakazu zdrowia publicznego wynosi 11 000 do sześciu miesięcy więzienia na osobę.